Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
43
Favori
66.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi hafiften kıpırdanmaya başladı güzell
    arkadia hüloğğ sürüsüne dönüştü allie büyük ihtimal dünyayı tamamen yok edicek ve sanal dünyada yaşamaya başlıcak herkes büyük ihtimal planı bu

• allie herkesi hakimiyet altına aldı, artık allie vs grounders olacak heralde
  • Bu sezon nasıl henüz başlama fırsatım olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheGreenArrow kullanıcısına yanıt
    bence çok iyi gidiyor dizi ergen dizisi olmaktan nerelere geldi

• bölüm tam anlamıyla muhteşemdi imdb den nasıl bu kadar düşük aldı anlamıyorum özellikle raveni çok beğendim ve bence bu olayın çözülmesinde kilit nokta raven olacak. murphy de şaka maka götürdü taş gibi hedayı zincirler felan korkulur abi bu kadından pike konusunda içim rahatladı ama çok basit yapmışlar o sahneyi.. clarke diğer varisi bulmasına bulacak ama bence kane'nin başkente gitmesi olayları bozacak.. allie nin ordusuda zombiler gibi yoksa dizi twd yemi dönüşüyor ne gelecek bölümü heyecanla bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: KaçakHavaSoluyanAdam

bence çok iyi gidiyor dizi ergen dizisi olmaktan nerelere geldi

Aynen İkinci sezon sonlarına doğru bambaşka bir hal almıştı. CW den beklenmeyecek bir dizi umarım harcanmaz.

• 3. Sezon 10. Bölüm itibari ile dizi yeniden eski ivmesini kazandı. IMDB bölüm puanlarında ise bir olaydan dolayı protesto gibi bir duyum almıştım tam hatırlayamıyorum ancak dizi şu an; kesinlikle izlenir!

Hem çok eski çağlar, hem ileriki teknoloji hem yapay zeka hem farklı yaşam tarzları ve sırlar.. Her şeyi bir yerde toplamayı başaran ve kesinlikle ergen olmayan dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaçın tramessi

bölüm tam anlamıyla muhteşemdi imdb den nasıl bu kadar düşük aldı anlamıyorum özellikle raveni çok beğendim ve bence bu olayın çözülmesinde kilit nokta raven olacak. murphy de şaka maka götürdü taş gibi hedayı zincirler felan korkulur abi bu kadından pike konusunda içim rahatladı ama çok basit yapmışlar o sahneyi.. clarke diğer varisi bulmasına bulacak ama bence kane'nin başkente gitmesi olayları bozacak.. allie nin ordusuda zombiler gibi yoksa dizi twd yemi dönüşüyor ne gelecek bölümü heyecanla bekliyoruz

raven bencede kilit bi noktada olabilir,
    gelecek bölümün fragmanında bistüriyle ensesini açıyo clarke ravenin, belki şuan elindeki flame i, (ikinci yapay zekayı) enseden raven a takıp iki yapay zekayı kapıştırabilir raven i kurtarmak için , bakarsın yeni heda o olur

onun haricinde bölüm gerçekten süperdi bence
    jasper ı artık daha fazla görecez heralde, murphy de ön plana çıkıyo, ama kimden tarafa olacak acaba onu merak ediyorum, pike dan da kurtulduk, ama belanın daha büyüğü geliyo, bütün arcadia robota dönüştü, ikinci aşamada diğer klanlara yayılmaktır heralde, şu ikinci yapay zekayı birine takmak şart artık, yoksa baş edemeyecekler luna her kimse bulmaları lazım bi an önce

dizi acayip şekilde merak ettiriyo gelecek bölümleri, en azından benim için öyle, çok sağlam bi seviyede gidiyo

• Hanzee kullanıcısına yanıt

oha raven olayı dediğin gibi olursa harika olur ALİE1 VS ALİE2 kapışmasının kazanan tarafı şimdiden belli gibi ama raveni heda yapacaklarını sanmam illaki o kanı taşıması lazım demişlerdi çünkü.
  • 3x9

Melo'yu harcadılar matmazel :)

• Murphy çok şanslı adam
  • İlk sezonu izlemiştim sarmamis, bırakmıştım.Bu yoklukta devam etmeye değer mi arkadaşlar?

• Bence bu son bölümden sonra bir yapay zeka kapışması tarzı bir şey olabilir lexanın ensesinden çıkan çiple Allie kapışması olabilr.Ayrıca thelenious başta ne kadar iyi bir adamken ne hale geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybelirsiz -- 10 Nisan 2016; 23:21:51 >
  • 3.10

Of be abi Bellamy ne güzel dayak yedi öyle.

Ulan anneye bak çocuğunu söylemiş gidip.

Vay adamım Murphy Fleimkepa oldu :) hatunu da götürdü helal lan.

Pike sizce de çok basit gitmedi mi?

Ontari sert mert ama tam ne yapacağını bilemiyor gibi.

Yav bu Jaha da A.L.I.E gibi birşey mi oldu yani adam komut veriyor falan, çocuğunun ismini unutmuştu Jaha ama sanki diğerlerinden daha farkında gibi aklının.

Ahahaha ne güzel aynı anda koşup ateş ediyor hepsi :D

10 bölümdür birşey olmuyordu sonunda birşey oldu Arkadia gitti.
  • Dizide tam her şey yoluna giriyor diyorsunuz, aniden öyle bir olay oluyor ki işler daha da karışıyor. O sebeple bu diziyi çok seviyorum. 3x10. Bölümde işler çok daha karıştı.
  • Sahsen 3. Sezon benim icin istenileni veremedi.

Butun sezon salak bir adamin savasini izledik.
    Koskoca sezonda yapay zekayi cok az islediler.
    Nedense 3. Sezon ,1.Sezondaki ergen triplerini hissettirdi tabiki yapanlar ergen olmayinca salakca bir yapiya burundu.
    Uc bez adamla gelip binlere meydan okuyan gerizekali bir lider olunca sezon boka sardi.
    Suanki siralamam ile kotuden iyiye
    3.Sezon
    1.Sezon
    2.Sezon dur

2. SEZONUN finalini gorup 3. Sezon muhtesem olucak dedik, lakin finalde gosterilenler den daha cok pike midir ne karin agrisiysa onun salakligini izledik.

Bu kadar tepki gostermemin sebebi ilk gunden beri takip ediyir olmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: red01

Sahsen 3. Sezon benim icin istenileni veremedi.

Nedense 3. Sezon ,1.Sezondaki ergen triplerini hissettirdi tabiki yapanlar ergen olmayinca salakca bir yapiya burundu.
    Uc bez adamla gelip binlere meydan okuyan gerizekali bir lider olunca sezon boka sardi.
    3.Sezon
    1.Sezon
    2.Sezon dur

2. SEZONUN finalini gorup 3. Sezon muhtesem olucak dedik, lakin finalde gosterilenler den daha cok pike midir ne karin agrisiysa onun salakligini izledik.

Pike olayında kesinlikle haklısın. Adam 3-5 kişiyle isyancıları avlamaya gelmiş. Dizide zaten bomboş bir karakter. Boş yere ön plana geçti. İlk sezonda ve 2. sezonda en az Lost kadar gizem vardı. 3. Sezonda o gizem pek yok. Ama yine de kaliteli bir dizi bence. Severek izlediğim ender dizilerden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

Orijinalden alıntı: red01

Sahsen 3. Sezon benim icin istenileni veremedi.

3.Sezon
    1.Sezon
    2.Sezon dur

Pike olayında kesinlikle haklısın. Adam 3-5 kişiyle isyancıları avlamaya gelmiş. Dizide zaten bomboş bir karakter. Boş yere ön plana geçti. İlk sezonda ve 2. sezonda en az Lost kadar gizem vardı. 3. Sezonda o gizem pek yok. Ama yine de kaliteli bir dizi bence. Severek izlediğim ender dizilerden biri.

İzlenmeyecek bir seviyede degil ama pike yerine yapay zekaya yer verilmeliydi.Gorunen 4. Sezondada ayni konuyu izleyecegiz heralde Bu konu bitince dizide bitecek.
    fragmandan anladigim kadariyla Clarke yapayzekayi ravenin zihninden atmak icin o zimbirtiyi koyacak.
    Sonra 4. Sezon bunun savasi
    Birde bu sezon kac bolum surecek biliyormusun.

• 16 Bölüm olacak diye biliyorum. Yeni sezonda yeni liderin, bizimkilerle savaşını da izleyebiliriz? 4.sezonda işler yine karman çorman olmaz umarım?
  • 03x11 muhteşemdi

Artık A.L.I.E'den kurtulmanın yolunu buldular ensenin orayı bıçaklıcaklar 2. versiyonu da onu durdurabilir artık nasıl durduracaksa. Artık insanlar vs. A.L.I.E başlıyor

03x12

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.