Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
43
Favori
66.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziye yeni başladım.İlk bölümler biraz sıksa da sonradan toparlamaya başladı.İlk sezonun sonuna yaklaşıyorum.Burada spoiler yemeden baktığım yorumlar asıl ikinci sezonun iyi olduğunu söylüyor.Heyecanla izliyorum dizinin potansiyeli oldukça yüksek umarım üçüncü sezonda güzel olur.
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt

Adam arkda doğmuş biri bombayı nasıl patlatmış olsun.Murphy nin izlediği videodaki adam ile ilgili bence.
  • bir dizi bu kadar ortalama başlayıp 2 sezonla birlikte müthiş değişip böyle bir final yapabilir. cidden son 2 bölüm efsane. 3. sezonu bu ayarda giderse keyifle izlenir.

sonu çok belirsizliklerle bitti.tahminimce thelonous ve yapay zeka karı 3. sezonun anakonusu olacak.bir de maya kurtulsaydı keşke.üzdü yazar.

• Sırf bölüm sayısını artırmak için çok boş bölüm çektiler. Final de biraz aceleye gelmiş gibiydi ama tatmin etti. Bu diziyi isteseler yirmi sezon bile gider. Kurgusu çok geniş, her türlü malzeme çıkar. Şu yapay zeka muhabbeti gelecek sezonun ana teması olacak gibi.
  • final kısmı saçma olmuş o kadar teknoloji olan bi yerde (başkanın yapay kadınla konuştuğu yer )neden başkanın dünyaya inmek için kullandığı füze başlığını getirdiği için sevindiler ki o füzeyi yapacak teknoloji yok mu yani şimdi orada ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 17 Mart 2015; 10:25:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipps

Sırf bölüm sayısını artırmak için çok boş bölüm çektiler. Final de biraz aceleye gelmiş gibiydi ama tatmin etti. Bu diziyi isteseler yirmi sezon bile gider. Kurgusu çok geniş, her türlü malzeme çıkar. Şu yapay zeka muhabbeti gelecek sezonun ana teması olacak gibi.

stargate gibi. 5 sezon ve üzeri olur inşallah :)

• bu arada dizinin başından beri sevmediğimiz karakterler başrollerde kaldı. baş tacı oldu :) örk murrpy . ( zenci başkanın yanındaki çocuk . )
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

bu arada dizinin başından beri sevmediğimiz karakterler başrollerde kaldı. baş tacı oldu :) örk murrpy . ( zenci başkanın yanındaki çocuk . )

harbiden ya bir ölmedi it astılar, dünyalılar işkence etti, hastalandı yine ölmedi. mayına basmadı, denize düşmedi. ya yazar çok seviyor ya da ileride büyük planları var murphy hakkında.

• Işık şehri nerede hani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

Işık şehri nerede hani ?

CSB ymiş
  • Güzel final yaptılar.
    Murphy'nin izlediği videoda ki adam o kadını tasarlamış sanırım. Her sezon sonu yeni bir olayın başlangıcını yapmaları çok güzel. 1. sezon sonunda dağ adamları çıkmıştı ortaya, şimdi bu sezon sonunda yapay zeka. Zaten çok soru var, bu dünyayı kim yok etmek istedi, bu insanların uzaya çıkma süreci nasıl işledi, bunların cevabı da önümüzde ki sezonlarda verilecektir.
  • finalin sonu biraz saçmaydı çok karmakarışık bitti
  • diziyi gerçekten tavsiye ederim herkese..1. sezon ilk 4-5 bölüm sıkabilir ama sonra dizi çok iyiye gidiyor
  • Finalde başkanın girdiği yeri beyaz saraya benzettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir dizi özellikle Lost gibi dizileri özleyenler kaçırmasın çok benzeşiyorlar zaten , 2 sezonu 1 haftada bitirdim :) İlk başta ergen dizisi gibi başlıyor ama sonra çok değişiyor ve herşeyi yerli yerine oturtuyorlar, 3. sezon nezaman başlar acaba heyecanla bekliyorum

bu arada son bölümde Bellamy ve Clarke sahnesindeki Gun's N' Roses cover ı çok iyiydi , parça seçimleride yerinde dizinin

• 1. sezon izlemiştim az çok hatırlıyorum olayları nasıl izlenir mi dizi 2. sezona devam ediyim mi ne dersiniz ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramuli kullanıcısına yanıt
    2. sezon ilk sezona göre çok daha iyi devam edin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

1. sezon izlemiştim az çok hatırlıyorum olayları nasıl izlenir mi dizi 2. sezona devam ediyim mi ne dersiniz ??

2.sezonda dizi daha iyi oluyor bence devam edin...
  • D. kullanıcısına yanıt
    En son kaldığım yeri hatırlıyorum da kaçıncı bölüm olabilir ?
    uzay gemisinde teknik bölümde çalışan kız dünyaya gidiyordu bulmaya orada erkek arkadaşı falan vardı 1. sezonun ortaları galiba

Birde diziyi nerden izleyebilirim kalite olarak siz nerden izliyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

En son kaldığım yeri hatırlıyorum da kaçıncı bölüm olabilir ?
    uzay gemisinde teknik bölümde çalışan kız dünyaya gidiyordu bulmaya orada erkek arkadaşı falan vardı 1. sezonun ortaları galiba

Birde diziyi nerden izleyebilirim kalite olarak siz nerden izliyorsunuz ?

1. sezonun ortalarında kalmışsın..Diziyi dizibox veya dizimag'dan izliyebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.