- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Iphone' u televizyona wireless ile bağlama/ Tv'ye görüntü aktarma
42 Cevap20509 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

152 Mesaj
15 Mayıs 2013; 11:11:08 

Wireless üzerinden belirli programlar ile iphone da yer alan kamera görüntüleri ve fotografları televizyondan izleye biliyoruz.
fakat bu programlar sadece telefonunuzda kayıtlı olan görüntüleri aktarıyorlar.

Iphone ekranını olduğu gibi televizyon ekranına aktara bilen bir program varmı acaba?

örnegin internette dolasırken, web sayfasını TV'ye aktarabilecek bir programa varmıdır.

Selamlar
Uygar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keynes666 -- 16 Mayıs 2013; 10:49:59 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Mayıs 2013; 11:17:43 

Program yok, alet var. apple tv

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

152 Mesaj
15 Mayıs 2013; 11:30:01 

apple tv olmadan da olabilir diye düşünüyorum.

kayıtlı videoyu aktara biliyorsa bir şekilde ekran görüntüsünü de aktarabilir.

araştırma ya devam ediyorum bir taraftan....

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2013; 11:31:32 

quote:

Orijinalden alıntı: keynes666

apple tv olmadan da olabilir diye düşünüyorum.

kayıtlı videoyu aktara biliyorsa bir şekilde ekran görüntüsünü de aktarabilir.

araştırma ya devam ediyorum bir taraftan....

Arastirin tabii ama apple tv olmadan goruntuyu aktarma yok malesef. Olsa coktan duyulurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

152 Mesaj
15 Mayıs 2013; 11:34:47 

quote:

Orijinalden alıntı: SalihGurkan
Arastirin tabii ama apple tv olmadan goruntuyu aktarma yok malesef. Olsa coktan duyulurdu

hevesim kırıldı simdi iyimi :))))))
ama aktabilecek bir program olsa harika olurdu.
neyse ben yinede arastırmaya devam ediyorum.
youtube da bir iki video var ama kablo aracılıgıyla yapmışlar bu işi
Uygar

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2013; 11:46:03 

quote:

hevesim kırıldı simdi iyimi :))))))
ama aktabilecek bir program olsa harika olurdu.
neyse ben yinede arastırmaya devam ediyorum.
youtube da bir iki video var ama kablo aracılıgıyla yapmışlar bu işi
Uygar

Evet kablo ile oluyor cunku kabloda apple'in, yada aynisinin cakmasi ama kablosuz yok malesef

152 Mesaj
15 Mayıs 2013; 11:49:44 

sizin dediğiniz gibi galiba kısaca arastırdım ama malesef sadece kablo yada apple tv gibi duruyor çözümler.
Uygar

94 Mesaj
15 Mayıs 2013; 13:11:02 

Telefondaki videoları, fotoları falan hangi programla, nası aktarabiliyoruz televizyona?

138 Mesaj
15 Mayıs 2013; 13:21:48 

quote:

Orijinalden alıntı: lord_of_hell1903

Telefondaki videoları, fotoları falan hangi programla, nası aktarabiliyoruz televizyona?

konudaki yorumları okudun mu ?

iphone 5s - iphone 4s

152 Mesaj
15 Mayıs 2013; 13:26:18 

quote:

imedia share diye bir programla TV den izleyebiliyorsunuz. KABLOSUZ OLARAK.

fakat sadece iphone daki resimler ve videolar birde programın kendi icinde link verdigi bir kaç video var.
wireless olarak Tv niz destekliyorsa ALLSHARE veya DLNA özelliği varsa bu program işe yarıyor....

link : https://itunes.apple.co...-on-tv/id302026401?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keynes666 -- 15 Mayıs 2013; 13:37:21 >

152 Mesaj
15 Mayıs 2013; 13:28:31 

Programın web sayfası :

http://www.imediashare.tv

152 Mesaj
15 Mayıs 2013; 14:01:22 

ayrıca iTunes da
DLNA olarak aratın bir çok program var bu işi gören...

94 Mesaj
16 Mayıs 2013; 8:42:41 

quote:

Orijinalden alıntı: XAHMETX

konudaki yorumları okudun mu ?

Başkan okudum da hangi programla nası yapıldığını yazan bişi yoktu. Sadece o şekil oluyo onu biliyorumda diğeri nası olur minvalinde geçti.

94 Mesaj
16 Mayıs 2013; 8:43:42 

quote:

imedia share diye bir programla TV den izleyebiliyorsunuz. KABLOSUZ OLARAK.

fakat sadece iphone daki resimler ve videolar birde programın kendi icinde link verdigi bir kaç video var.
wireless olarak Tv niz destekliyorsa ALLSHARE veya DLNA özelliği varsa bu program işe yarıyor....

link : https://itunes.apple.co...-on-tv/id302026401?mt=8

Kardeş çok teşekkürler çok yardımcı oldun.

152 Mesaj
16 Mayıs 2013; 9:11:06 

quote:

Kardeş çok teşekkürler çok yardımcı oldun.

rica ederim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keynes666 -- 16 Mayıs 2013; 9:12:41 >

1411 Mesaj
16 Mayıs 2013; 9:33:43 

bahsettiginiz özellikleri ben telefonumda kullanıyorum...web sayfaları,resimler,filmler,videolar vs..vs.. telefonun ekranını oldugu gibi tv ye aktarabiliyorsunuz..aynı zamanda hd olarak, yanlız bunun için media link hd kullanıyorum...bu parçayı tv nin hdmı girişine takıyorsunuz,bu parça çok ufak bir parça kibrit kutusu kadar ortalama..sonra telefondan oyunu bile tv niz den oynuyorsunuz gibi gibi...

SyStEm CaR AuDiO

813 Mesaj
16 Mayıs 2013; 9:53:54 

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

bahsettiginiz özellikleri ben telefonumda kullanıyorum...web sayfaları,resimler,filmler,videolar vs..vs.. telefonun ekranını oldugu gibi tv ye aktarabiliyorsunuz..aynı zamanda hd olarak, yanlız bunun için media link hd kullanıyorum...bu parçayı tv nin hdmı girişine takıyorsunuz,bu parça çok ufak bir parça kibrit kutusu kadar ortalama..sonra telefondan oyunu bile tv niz den oynuyorsunuz gibi gibi...

bilgilendirme için teşekkürler google dan arattım da HTC nin bir ürünü sanırsam. bu ürünü ipad miniyle kullanabilir miyim?

1411 Mesaj
16 Mayıs 2013; 10:06:27 

quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

bilgilendirme için teşekkürler google dan arattım da HTC nin bir ürünü sanırsam. bu ürünü ipad miniyle kullanabilir miyim?

valla iphone için varmı bilmiyorum tam olarak..benim örnegini verdigim cihaz htc marka ve sadece htc marka telefonlarda çalışıyor..oda her modelinde degil...fakat çok kullanışlı birşey...benim evimde bilgisayar yok ve tüm işimi bu parça sayesinde dev ekranda hallediyorum...film izlemek de ayrı bir güzel tabii...

SyStEm CaR AuDiO

813 Mesaj
16 Mayıs 2013; 10:13:14 

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

valla iphone için varmı bilmiyorum tam olarak..benim örnegini verdigim cihaz htc marka ve sadece htc marka telefonlarda çalışıyor..oda her modelinde degil...fakat çok kullanışlı birşey...benim evimde bilgisayar yok ve tüm işimi bu parça sayesinde dev ekranda hallediyorum...film izlemek de ayrı bir güzel tabii...

internetten araştırmasını yaptımda cihaz gerçekten harika. keşke iphone ve ipad içinde olsaymış.

152 Mesaj
16 Mayıs 2013; 10:47:48 

Benzer programların PC versiyonuda var. iki tanesi
Divx
Samsung Allshare
( Tv üreticisin kendi programı.)

dün ikisinide evdeki notebook'a kurdum ve kablosuz olarak notebook ' taki filimleri izledim.

görüntü kalitesi gerçekten çok iyiydi.

525 Mesaj
16 Mayıs 2013; 11:44:42 

quote:

Benzer programların PC versiyonuda var. iki tanesi
Divx
Samsung Allshare
( Tv üreticisin kendi programı.)

dün ikisinide evdeki notebook'a kurdum ve kablosuz olarak notebook ' taki filimleri izledim.

görüntü kalitesi gerçekten çok iyiydi.

Kablo(digital av,hdmi,...) bulabilirseniz kullanması zevkli oluyor
resim müzik ve video için var galiba sadece appstoreda
şu linkide incelemenizi öneririm http://www.techhive.com...phone_to_your_hdtv.html

hayırlısı

152 Mesaj
16 Mayıs 2013; 13:30:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Naples
Kablo(digital av,hdmi,...) bulabilirseniz kullanması zevkli oluyor
resim müzik ve video için var galiba sadece appstoreda
şu linkide incelemenizi öneririm http://www.techhive.com...phone_to_your_hdtv.html

kabloluya pek sıcak bakmıyorum bakamıyorum. 2 oğlum oyun oynarken heyecandan ya kabloya, ya tv baglantılarına yada telefona bir sey yapabilirler.
simdilik yasasın kablosuz baglantı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keynes666 -- 16 Mayıs 2013; 13:32:07 >

138 Mesaj
16 Mayıs 2013; 14:38:40 

quote:

Başkan okudum da hangi programla nası yapıldığını yazan bişi yoktu. Sadece o şekil oluyo onu biliyorumda diğeri nası olur minvalinde geçti.

Apple TV nedir? diye soranlar için kısa bir bilgilendirmeyi yazının girişinde yapmıştık ama biraz daha detaylandıracak avuç içi kadar bir cihazı evinizdeki televizyonunuza bağlıyorsunuz. Apple'ın kendi sistemi üzerinden Netflix gibi video ve müzik servislerine yayın yapabiliyorsunuz. En güzel özelliklerine gelecek olursa da iTunes üzerinden film ve müzik indirme/izleme işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi dilerseniz kiralıyor dilerseniz de satın alabiliyor ve arşiv oluşturabiliyorsunuz.

Bir de Airplay özelliği bulunyor Apple TV'lerde. Bu özellik sayesinde de Mac, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızdan televizyon ekranına birşeyler gönderebiliyorsunuz. Yani elinizdeki cihazlardan TV'nize yansıma yapabiliyorsunuz.

Geçtiğimiz mart ayında tanıtımı yapılan Apple TV son sürümü ülkemize ancak gelebildi. Apple'ın Türkiye oluşumlarını tamamladığı ve randımanlı bir hal aldığında sanıyorum bu tür güncel versiyon ve modelleri ülkemizde daha çabuk görebileceğiz.

Apple TV'ler 3. jenerasyon modeli ile 1080p görüntü kalitesini ekrana verebiliyor. Apple Türkiye distribütörü Bilkom tarafından Türkiye pazarına giriş yapan bu küçük cihazların satış fiyatı ise gayet makul: 294 TL. Apple ürünlerinden pek alışık olmadığımız bir fiyat olduğu için uygun fiyatlı diyorum. Lakin çok yüksek fiyatlardan da bu pazara giriş yapabilir ve bizleri hüsrana uğratabilirdi. Ki aslında Türkiye satış fiyatıyla yine Amerika satış fiyatlarını kıyaslayacak olursak yine vergilerin galip geldiğini görebilmemiz mümkün. Çünkü bu cihaz Amerika'da 99 dolar'dan satışa sunulmuştu.

iphone 5s - iphone 4s

138 Mesaj
16 Mayıs 2013; 14:40:31 

http://youtu.be/UPLbF0nnOu0
Apple tv video tanıtımı

iphone 5s - iphone 4s

923 Mesaj
16 Mayıs 2013; 15:41:03 

Daha dün akşam bir arkadaşımın evindeki philips marka smart TV'ye iPhone 5' ten görüntü aktardım. Ama sadece youtube' daki görüntü oynatılabildi, yani telefon ekranı pattadanak karşınıza gelmiyor.

Hiç olmazsa bu şekilde olabileceğini belirteyim dedim, gönül isterdi maç yapalım Dream League' den falan ama, Apple TV lazım ona

Bu mesajda bahsedilenler: @keynes666

PSN : DorumEge
PS3 , Grid 2 Online, Assassin's Creed Revelation Online, GTA V Online, GTA:EFLC Online

524 Mesaj
29 Mayıs 2013; 12:44:51 

ya beyler aparatsız kablosuz sadece wifi ile iphoneun goruntusunu tv ye aktaramiyoz mu yav? aplle tv amerikada 99$. burda kaç paraya itelerler kimbilir

"If you are not born shredded, it's not your mistake. But if you die not shredded, it's definatly your mistake." Bill Shredded

85 Mesaj
29 Mayıs 2013; 12:47:07 

Smart tv mizin olması gerekli değilmi aynı zamanda?

31 Mayıs DH Konu Dışı Sansür Günü

208 Mesaj
29 Mayıs 2013; 16:53:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Orkinos.avi

Smart tv mizin olması gerekli değilmi aynı zamanda?

gerekli değil. wireless destekli olsun aynı ağda olsun yeter.

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2013; 17:13:16 

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

ya beyler aparatsız kablosuz sadece wifi ile iphoneun goruntusunu tv ye aktaramiyoz mu yav? aplle tv amerikada 99$. burda kaç paraya itelerler kimbilir

Iteleme falan yok fiyati belli aletin. Arastirin bulursunuz, isinize geliyorsa alirsiniz. Apple tv olmadan yok kablosuz baglanti.

1 Mesaj
24 Eylül 2013; 22:46:14 

Aslinda cook basit bir yontemi var ama kullanabilmek icin enigma 2 destekleyen bir reciver (uydu alicisi)olmasi gerekiyor! ben evde istedigim her seyi butun apple cihazlarindan tv ye aktariyorum gayette basit.bu tur bir cihaziniz varsa cihaziniza airplay eklentisini indirim ve kullanmaya hazir )))

123 Mesaj
7 Kasım 2013; 9:06:39 

quote:

Orijinalden alıntı: peranis

Aslinda cook basit bir yontemi var ama kullanabilmek icin enigma 2 destekleyen bir reciver (uydu alicisi)olmasi gerekiyor! ben evde istedigim her seyi butun apple cihazlarindan tv ye aktariyorum gayette basit.bu tur bir cihaziniz varsa cihaziniza airplay eklentisini indirim ve kullanmaya hazir )))

Peki ya boyle bir uydu alicimiz yoksa?i phone u bilmem ama ben samsung t310 tabletimin ekran goruntusunu lg 47660s smart tv ye hicbir ek aparat veya program kullanmadan cok basit bagliyabiliyorum.sadece tv var.ne uydu alicisi ne kablo vs vs..bissuru zimbirti karmasasi yok.bu smart isi cok iyi.tum cihazlarima oturdugum yerden baglaniyorum.masaustu dizustu pc.ler tablet..gercekten buyuk kolaylik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golge1710 -- 7 Kasım 2013; 9:11:22 >

263 Mesaj
7 Kasım 2013; 9:29:12 

ben görüntüyü pc ye aktarabiliyorum hatta oynadıgım oyunu pcye yansıyor video vs hersey telefonun kendi ekranı pc de oluyor fakat tv de olur mu olabilir aslında yardımcı kablo ile orginalinde böyle bir kablo yok ama belki yapmıslardır

267 Mesaj
8 Kasım 2013; 0:01:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Bedeviii

ben görüntüyü pc ye aktarabiliyorum hatta oynadıgım oyunu pcye yansıyor video vs hersey telefonun kendi ekranı pc de oluyor fakat tv de olur mu olabilir aslında yardımcı kablo ile orginalinde böyle bir kablo yok ama belki yapmıslardır

Nasıl.

Çok mühim anlatın lütfen. Ben anlatımlar yapacağım engelliler ve bazı kişiler için. Benim için çok mühim bir şey bu. Lütfen benim buna ihtiyacım var.

Kafirlerdeki korkaklık kimde var? Bakar bir tartışma çıkar. Tartışmada yenme şansı olmayınca, gerçekler batınca, İslam batınca hemen hakarete ve yalanlamalara başlar. Söylediklerinin hepsi yalan olsa da. İşte böylelerinden Allah korusun. KEndi bataklığına milleti çekmeye çalışırlar. Kendi bataklığınızda boğulun.

3757 Mesaj
8 Kasım 2013; 3:41:38 

Hayatınızın uzunluğu için pek bir şey yapamazsınız amaa, derinlik ve genişliği için çook şey yapabilirsiniz.

267 Mesaj
8 Kasım 2013; 4:44:49 

quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Sadece PCye: http://forum.donanimhab...m/m_80687441/f_//tm.htm

Hallettim Allah razı olsun.

Kafirlerdeki korkaklık kimde var? Bakar bir tartışma çıkar. Tartışmada yenme şansı olmayınca, gerçekler batınca, İslam batınca hemen hakarete ve yalanlamalara başlar. Söylediklerinin hepsi yalan olsa da. İşte böylelerinden Allah korusun. KEndi bataklığına milleti çekmeye çalışırlar. Kendi bataklığınızda boğulun.

467 Mesaj
29 Kasım 2013; 14:53:17 

arkadaşlar bende general mobile discovery akıllı telefonu var.televizyonumda LG47lm860v modeli var.acaba nasıl görüntü aktarımı yapabilirim.yerdımcı olursanız çok sevinirim.teşekkürler.

7 Mesaj
21 Aralık 2013; 16:10:50 

arkadaslar bi ricam var, televizyonumda wifi ozelligi yok harici aldigim dekoder de lan girisi mevcut internete girebiliyorum tv uzerinden, yapmak istedigim tabletimi veya telefonumun goruntusunu tv ye koblosuz aktarabilirmiyim yani verici wifi alici lan olacak boyle bisey mumkunmu... televizyonun:markasi lg 50pk250 telefon:sony expriya z tablet:digma 10x3g

2465 Mesaj
21 Aralık 2013; 16:41:03 

Dlna varsa ArkMC ile yapılabiliyor. Yalnız arayüzü pek kullanışlı değildi ben zevk alamadım.
Başka Dlna programlarıyla da olur.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1194 Mesaj
15 Mart 2014; 22:51:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Uygar_Oz

ayrıca iTunes da
DLNA olarak aratın bir çok program var bu işi gören...

DLNA diye app storede arattım, imediaShare programını ip5 e kurdum ve harika bir sonuç aldım, Telefonumdaki videoları Samsung AllShare ile samsung tv de donmadan izliyorum.

Teşekkür ederim.

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

207 Mesaj
15 Mart 2014; 23:24:24 

appstore da televizyonunuzun uygulamasını indirip yüklerseniz aradığınızı yüksek ihtimal bulacaksınız

iPhone 5S 32 GB

298 Mesaj
17 Nisan 2014; 12:13:26 

hocam merhaba,

bende dreambox 800 hd var program olarak ne kullanıyorsun ?

Bu mesajda bahsedilenler: peranis

1086 Mesaj
9 Haziran 2014; 15:59:02 

şu cihazla ipad ekranını tv de görüntüleyebiliyormuşuz :

http://www.aliexpress.c...android/1406969810.html

bu da tartışması:

http://forum.donanimhab...369/f_//tm.htm#92977499

71 Mesaj
13 Aralık 2014; 10:41:17 

hortlattım ama yeni konu açmaktan iyidir. :)

Arkadşlar bende iphone 4 var televizyonumda samsung wifi olan bi tv. çakma compozite kablo aldım fakat sadece telefon ileçektiğim video ve fotoları görüntüleyebiliyor.

downloader programı ile indirdiğim filmleri göremiyorum bir türlü. bunun için ne yapmalıyım?

Tşkler.

Gördüklerime inanmam gerek ama nasıl olacak bana biri bunu anlatsın! Külahıma anlatsın..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Programlar, Yazılım sorunları » Iphone' u televizyona wireless ile bağlama/ Tv'ye görüntü aktarma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250