Şimdi Ara

intouch 2 whatsapp rehberimi karıştırdı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
10.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bu yeni çıkan intouch 2 telefonundan aldım da telefona whatsapp kuruyorum numaralar şaşırıyo başka numaralar başka kişilere falan gidiyor cok acayip oldu , ben bunu nasıl normal kullanabılırım ne yapmam gerekıyor kesın cozum soyleyebılcek var mı ? programı sıldım bastan yukledım olmadı gene , hard reset attım gene olmadı bılmıyorum ne yapmam gerekıyor yardımlarınızı beklıyorum

• kımse bılmıyor mu acabA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goplu3434

arkadaşlar merhaba bu yeni çıkan intouch 2 telefonundan aldım da telefona whatsapp kuruyorum numaralar şaşırıyo başka numaralar başka kişilere falan gidiyor cok acayip oldu , ben bunu nasıl normal kullanabılırım ne yapmam gerekıyor kesın cozum soyleyebılcek var mı ? programı sıldım bastan yukledım olmadı gene , hard reset attım gene olmadı bılmıyorum ne yapmam gerekıyor yardımlarınızı beklıyorum

rehber ayarlarına git. Numaraların sim kartı, telefonun veya google hesabının hangisindeyse sadece onun listesinin gözükeceği şekilde ayarla.
  • ben de aynı problemi yaşadım.. biraz araştırdım... operatörlerin verdiği bu tarz telefonlarda genelde oluyor gibi.. ben şimdilik kullanıyorum... sorun rehberi sim karttan okumasından kaynaklanıyor... olmaması gereken bir şey belki ama maalesef böyle... çözümü şu şekilde yaptım okuduklarımdan sonra...
    önce ayarlar-uygulamalardan whatsapp'ı durdurdum, verilerini temizledim ve telefondan kaldırdım.
    dosya yöneticisinde de whatsapp klasörünü bulup komple sildim.
    yine ayaralar-uygulamalardan kişilere gelip verileri temizle yaptım..
    sonra sim karttaki tüm kayıtlarımı telefon hafızasına aktardım ve görüntülenecek kişileri sadece telefondaki kayıtlar olacak şekilde ayarladım (gmail hesabımla falan senkronize etmiyorum zaten)
    yine ayaralar-uygulamalardan kişilere gelip bir kere daha verileri temizle yaptım (gerek olmayabilir belki ama yine de yaptım)...
    telefonu kapatıp açtım (gerek olmayabilir belki ama yine de yaptım)..
    googleplay'den whatsappı indirip kurdum...
    sorun şimdilik yok...

dediğim gibi mesele telefonun rehber kaydını sim hafızasından okuduğunda oluyor... kayıtları telefona alıp görünen rehberi de telefon hafızasına ayarlayınca sorun şimdilik yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknshngl -- 24 Mayıs 2013; 12:20:28 >

• yani bu cihazda simdeki rehber kaydı kullanıldığında whatsapp kontakları karıştırıyor mu?
  • evet karıştırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b04 güncellemesi ile düzelmiş olması lazım sorun yaşayan var mı hala?
    veya güncellemeyi alabiliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknshngl

ben de aynı problemi yaşadım.. biraz araştırdım... operatörlerin verdiği bu tarz telefonlarda genelde oluyor gibi.. ben şimdilik kullanıyorum... sorun rehberi sim karttan okumasından kaynaklanıyor... olmaması gereken bir şey belki ama maalesef böyle... çözümü şu şekilde yaptım okuduklarımdan sonra...
    önce ayarlar-uygulamalardan whatsapp'ı durdurdum, verilerini temizledim ve telefondan kaldırdım.
    dosya yöneticisinde de whatsapp klasörünü bulup komple sildim.
    yine ayaralar-uygulamalardan kişilere gelip verileri temizle yaptım..
    sonra sim karttaki tüm kayıtlarımı telefon hafızasına aktardım ve görüntülenecek kişileri sadece telefondaki kayıtlar olacak şekilde ayarladım (gmail hesabımla falan senkronize etmiyorum zaten)
    yine ayaralar-uygulamalardan kişilere gelip bir kere daha verileri temizle yaptım (gerek olmayabilir belki ama yine de yaptım)...
    telefonu kapatıp açtım (gerek olmayabilir belki ama yine de yaptım)..
    googleplay'den whatsappı indirip kurdum...
    sorun şimdilik yok...

dediğim gibi mesele telefonun rehber kaydını sim hafızasından okuduğunda oluyor... kayıtları telefona alıp görünen rehberi de telefon hafızasına ayarlayınca sorun şimdilik yok...

Allah razı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Motorola G telefonumda aynı problem var, anlamadığım whatsapp sadece rehberi okuması gerek, rehberi değiştirme YETKİSİ neden verilmişki, resmen rehberimi sürekli değiştiriyor, kafayı yedi telefon.. Düzeltemedim gitti. offf
  • Motoz aldım yine aynı, çift whatsapp ta aynı rehber karışmaya başladı.. BU programlar moto ile mi uyumsuzz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.