Şimdi Ara

FM 2013 Transfer Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
14.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, 2013 te oyuncu transfer etmek zor olduğu gibi bir o kadarda pahalı oyunu açar açmaz türk oyunculara teklif yapıyorum. Gökhan İnlere 98 milyon istiyor adamlar hadi İlkaya 50 verilir ana yani bu paraları kazanmak zaten bir dert bir de transfer yapamamak insanı çıldırtıyor. Bu olayı çözebilen var mı?

• FM'nin genel sorunu o maalesef,herkesin en çok şikayet ettiği konu.Bildiğim kadarıyla bir çözüm yok ama hile yapmadan çözüm bulan varsa güzel olur
  • Bizim bir arkadaş "basınla görüşü" kullanarak bezdiriyorum, sürekli rahatsız ediyorum filan dedi onuda denedim birşey çıkmadı.
  • Maalesef çözüm yok ben İnleri zar zor 25'e almıştım. Paso uzaktan şut çektiriyordum. 17/20 uzak şut özelliği dile kolay
  • Nasıl aldın ya 25 bedava valla :)
  • Oyuncuyu kulübü satmak istemiyorsa bu fiyatları çekerler. Bu gayet doğal. Satış listesine koyulan, mutsuz olan, kavga eden, antremandan kaçan futbolcuları değerinden daha ucuza kapatırsınız. Eğer kulüp satmak istemiyor ve sizin reputation/itibarınız, oyuncusunu almak istediğiniz kulübün reputation/itibarından daha fazla ise ve son zamanlarda başarılıysanız, basına demeç verip, oyuncuya talip olduğunuzu, oynadığı kulüpte kendini geliştiremeyeceğini ve takımınızda görmek istediğinizi söyleyin. Oyuncunun kulübüne olan bağlılığına göre gelip gelmeyeceği belli olur.
  • Deneyeceğim teşekkürler
  • Gidipde kulübün kilit oyuncusuna teklif yaparsan öyle olur tabi? Ya ne olacaktı? Nuri Şahini Real Madrid yanlış hatırlamıyorsam 20 Milyon Euroya almıştı eder mi sence?
  • Soru 1 kaç yaşındasın? Soru 2 kaç yılından beri bu oyunu oynuyorsun? 100 bin liralık adama 15 milyon istiyorlar amma çok biliyosun ya
  • Oyunun sorunlarından biri.

Satılık listesine koydukları 2m değerindeki regen için 100m isteyende var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Ç.

Oyunun sorunlarından biri.

Satılık listesine koydukları 2m değerindeki regen için 100m isteyende var.

bencede bir sorun bu önceden böylesine abartılı olaylar yoktu saçma olmuş 2012 de de böyleydi gerçi neyse artık sağlık olsun
  • Hocam bu bir sorun değil bence de normal bir şey, sonuçta teklif gönderdiğiniz isim takımın önemli bir oyuncusuysa inanılmaz bir fiyat koyarak sizi caydırıyor. Eğer dediğiniz gibi oynanırsa istenilen her oyuncu alınmaya başlanır, buda bence oyunun zevkini çok düşürür.
  • İyi de kardeşim 100 bin liralık adama 15 milyon istiyorlar dün akşam başka birşeyle karşılaştım çocugun yaşı 17 değer 150 bin mi neydi 18 milyon çektiler bu saçmalık değilde nedir?
  • Birde şöyle bir şey var. Çok uğraşmama rağmen takım teklifimi reddedince oyuncu isyan etmedi.
    Ancak Benim oyunculara gelen teklifleri reddedince yeni sözleşme imzaladığım halde oyuncu temsilcisi yeni sözleşme istiyor. Reddedince de oyuncu isyan çıkartıyor.
  • Evet ya bir de öyle bir sorun var
  • 15 yaşındaki çocuğu istiyorum 90 trilyon istiyorlar, ortalama adama 25-30 istiyorlar.
    fiyatlar hem aşırı pahalı hem de ikna imkansız gibi.
    koca bayerni aldım bütçem 150trilyon, 2 adam alsam param bitiyor, bu nasıl iş anlamadım, ünsüz gençleri alayım diyorum onlara bile 20den aşağı isteyen yok
  • Maalesef. Küçücük kulüpte 55.000'e oynayan oyuncu sizden 1 milyon istiyor, vermeyince de gelmiyor; yıllık ücretler bile sorunlu. Oyunun bu yönden inanılmaz eksikleri var, umarım bu sene iyi çalışılır.
  • beyler oyunda biraz sabırlı olmanız gerekiyo oyuncuyla ilgilenin bi kaç transfer yapın baktınnız fiyat çok uçuk hemen oyuncuyla basından etkileşime geçin takdir edin daha sonrasında oyuncu size olumlu bi dönüş yaparsa basın yoluyla oda size gelmek istiyordur demek biraz bekleyin oyuncu size gelmek istiyorsa takım içinde huzursuzluk çıkartıp mutsuz olup satılık listesine düşer eğer fiyat hala çok yüksekse oyuncuyla iletişiminizi kesmeyin takdir edin ilgilendiğinizi açıklayın kısaca bezdirin klübünü fiyatı aşşağı çekecekler merak etmeyin denemdim mesela beşiktaşa nicolas gaitanı 6m ye aldım
  • İki gün önce filan Serge Aurier teklif yaptım adamlar 3 e mi ne almışlar 90 istediler ya SS yapıp koycaktım bak unuttum abi böyle birşey yok dün akşamda 160bin lik adamı 10k ya aldım
  • Maalesef bendede oluyo bu sorun Dün Kayseri ile Menejerlik açayım dedin zevkli olur dedim satılık listesine koydum adamları sonra ne alan ve ne satan.Birde Transferi hiç yapamıyorum Antep in yedek oyuncusuna teklif yaptım kabul etmedi.Sonra Galatasaray ımın Furkan Özçalına teklif ettim GS kabul etti ama sanırım adam kabul etmedi.Çünki şu an görüşemem mi öyle bir şey diyor çıldırıcam yaaaa.Paraya yazık beee.Ben Fifa 13 Menejerliğine gidiyom hadi bay bay
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.