Şimdi Ara

Sleepy Hollow (2013- ) | 1. Sezon Bitti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
9
Favori
5.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olm Moloch geldi la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Noble oynuyor diye başlamıştım manyak bir dizi çıktı bu izlenir.
  • Kimsede yazmiyor nedenss buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bi şans verilse muhteşem bir dizi. 12.bölümü yayınlandı bu arada. Uzun bir araya girmişti özlemişim harikaydı bölüm. Hawley'i daha çok görmek isterim. Esprileri ve Crane'e takılması hoş oluyor

Sırf John Noble'ın buradaki efsane oyunculuğu için gittim Fringe'i izledim.

Kesinlikle değer efsane bir oyuncu,Fringe'i de izleyin

• Bende sayfadaki yorumlara bakarak başladım. Neden bukadar az takipçisi var anlamadım .İlk 4 bölüm hiç sıkılmadan izledim. Yalnız adam hıc kıyafet degıstırmıyor ve teknolojıye cok cabuk ayak uyduruyor onu garipsedim.Diger bütün yönler güzel :) İnş böyle devam eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceberg987

Bende sayfadaki yorumlara bakarak başladım. Neden bukadar az takipçisi var anlamadım .İlk 4 bölüm hiç sıkılmadan izledim. Yalnız adam hıc kıyafet degıstırmıyor ve teknolojıye cok cabuk ayak uyduruyor onu garipsedim.Diger bütün yönler güzel :) İnş böyle devam eder

Katılıyorum,sebepsiz yere çok izleyeni yok bu dizinin

• -Kratos- kullanıcısına yanıt
    Birde mezarlık sahnelerinde sürekli masonik semboller görüyoruz hoşuma gitmiyor ama yine de izliyorum . Antipati uyandırdı bende bu sahneler !
  • Adam zaten masonmuş ya .. Dizi antipatimi kazandı bu sayede .. Çok iyi bişeymiş gibi anlatıyorlar !!!!
  • dizi acayip yerlere geldi ya, biraz fantastiklikte abartıya kaçsada gerçekten heycan verici ve şaşırtıcı olabiliyor her bir bölüm
  • 2.sezonu şimdi bitirdim.sezon finali çok iyiydi.
    1.sezondan kat kat iyiydi 2.sezon.
    3.sezon çok değişik şeyler olacak gibi.
    beklenirmi şimdi aylarca :)
  • Bende diziye başlayacam . Filmini çok sevmiştim. 3 veya daha fazla kez izledim. Atmosferi harikaydı. Umarım bu dizide o atmosferi yakalayabilmiştir. Görüşlerimi paylaşırım bitirince
  • Dizinin reytingleri bu sezon %40 civarında düşüş yaşadı. Büyük ihtimalle iptal olacak.

Ayrıca perşembeden cuma gününe alındı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezon gayet iyiydi de sonradan saçmalamaya başladılar atlının arkadaşı cıkması 2. sezonda katrina nın taraf değiştirmesi ile tamamen sıvadılar bitmesi daha iyi olur.
  • Konu güzel de birbiriyle çelişen , saçmalayan yerleri çok var . bi kaç bölümden sonra bıraktım.
  • 4. sezon onayını aldı.
  • Ben de izliyorum)))

• Bu diziye başlayayım mı? Çerezlik dizi gibi duruyor ama

• Peh abigal öldümü gerçekten 4.sezon bir şekilde geri getirirler diye düşündüm.. Alışmıştık teğmen demesine. Az önce son bölümü izledim 1.bölümden son bölüme kadar aşırı basit olan diziyi son bölümünü anlamadım saattenmi artık nedense :)) 1- Catacomba gidiyorlar orda bets ross var crane neden sen bizle gelemezsin diyor ? Kendi zamanına dön vs gibi birşey dedi ne alaka orası zaman yolucugulu yapılan bir yer değilki betsy cıkıp nereye gitti ?. 2-son sahnelerde gelen mektupda crane kurulan yapının başına geçsin vs orda bets catacomda karşılaştık falan diyor. ross kendi zamanına gidip anlatıyor başkanda ona göre mektup mu yazıyor ?. adamlar god a silahla saldırmayı düşünen bir dizinin son bölümü bukadar kafa karıştırması ilginç :) Dizi 2 haftada bitirdim Supernatural çok gerisinde vasat bir dizi. Okadar basitki herşey hep aynı . Sp de böyle ama sp 4-5 sezondan sonra bu rutine girmişti sleppy daha ilk sezon sanki 10.sezonmuş havası verdi bana. .Ama ichabod crane karakteri ve bazı karakterler izlettirdi :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.