Şimdi Ara

Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1990'larda çocuk olan hemen hemen her erkek çocuk gibi bende championship hastası idim. Championship manager ile ilk tanışmam cm2 ile olmuştu Aradan yıllar geçti ve ben 30 yaşına geldim. Gerek can sıkıntısı gerekse çocukluğa ve o günlere duyulan özlemden olsa gerek serinin son oyununu yükledim ve bir kariyere başladım. kariyerimide siz sevgili forumdaşlarla paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz.

Seçtiğim takım Almanya'da adı sanı duyulmamış bir futbol takımı olan SV Darmstadt 98. Kulup 1898 yılında kurulmuş olsada tarihinde sadece 2 kere 4.lig şampiyonluğu ve 5 kerede 5.lig şampiyonluğunu kazanmış anlıyacağınız takım içim 3.ligde oynamak bile büyük başarı. Yönetimin benden isteği geçen sene 4.ligden 3.lig'e yükselen takımı kümede tutmam. Basına göre bu sene takım kesin olarak küme düşecel gözüküyor.

Gelelim benim planlarıma;

-İlk senede hedef kümede kalmak
    - ikinci ve ya üçüncü sezon bir üst lige çıkmak
    - daha sonraki senelerde her iki ya da üç senede bir küme çıkıp devamlı avrupa kupalarına katılan bir takım yaratmak.

Let the game begin.
     Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız] Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız] Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 1 Aralık 2013; 22:21:01 >

• İşte stadımızdan bir kaç kare ve oyuncular ile teknik kadro olarak sezon başında çektirdiğimiz fotoğraf. Fotoğraftaki herkez çok ciddi iken menejer olarak tek benim sırıtıyor olmamı ilerki zamanlarda anlayacaksınız.

• Hadi hayırlısı bakalım, gerçekten zorlu bir yol :) eskidenb ben de yapıyordum böyle şeyler gerçekten çok zevkli oluyor. Ama şu an o kadar vaktim yok maalesef o yüzden juve ile açtım.

Takipteyim konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlız 4. lig takımının stadı bile bizim çoğu süper lig takımının stadından daha büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde sarar böyle menajerlikler . Hele sen oyuncu yetiştirip ülke/dünya çapında biri olursa dahada sarar. Bol başarılar...
  • Evet dostlar sonunda ligler başladı ve ilk maçlarımızı oynadık. Beklenmedik derecede lige iyi başladık ve küme düşme potasına daha ilk 4 haftada bayağı bir puan fark attık
     Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız] Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız] Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız] Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız] Almanya 3.lig'den Avrupa'ya uzanan yol [Sonunda Bundesliga'dayız]

• İlk senede üst lige çıkmaya çalış bence.

Edit : Takip Ediyorum zevkli olacağa benziyor senin adına başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shepherd. -- 15 Mayıs 2013; 18:06:23 >
  • 8.nci haftadakı puan durumu. Şu anada kadar hiç yenilmeyerek ligin namağlup takımlarından biriyim. Lige küme düşmeme hedefi ile başladık ama görülen oki orta sıralarda yer alacağız.

• İyi başlamışsın,başarılar.
  • Takip ediyorum. Alt liglerden başlayan kariyerlere bayılırım.
  • Beklentıyı bıraz yukseltelım heyecan olsun neden ılk 3 olmasın
  • mesajım dursun şurda
  • bizde takip edelim
  • 10.ncu haftada ilk yenilgimizi almış bulunuyoruz. Rakip takım resmen ezdi bu maçta tarihi bir fark olabilirdi. Sezon'un 1/4'ü bitmiş durumda ve birinci ile dokuzuncu arasında 3 puan fark olması her hafta puan sıralamasındaki yerlerin değişmesini meydana getiriyor.

• Bu FM nedense hata veriyor bende bir türlü çözemedim Herşeyi ayarlıyorum sezona işsiz olarak başlıyorum 2-3 defa ileri alınca günü bi anda hata veriyor
  • Görünce canım çekti Karlsruhe diye bir takım aldım.Hazırlık maçında Dortmund'dan 5 yedim Lig iyi gidiyor 5.haftadayım 1.yim.
  • Erfurt maçını alsan iyi olurmuş.
  • İlk yenilgiden sonra bir beraberlik ve bir galibiyet aldık, iyi formumuz devam ediyor.

• Başarılar
  • Güzel kariyer,başarılar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.