Şimdi Ara

XCOM Declassified'ın İlk Oynanış Videosu Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       XCOM'un kuruluşuna tanıklık edeceğimiz The Bureau: XCOM Declassified'dan ilk oynanış videosu geldi. 1962 yılında geçen oyunda ajan William Carter ve takımını yönlendirerek insanlığı köleleştirmek adına üşenmeden bilmem kaç ışık yılı uzaklıktaki galaksilerden kalkıp gelen uzaylı istilacılara karşı dünyayı daha doğrusu Amerika'yı savunacağız.

The Bureau: XCOM Declassified temelinde XCOM oynanışını korurken, takım oyununda Ghost Recon, SWAT 4 ve Brothers in Arms gibi oyunlardan esinlenmiş. Strateji / taktik türünü sevenler için keyifli bir shooter oyunu olacağa benziyor

• Resimdeki şapkalı adamı görünce Mafia II ' deki Vito Scaletta aklıma geldi :) Neredesin Mafia III

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar fps ile cok az ilgili olsamda 2010 yilindaki fps hali cok daha ilgi cekiciydi sanki ne olmus bu böyle. Benim tadim kacti.
  • lan şu oyunun altında artık mafia muhabbeti dönmesin mafia ne bu oyun ne mafia istiyosan s. git mektup yaz yapımcıya buraya ne yazıyon şu güzel oyunu baltalamayın
  • Cidden guzel olmus, X-Com EU ve Declassified arasindaki iliski, Company of Heroes(daha cok men of war) ve Brothers in Arms gibi olmus boylece.

• mafia oyunu çöptü.yukarıda bahsedilen oyunları da oynadım.onlarda çöptü.bu oyun da çöp.

• XCOM EU'nun TPS versiyonu gibi.Arayüz,hikaye,staretjik olay falan..

• Çok iyi. Haldur huldur TPS yerine adam akıllı taktiksel oynanış var. Her haber "o çöp, Crysis BF3 en iyisi" diyen estetik harikaları bir zahmet gitsinler. Ayrıca bolca Mass Effect esintileri var, hele yeteneklerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wayward Son -- 13 Mayıs 2013; 19:15:59 >
  • ücretsiz olmazsa oynamam beğenmedim
  • Bioshock İnfinite'in TPS versiyonu gibi olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.