Şimdi Ara

Need For Speed Filminin Çekimleri Başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
        Geçtiğimiz Şubat ayında duyurusu yapılan Need For Speed filmi Amerika'nın Georgia eyaletinde çekilmeye başladı. Hatırlayacak olursanız başrollerinde Michael Keaton ve Breaking Bad dizisinden Aaron Paul vardı.

Eyaletin bölgesel kanallarından Macon şehrinde yayınlanan haberin videosuna aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Film çekimleri için yolların kapandığı belirtiliyor.

• Düşünsenize efsane oyun most wanted ın filmi çekiliyor razor o yanındaki kadın m3 muhabbeti falan filmide efsane olurdu ne oyundu be :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekliyorum. Bakalım Fast & Furious serisiyle baş edebilecek mi.

• Senaryosu düzgün olursa ış yapar gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yarış oyununda doğru düzgün hikayemi olur ? Onun yerine battlefield filmini falan çekselerdi.
  • most wned in ara vieoları yetiyordu zaten

• bf filmi güzel olabilirdi dediğin gibi ama yarışla ilgilide çekilir tokyo drift felan işte onun gibi bişey olcak sadece ismi nfs olcak isimle izletip para bascaklar .D,
  • Aaron Paul <3
  • Aaron Paul varsa ben bu filmi izlerim aga :D

• Tutmaz bu film.Tüplü ve Öfkeli serisi ile yarışamaz bile.Off EA ne halt edeceğni bilemedi.

• ooo Aaron Paul varsa kesın ızlenılır guzel bır fılm olacak gıbı

• Artık filimi izledikten sonra yeni nfs oynamaya başlarız :DD film güzel olucak anlaşılan bide güzel bi oyunu gelirse çok güzel olur.

• Adamlar koca caddeyi 1 gunlugune kapatabiliyorlar film icin... sonra bizim sinemamiz neden ilerlemiyor oluyo :P

• I Need Speed bitch ! seviyorum bu adamı Yo

• NFS Underground 3'ün çıkmasını istiyorum ancak şuanki EA'nin halini görünce tam tersi bir istek oluşuyor içimde.
  • fast and furiousun pabucu dama atılır bu çıkınca..o film zaten araba yarısından çok aksiyona kaymıstı birkaç kovalamaca sahnesi hariç araba yarısı bile yoktu son filmlerde :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.