Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.216
Cevap
294
Favori
1.546.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ve ayrıca hayırlı olsun araçlarınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwide1543

1.2 eat6 allure gri + comfort pack ( cam tavan vs.) 68 bine dün teslim aldım.

Öncelikle aracı kullanmak çok zevkli, önceki manuel fiesta aracımdan sonra bu araç bana olumlu yönde çook farklı geldi.

Cam tavan araca ferahlık katıyor almayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim, öğlen güneşinde biraz ışık vurabiliyor, perdeyi kapattığınızda sıkıntı yok tabii. Alternatif olarak tavana film yapılabiliyor sanırım.

Star&stop başarılı anahtarı cebinizden çıkarmadan araca girip, yol alabiliyorsunuz. Vites geçişlerinde gaza birden yüklenmezsrniz hissettmiyorsunuz.

Jantların 18" olmasından dolayı yolu biraz hissettiriyor gibime geldi. Ama görünüş olarak paha biçilemez, arkadaşlarım hayran kaldı :)

Smeg ekran hassasiyeti güzel, araçta hoşuma giden bir özellikte ön taraftaki sürücü ve yolcu tarafına klimanın ayrı olarak sıcak ve soğuk üfleme özelliğinin olması.

Çok aktif olarak araç kullanmadığım için yakıt tüketimi benim işin her zaman 2.planda kaldı. Ne kadar yaktığına henüz bakmadım.

Direksiyon.... Belkide araçta en sevdiğim yer. Küçüklüğü, Tutuşu, hassasiyeti çok başarılı.

Cd çalar olaydı iyiydi,
    Ses sistemi daha başarılı olabilirdi.

Bunlar haricinde araçta şuan gözüme batan bir şey yok :)

Aracımdan şuan son derece memnunum iyikide almışım diyorum, ilk günden aramızda bir bağ oluştu :) Önceki beyaz fiesta aracıma kar tanesi ismini vermiştim buna da bir fenerli olarak aslanım diyorum :)

Güle güle ve kazasız belasız bir şekilde kullanmanızı dilerim.Yalnız fiyat çok çok iyi tebrik ederim.Kasım-Aralık ayına biraz var ama sabırsızlanmamak elde değil,ama halâ dizel-benzinli ikilemindeyim.Maksimum bütçe 60 bin TL +-2 bin TL

• Teşekkürler, bizim araç 2014 model, 2015 leri 72 den aşağı vermiyorlar. Özel durumdan dolayı şube müdürü bir hayli indirim yaptı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 130ps otomatik ve de premium pack konfigratör fiyatı 79.000 gibi arkadaşlar bunu kaça kapatabiliriz , bayilerde var mı kampanyalı araç ve de aynı model ikinci el az kilometreli 72.000 gibi düşünceleriniz nedir? ikinci elde mezarcılık yapıp 70.000e mi falan mı zorlasak da alsak

• Beyler yeni 308'i galeride inceledim. Kapı fitil yapısı bendeki 208'e çok benziyor, hatta aynı. Ve bu yapı yumuşak değil sert plastik olmasından dolayı virajlarda ve düşük hızlarda tıkırdama, gıcırdama yapabiliyor. Acaba 308'de bu tarz bir rahatsız edicilik var mı?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam sizdeki 208 çok mu gıcırdıyor? Ben aracı 0 km aldım, 308 ve 1 aydır bende. Bu dediğiniz mevzuyu hiç görmedim duymadım.

• şimdi bu araçtan aldık dıyelım.

Depo kaça doluyor ? benzinli 1.2 de

ve 1 depo benzinle agresif kullanımda . En fazla kaç km gidebiliriz ? bilgi lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: baristeel

Hocam sizdeki 208 çok mu gıcırdıyor? Ben aracı 0 km aldım, 308 ve 1 aydır bende. Bu dediğiniz mevzuyu hiç görmedim duymadım.

Yerine göre dostum. Yağmurda ses yok kesinlikle bariz şekilde. Kuru ve sıcak havalarda %100 oluyor tabi viraj ve esneme durumuna göre. Sebebi kapı üzerindeki yukarıdaki kapı kirişine bakan fitillerin yumuşak yerine kadife+sert plastikten imal edilmesi. Tam yumuşak komple lastik koysalar hiç sorun değil. Toyota'larda böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkmy

şimdi bu araçtan aldık dıyelım.

ve 1 depo benzinle agresif kullanımda . En fazla kaç km gidebiliriz ? bilgi lütfen.

hocam tahminimi söyleyeyim sizi yanıltmış olmayayım dediğim gibi sadece kendi kullanımıma göre tahminimdir: Bence sürekli agresif kullanırsanız 9-10 litre civarlarında yakar heralde şehir içi 550-600km yi geçemezsiniz ama sakin kullanırsanız ve aşırı trafikte yoksa 6.5lt / 100km ve tahminen 800km civarı şehir içi gidersiniz. Diğer benzinli araç sahibi arkadaşlarda kendi tüketimlerini paylaşırlarsa daha da netleşir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkmy

şimdi bu araçtan aldık dıyelım.

53 litre deposu var. 50 litre alsa, gazlarsan max 10 gorsen 500 km min. yaparsin. Uzun yolda 100-110 sabit gidersen 5 litre yaksan 1000 km maks. yol yaparsin 1 depo ile.

• Ankarada Yeni 308 sahipleri var mi acaba? Bulusup sohbet muhabbet edebiliriz bir organizasyon yapip dilerseniz.

• wwide1543 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten iyi fiyata almışsiniz eğer o fiyat olsaydı bende 1.2 alirdim heralde

• bayileri sıkıştırıp ve aynı zamanda kızıştırıp 73 e alanlar vardı ama baya önce şimdi de aynı taktikle 74 e bırakmaları lazım. Düşünsenize ay döndü mtv de 1 kere ödenecek 2015 için sonuçta oradan da karda görün beyler kendinizi.

SOn olrak benimde imkanım olsa ve önümde 2014 ve 2015 araç dursa bütün özellikleri aynı bende ucuz olanı yani 2014 tercih ederdim ^^
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Vardı hocam vardı çok kral adamlar vardı da dağıttılar

İlk sayfalardan okuma imkanın olmadı sanırım. Bir ara uçuruyorduk forumumuzu da neyse şimdi özledik açmayalım konusunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusT_SmiLe

Vardı hocam vardı çok kral adamlar vardı da dağıttılar

İlk sayfalardan okuma imkanın olmadı sanırım. Bir ara uçuruyorduk forumumuzu da neyse şimdi özledik açmayalım konusunu

Gordum hocam bir kac kisi ama uzaklastirilmis mi yoksa dh den mi gitmisler bilemedim ne oldu ise haklarinda hayirlisi.

Siz Leon ve 308 aradinda fln diniz sanirim ne oldu son durum?

• cenkmy kullanıcısına yanıt
    Dikkatli kullanıp 5 litre yaktırdığım oldu. Makul kullanım ile 5,3 ila 5,5 arası, dikkatsiz kullanımla 5,9 yaktım. Şehir içi trafik çok ağır değilse 7,5 litre felan yakar. Ama ben şu anda Balıkesir merkezdeyim iş ile ev arası yaklaşık 4km ve 5-6 trafik ışığı var ve mesai giriş ve çıkışlarında trafik oldukça yoğun, bu durumda is araç 9 litre civarı yakıyor. Bende i30 dizel vardı önceden litre olarak o arab ile aynı yakıyorum. Arada mazot benzin fiyat farkı var tabi, bu arada araç 1,2 otomatik Access.
  • kontrolor41 K kullanıcısına yanıt
    1.2 otomatik viteste acses paket varmiydi

• Eat6 ları surekli S modunda kullanmanın bir zararı olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Eat6 ları surekli S modunda kullanmanın bir zararı olurmu

Tabiki olabilir. Neden surekli S modunda kullanmak istiyorsunuz ki?

• Arkadaşlar size iki sorum var:
    1. Bagajında bebek arabası taşıyan var mı? Bebek arabası rahat sığıyor mu? Sığıyorsa ne kadar boşluk kalıyor. Fotoğraf paylaşır mısınız?
    2. Çocuk koltuğu yerleştirildiğinde yanına iki kişi rahat oturabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.