Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.223
Cevap
294
Favori
1.547.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adı üzerinde; vatanseverleri heryerden uzaklaştırıyorlar bi yerde.......!!!!!!!!! çok kızdım forum yöneticilerine, benide uzaklaştırsınlar hadi.!!!!!!!!
    ..HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN ŞEYTANDIR..

yazın arkadaşlar foruma, beni uzaklaştırın diye, forumları ondan sonra ne işe yarayacaksa
  • memurpower M kullanıcısına yanıt
    kardeşim adam ithamda bulunuyor dh yaptı diyor tabiki uzaklaştırırlar
    yukarıda yazdık dh nin yapma olasalığı çok füşük bu işler ucuz dh farz edelim 1000 tane çalışan tel nosunu 2000 tl ye satsa ne olcak adamların haftalık reklam geliri 5 bini geçer
  • root_echo kullanıcısına yanıt
    Konuyu niye çarptırıyorsun? Mal demek hakaret mi oluyor? Diyelim hakaret daha önce yazılan mesajda ki kişi neden halen forumda? Ekran görüntüleri burada
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Gznferhma hocamada mesaj gelmiş 1 saat önce yazmış zaten forumdan bunu yazdığı için değil mala mal dediği için hakaret ettiği gerekçesiyle forumdan uzaklaştırma aldı. resimler açılmıyor facebook grubunda paylaşıyorum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngzhan -- 15 Nisan 2015; 23:52:51 >
  • cngzhan kullanıcısına yanıt
    ben o kısmını görmedim, neyse beni bağlayan bir şeyde değil, sadece 308 ile ilgili gelişmeleri kullanıcı yorumlarını okumaya geliyorum,burada bu kişinin banlanması ile ilgili daha fazla yazmayacağım 308 e devam
  • ivanlocke kullanıcısına yanıt
    Emeğinize sağlık,teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivanlocke

308 ile gece turu. Az önce.

http://youtu.be/ulNdG3AEAjk

Gece gece zorla Bi 70'lik actiracaksiniz Hocam :)

• cngzhan kullanıcısına yanıt
    Hocam maşallah koleksiyona başlanmış bakıyorum :) sene sonuna doğru garajı her model Peugeot dan 1 adet olmak üzere tamamlıyacaksınız bu gidişle,yakışır size
  • Sunshine İzmir S kullanıcısına yanıt
    308 dizel otomatiği alayım tamam

• vatansever hocanın uzaklaştırılmasını kınıyorum.Önce cngzhan hoca şimdi de vatansever hoca .Bu arkadaşlar konu başlığını ayakta tutan benim gibi dışardan röntgenci gibi "bir kaç sayfa bakınayım sonra kaçarım" diye düşünen pasif part time okuyucularını bu foruma çeken ve aktif olarak katılmalarına neden olan deyim yerindeyse "cazibe merkezleri" hocaların en başta gelenleri...Yorumları ve verdikleri bilgiler sayesinde insanları buraya çekiyorlar.Sonuçta üye sayısı artıyor bu da DH yöneticilerinin işine gelmesi lazım.Site yöneticilerini biraz daha anlayışlı ve toleranslı olmaya davet ediyorum.
  • ivanlocke kullanıcısına yanıt
    Bolu tüneli dimi ivan hocam. Ses ve görüntü kalitesi çok güzel çıkmış. Senin araba dizel di dimi.

• Bir gözü bu konuda olan,hatta pampası istediği için işlem yapıyor zahar diye düşündüğüm sayın! forum yöneticisine; vatansever beye gösterdiğiniz hassasiyeti,hayatınızda ve forumdaki diğer konularda da göstermeniz dileğiyle.Şunu bilin işin cılkını çıkardınız.
    Vatansever Bey; Geçmiş olsun. ;)

• Arkadaşlar dizel otomatik olan 18 19 ort hızla kısa mesafeli (3 5 km arası genelde ara sokaklara girilerek alınan mesafeler) kullanımlarda ort ne kadar yakıyor? Burda arkadaşlar 6 küsurlu değerler paylaşmış ama ort hızlar 45 falan. Benim ölçülerimde gerçek şehir içi değil bu. Yukardaki kullanımla değer yakalayanlar paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babıesrar82 -- 16 Nisan 2015; 8:35:01 >
  • Günaydın arkadaşlar, buyrun size peugeot 10/2014 fiyat listesi.

308 kısmında ilave donanımların tek tek fiyatları var paket haline getirilmeden önceki... Bayi elinde kalmış 2014 modelleri veya ikinci el almayı düşünenlere fiyat değerlendirmesi yaparken faydası olur

http://i.hizliresim.com/Wn2A6N.jpg
  • babıesrar82 B kullanıcısına yanıt
    Sayın babıesrar, ben aracımı kısa mesafelerde bahsettiğinizin dışında bir de gaza basmaktan çekinmeden kullanıyorum, imzamdaki aracı henüz bir aydır kullanıyorum, 6,5 lt yi geçmiyor emin olun.... Zaten 30 -40 km ortalama hızları yakaladığında bilgisayar 5 lt li, daha da yükseldi mi 4 lt lü rakamlara düşüyor... Ben sırf bu tarz kullanımım dolayısıyla dizel otomatik i30 ve KIA Ceed den vazgeçmiştim.

Sırf denemek için Çeşme tatilimde 1 hafta i30 kiraladım dizel otomatik. 3-5 km mesafede orta yoğun trafik düşük hız ortalamalarında aynı kullanımla 9 dan aşağı yakamadım.... Üstelik araç 9.000 km lerdeydi, şu anki 308 i sıfır aldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lentini75 -- 16 Nisan 2015; 9:26:41 >
  • Bu hesabı kapatırlarsa diğer hesaptan, o hesap kapandığında da bu hesaptan yazacağım. Yeni hesabım.
    Rekorlarımı yeniledim. Ben daha azını yakana kadar en az yakan benim.

3,9 --- 91 kmh.
    6,6 --- 41 kmh.

Vpn kullandığımdanmıdır nedir resimler yüklenmiyor. Öğleden sonra yüklemeyi tekrar deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TC bir_vatansever -- 16 Nisan 2015; 9:53:45 >
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Saol hocam.
    Birader benim engellenmemin sebebi elemana mal dememmiş, ayrıca haftalık kazançlarına iki bin tl daha eklerler yani, oturduğu yerden haftada 2 bin tl kasalarına girer. malı bile hakeret sayıp üyeleri uzaklaştıran adminlerin cebinede o paradan 10 tl verirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TC bir_vatansever -- 16 Nisan 2015; 10:05:28 >
  • Hoşgeldiniz....
  • TC bir_vatansever T kullanıcısına yanıt
    oo

hocam hoş geldin tekrardan. :)
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.