Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.215
Cevap
294
Favori
1.546.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    var
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
  • .
  • 1.6 BlueHDi Otomatik hakkında sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz :)
  • bir_vatansever kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samwithwiki

1.6 BlueHDi Otomatik hakkında sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz :)

hocam 4 Cam tek dokunuşlu ve sıkışma sensörlümü hocam.vites d modunda iken ayağı frenden çektiğinizde gaza hiç dokunmasanız bile hareket ediyormu.hill hold kaç sn ye tutuyor aracı.dizelin bakımları kaç bin km de oluyor.aracın stepne yanında co2 yi azaltmak için sıvı eklemesi yapılan biyerden bahsediliyor doğru mu.belli km de ekleme yapılması gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliserpil2006 -- 30 Mart 2015; 21:16:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Alakantra aldım bende benimkinde de ısıtma olurmu?

• gznfrhmaslmz kullanıcısına yanıt
    Opsiyon olduğunu biliyorum, döşemeye göre değildi sanırsam.
    Sipariş kağıdına bakın, orada varsa vardır
    Bakayım. Gece yazarım. Cevaplar için teşekkürler.

308 fanı oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_vatansever -- 30 Mart 2015; 21:25:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir_vatansever

Aracı kilitlediniz ve süper kitleme aktif, araçta biri varsa kapıları açamıyor. Emin değilim ama. bende var hiç kurcalamadım. Koltuk ısıtma var, bende var yani, bir kere denedim güzel oluyor alttan alttan

Ooo yeaa en çok istediğim özelliklerden.
    Bu arada benim eski araçta aracı dışardan kilitlediğimde içeride biri varsa ses çıkarmıyor kapıları içeriden açtırmıyordu hemen algılamıyordu ama icerideki kişi hareket ederse başlıyor alarm ötmeye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gznfrhmaslmz

Alakantra aldım bende benimkinde de ısıtma olurmu?

Donanım listesinde görünmüyor ısıtma. Bende anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

quote:

hocam 4 Cam tek dokunuşlu ve sıkışma sensörlümü hocam.vites d modunda iken ayağı frenden çektiğinizde gaza hiç dokunmasanız bile hareket ediyormu.hill hold kaç sn ye tutuyor aracı.dizelin bakımları kaç bin km de oluyor.aracın stepne yanında co2 yi azaltmak için sıvı eklemesi yapılan biyerden bahsediliyor doğru mu.belli km de ekleme yapılması gerekiyormuş

4 cam dokunmatiği ve sensörü donanım listesinde yazıyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bir_vatansever

Anahtar cebinde kapıya dokunuyorsun açılıyor. Starta basıyorsun sınıfında olmayan güzellikteki göstergeler seni selamlıyor İki anahtarda yanınızdaysa benim ki eşimin çantasında oluyor algılamadı bir kaç kez.

Abi çok hevesliyim ya şu anahtarsız giriş çalıştırma ; koltuk ısıtma , coming home leaving home , ve yan ayna altındaki ışıklar. Gerçi bmw lerdeki kapı kolundaki ışıklandırma da efsane ama şu an favorim YENİ 308

• Arkadaşlar bu akşam dikkat imi birşey çekti 308 ve golf reklam rekabeti belki golf satıyor bende beğeniyorum ama niye reklam çok vermeye başladı....

• JusT_SmiLe kullanıcısına yanıt
    1,2 otomatikte deriden, masajlı koltuğa kadar vardı. Şimdi de bayide görünüyor ama 2014 yılı için. Benim siparişimde iş ciddiye binince bayi fransaya siparişi gönderdi öyle oldu. Gelen dizellerin çoğu açık renk kumaş. Opsiyonlar tam oturmadı birde deri-yarı deriyi tercih eden azmış.
  • 1-308
    2-golf
    3-mazda3
    4-focus
    5-leon
  • Acaba golf pazar payı kaygısı mı oldu peugeot nun son yenilikleri konusunda. Ben golf ü beğeniyorum ama full olanı alt versiyonu birşeye benzemiyor. Yalnız dsg problemi beni soğuttu. Artık sonraki aracım yine yeni 308 olur herhalde. Kendini ispatlamış olması bunu gösteriyor.

• JusT_SmiLe kullanıcısına yanıt
    Ben bir yada iki kez kapıdan açtım. Koltuk ısıtma artık geliyor mu yada opsiyonmu bilmiyorum.
  • quote:

Hocam öncelikle önceki aracınızla karşılaştırmanızı rica edeceğim ardından gördüğünüz + ları - leri ve yakıt değerleriniz. Baya oldu

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.