Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (604. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: berke.han , berke.han
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.148
Cevap
295
Favori
1.543.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu travers olayını hangi üretimden sonra düzelttiler benim aracım Şubat 2015 üretimi, takip etmemize gerek var mı o sesi.
  • insaatmüh.86 kullanıcısına yanıt
    Üretim Mart 2015 değişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni 308'in kaputu ve çamurlukları alüminyumdan, bagaj kapısı ise termoplastik adı verilen kompozit malzemeden imal edilmiş. Bu aracın kasasının 140 kg hafiflemesini sağlamıştır.

http://otogunlukleri.blogspot.com.tr/2014/09/yeni-peugeot-308-16-e-hdi-t9-2014.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: N7K

Üretim Mart 2015 değişti

Peki benim bu sesi takip mi etmem gerek yoksa değişim için servise talepte bulunmalı mıyım ?
  • insaatmüh.86 kullanıcısına yanıt
    Sorun varsa zaten camlar açıkken esneme esnasında dönüşlerin duyarsınız ayrıca servise ses geldiğini söyleyin ve test sürüşüne çıkın.

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    Bende iyi düşünüyorum, güçlendirilmiş yeni trawers.

• fasson kullanıcısına yanıt
    Beni de bugün "TAPA" kampanyası diye aradılar ne tapasıdır bu? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dias80

Bende tesadüfen fark ettim aslında. Daha önce hiç duymamıştım. Gerçi aynı malzemeden Range Rover Evoque, Jaguar XF, VW EOS, Citroen Picasso da da bagaj kapaklarında kullanmış. Herhalde sağlam bişey olmasa kullanmazlardı diye düşündüm sonradan.
    Aracı 15 tane bayi aradıktan sonra bir bayide 2015 model olarak uzun pazarlık sonucu 75.000 TL ye aldım. cam tavan, ön arka park sensörü ver geri görüş kamerası. 17 ruby jant ile birlikte

otomatikmi aldiniz dizelmi.

• Dias80 D kullanıcısına yanıt
    Kaç liradan 75.000 TL ye indiler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Şanzıman otomatik olduğu için debriyaj yokya araçta, debriyaj deliği tapasi için çok kısa 15dk lik bir işlem, artik yeni alacak kişi gider ona zaten, sizin bölgede yakın servis yoktu galiba, çok acil bir durum değil yani

• fasson kullanıcısına yanıt
    Servis çok yakın da, durum ortada, insan üşeniyor Şasi numarasına göre çekliyorlardır geleni gelmeyeni herhalde, yeni sahibine de hatırlatırlar o zaman

Üretim tapaları mı gevşekmiş? Yine de merak ettim işte Yeni sahibine 2 haftadan önce ulaşamaz, gerçi ben de bir şey olmasın diye pek kullanamıyorum
  • 2 gün önce araştırdım ve bir bayi 2015 model iden 1.6 otomatik allure sport geri görüş kamerası ,performans ve premium pack ( panoramik tavan, geri görüş,navigason, anahtarsız çalıştıma yani tüm opsiyonları dahil) 97 fiyat verdi. yorumlaınız nedir ? ayrıca travers olayı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sc_kwon -- 15 Nisan 2016; 23:22:19 >
  • 308 için 5000 tl takas desteği diyor. nasıl bir şey oluyor bu takas desteği. bütün pazarlığı yaptıktan sonra 5000 fazla mı veriyorlar aracına. yoksa hiç bir anlamı yok mu bunun.
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Aynen anladığınız gibi

En başından bu yana; "otomatik dizel"ler en uygun fiyata satıldı, manuel dizel değil, otomatik dizel al, benzinli değil, dizel al, ama otomatik dizel al dediler hep Dizelin yanında EAT6 hep bonus oldu

Oysa benim aldığım dönemde tüm versiyonlara %10 indirim yapıyorlardı. Uzun bir süredir de bunu sadece bluehdi eat6'ya yapıyorlar.

Bu haliyle de ikinci elde değeri düşük oldu, dizel otomatikler realitede 72.000'den başlıyor(2015/0 km).....piyasa da bunu iyi biliyor.....

Şimdi Astra da dizel otomatiklere iyi indirim yapıyor, fena "dizel otomatik" rekabeti var, bunu da 308 şekillendirmiş gibi

Dizellerin manuel şanzımanları, otomatiğinden pahalı baskı balata da hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 16 Nisan 2016; 1:24:59 >
  • sc_kwon S kullanıcısına yanıt
    Size neredeyse 2016 araç fiyatı vermişler. Genelde liste fiyatından 10binTL aşağıda fiyat ile araçları alabiliyorsunuz. Aracın üzerindeki ekstralar 10binTL civarında. Dolayısıyla 2015 model için ekstra bir indirim yapılmamış. Bekleyip 1 ay sonra 2016 model alırsınız.

İki hafta önce 2015 model BlueHdi allure premium Pack araç için 89binTL ve 90binTL fiyat aldım. Bu bile 2015 için yüksek olduğundan 2016 modellerin gelmesini bekliyorum.

• ukiotoshi U kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim biraz araştırma yapınca gerçekten çok fazla söylendiğini öğrendim
  • Arkadaşlar pazar günü aracımı sonax a bırakmıştım sonra akşam sağ aynanın katlanırken ses yaptığını fark ettim neden olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazer24 -- 18 Nisan 2016; 19:24:16 >
  • blazer24 B kullanıcısına yanıt
    Kapalı iken, elle açmaya kalkmışlardır belki, gerçi o harekete dayanıklı olması gerekir ama.....elektronik işte...
  • blazer24 B kullanıcısına yanıt
    bende de aldığımın 3. ayında yapmıştı serviste hallettiler. benim araçta özellikle ilk 3 viteste turboya geçtiğinde gösterge panelinde titreşimli trim sesi başladı ve debriyajda gıcırtı fırsat bulunca servise gideceğim

• Bugün cam açmıştım tesadüfen bir ses duydum sonra radyoyu kısıp takip ettim, sol arkadan engellerden gecince ve çukura girince gıcırtı ya da metale sürtme sesi gibi bir ses geliyor, travers sesi olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.