Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (538. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.148
Cevap
295
Favori
1.543.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah. Yarın sabah bilgi veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

quote:

Orijinalden alıntı: bakım er

Yarın sabah servise gideceğim.
    KONU; TRAVERS
    Ayna ile ilgili konuşurken travers ile ilgili bültenin geldiğini öğrendim.

Yarın yada müsait bir zamanınızda gelin fotoğrafını çekip kayıt açacağız parça yenisi ile değişecek dediler.
    (yeni parça üretilmiş)
    Şimdi bu travers konusunda haber bekleyen vardı ama kim hatırlayamadım. siz hatırlarsanız ismini ekleyin alıntıya lütfen.

Hocam bültenide paylaşma imkanınız varsa çok iyi olur. Birde yeni nesil parçanın referans numarası varsa onuda mutlaka alın.

ekleme;
    değişimi yapılacak parça yada parçalar hangileri oluyor. Bir foto yüklemeye çalıştım.
    orada numaralar var.
    Fransızlarda konuyla ilgili forumlarda paylaşımlarda bulunmuşlar. Orada da bir sizin gibi bilgili ve ilgili bir paylaşımcı var galiba. Oradan aldım fotoyu.
    http://www.forum-peugeot.com/Forum/static/mesimages/86535/TrainAR308.jpg
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
  • quote:

quote:

quote:

KONU; TRAVERS

Yarın yada müsait bir zamanınızda gelin fotoğrafını çekip kayıt açacağız parça yenisi ile değişecek dediler.
    (yeni parça üretilmiş)
    Şimdi bu travers konusunda haber bekleyen vardı ama kim hatırlayamadım. siz hatırlarsanız ismini ekleyin alıntıya lütfen.

Hocam bültenide paylaşma imkanınız varsa çok iyi olur. Birde yeni nesil parçanın referans numarası varsa onuda mutlaka alın.

ekleme;
    değişimi yapılacak parça yada parçalar hangileri oluyor. Bir foto yüklemeye çalıştım.
    orada numaralar var.
    Fransızlarda konuyla ilgili forumlarda paylaşımlarda bulunmuşlar. Orada da bir sizin gibi bilgili ve ilgili bir paylaşımcı var galiba. Oradan aldım fotoyu.

1 numara yani A+5 değişimi yapıldı bende.
  • Swsini almanya da kullandım, çok seri ve kullanması direksiyon simidinden dolayı zevkli bir araba yüksek hızda 190 gibi hiç hissetmedim yengem çok hızlandın diyince farkettim hızımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

KONU; TRAVERS

(yeni parça üretilmiş)

ekleme;
    orada numaralar var.

1 numara yani A+5 değişimi yapıldı bende.

Oldukça pahalı bir parça anlaşılan bu.
    Bülteni yarın görelim bakalım garanti süresi ile ilgili bir şey var mı.
    Servisin ilk başta bu tarz değişimlerde süreye bakılmıyor yani garanti bitse bile değişim yapılıyor demişti. :)
    Yeni araç alan arkadaşlar bu travers konusu ile daha önce yaptığımız paylaşımları okuyabilirler.
  • OGK1903 O kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle
  • bakım er kullanıcısına yanıt
    Ses yapan 5 numaralı parça diye biliyorum. Rulmana benzeyen.
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Hocam manidar uygulamalardan biri bu, bana sorarsan 308 geri gorusu en fakir araç ddeğilfilm koltuk kafaliklarini yyükselince bile iş bitiyor, ama çoğu sedan iiçin arka cami gorusu rahatlatiyor,ben ssürerken oözellikle sollamalarda bundan istifade ediyorum ama 308 ama hHBssınıfi baya bi . İstisnaidir

• memurpower M kullanıcısına yanıt
    Sen de haklısın tabi, hatta perde bu konuda ismi gibi daha perdeleyici. Arkadan gelen farı kırmak için orta koyulukta film kullanılabilir. (Hiç kullanmadım, numaralarından anlamıyorum da)
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Hocam bende dizel 208 olsa rekorunu kirarim ama hatta 1.2 208 im olsa bi denerdim , balığami gittiniz hocam

• eisenberg kullanıcısına yanıt
    Hocam ben film çektirdincçokggüzel oluyor benimki gri 3 numara niyetliysen arka bagaja 2 numara daha iyi olurmuş 3 numara cçok kirmiyo Işığıama yanlara 3 numara yeter

• Hocam özel frekansta mıyız mobilden çok zor anlamiyom :))))))

• Ahahahaâaaa işte bir da kendime buluyorum mobil kullanamayan olarak:)))))))))

Belki sonra düşünürüm, şu an rahatsız olduğum bir durum yok, bakalım......
    10 aylık bebiş olunca tatilimiz anca evden eve. akraba gezisi yani.

208 in 1.4 motoru için mi dediniz yoksa 1.6 motoru için mi? 1.6 nın verileri benim araçla aynı gibi. yaz aylarında daha da düşüyor. ancak benim en sevdiğim tarafı bassan da 5 litreyi hiç geçmiyor.
  • Travers sorunu için servisle görüştüm şasi numaramı verdim sizin aracınızla ilgili sorun gözükmüyor, bazı aralıktaki şasi numaralarının kontrol edilmesi için bildirim geldi dediler

• elcas kullanıcısına yanıt
    hocam 208 in geçen gün bi videosu vardı, 110 luk benzinlisi 2 lt yaktı, zaten arabayı ben bayide görmüştüm fevkalade olmuş, tasarımının makyajlanması gerektiğini düşünüyorum, ama 1.4 hdi motoru da clio eco2 nin rekoru kırdırtır hocam, ben uğraşırım, biliyosun beni @birvatansever ile atıştığım günlerde 308 e 5.1 lt benzin yaktırmış ,an lıkta 4,4 ü görmüş adamım, hocam valla al bi 208 çok fark var arada, ama bişi sorcam dizel clioyu satsan 1.2 82 vti 308 active alırsın ki çok rahat, ben bir depo ile 800 km gidebiliyorum, hadi al 308 i bekliyoruz, bu arada sendeki clio kaç hp, 75 likse sümbül motor az yakar ama çok ağır br araç oluyor, en azından 90 lık olsa iyi olur dizel tadını alırsınız güzel olur.
    hocam 308 işine girişiyor muyuz hadi bir şey söyle!!!!

• Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
    2lt yakan 208 bluehdi di galiba hocam.

• olsun, yukarda 2 küsür yakmış biri, kim bakim @icemcy sanki, icemcy niye artizlik yapıyon :))) aslanım :))
    şaka tabi, ama çok güzel bir değer sanırım 54 km lik bir yolda yaptınız bunu, ortalma da tam seçemedim, değerler çok güzel, yakıt böyle olcak
  • 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.