Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.149
Cevap
295
Favori
1.543.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Masaljlı koltuk hariç en fulunu 70 bine bıraksalar tadından yenmez diyorum ama en sıkı rakibide 80 bin olunca kalsın diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce 1.2 130 hp-otomatik test sürüşünden geldim. aracın motoru çok istekli ve sesi son derece güzel. yalıtımını, konforunu ve vites geçişlerini çok beğendim.
    ancak sürüş pozisyonu bana göre tam bir facia ve çok çok yüksek. koltuk en aşağıda, direksiyon en yukarıda olmasına rağmen, 1.74 boyumla kafam tavana çok yakındı. ayrıca direksiyon resmen kucağımdaydı.
    sürüş pozisyonunu saymazsam gayet kullanışlı, alıp binilesi bir araç.
  • cbascan kullanıcısına yanıt
    Bmwden sonra (tüm bmwlerde neredeyse dipte oluyor koltuk süper) citroen ve peugeotlarda baya bir yüksekte gittiğinizi anlamanız çok sürmüyor. Malesef senelerdir düzeltmediler bu sorunu.

Koltuklar tüm modellerde çok yüksekte duruyor en alt konuma bile alsanız halen yüksek bu da özellikle direksiyonun alt kısmına dizlerin bacakların değmesine yol açıyor inip binerken. Herşeyi geçtim araca gömülerek sportif bir sürüş yakalamak isteyenler için malesef hiç iyi birşey değil bu yüksek koltuklar. Bende de C5 var ordan biliyorum en dipte bile yüksekte kalıyor koltuk..
  • mutu07 M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle oyle. Testten sonra kendi aracima binince oh be dedim (116).
    ancak yanlis anlasilma olmasin sadece surus pozisyonu anlaminda. 308 in yalitimi 116d den daha iyi olabilir, gayet sessizdi. Kullanilan malzemeler beklentimin cok ustundeydi. Kullanimi da golf 7 den kesinlikle daha keyifli. Tam bir uzun yol arabasi.

O surus pozisyonunu neden israrla oyle yapiyor fransizlar anlamak guc. Esasinda basit bir durum. Tek yapilmasi hereken pedallarin acisiyla azcik oynanip koltugun bi kac cm daha asagi konumlandirilmasi. Sanirim genel kullanici kesimin talebiyle alakali bi durum.

• Belkide daha düşük seviyede ayarlanabilen koltuğun direksiyon simidinin üstünden görünecek şekilde konumlandırılmış gösterge panelini perdeleyebilme riski göz önünde bulunduruldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba buda benim aracım :) Satıyorum bilginize

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rower53 -- 5 Şubat 2015; 2:51:28 >
  • Benim active de jukebox var ama cd girişi yok.aldığımız cd yi dinleyemiyor muyuz var mı bilgisi olan?
  • 2014 model 2500 km'de Active paket 308'e Navigasyon+Jukebox+Ön park yardımı ve metalik boya eklenmiş versiyona 58500 TL ödeyerek aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Araç 1,6 lt diesel ve 92 BG olan model.Şehir içi yakıt tüketimi 5 ile 6,5 lt arasında değişmekte.Yumuşak kullandığınızda 5 ile 5,5 lt tüketiyor.Viraj performansını ilk etapta beğendiğimi belirtmek isterim.Özellikleri yeni yeni öğreneceğim.Dün biraz kullanabildim o kadar. :)
  • Harika fiyata almışsınız güle güle kullanın aracınızı.
  • @zeytin45; Teşekkür ederim.
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten güzel fiyat hocam.

Güle güle binin
  • Cd den dinleyemiyorsunuz maalesef hocam. Bu arada bugün fabrika verisinin altına düştüm :)
    28 km lik bir yolu 3,4 lt ortalamayla gittim sakin kullanım ile tabi. Yakıt konusunda inanılmaz bu araba. Diğer özelliklerini zaten anlatmaya gerek yok.
    Tek yapamadığım ekrandan internete giremedim baya uğraştım ama olmadı. Yabancı sitelere de bakıyorum umarım bişeyler bulabilirim.

• @Thomassee; Teşekkür ederim.Sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanakbulut134

Cd den dinleyemiyorsunuz maalesef hocam. Bu arada bugün fabrika verisinin altına düştüm :)
    28 km lik bir yolu 3,4 lt ortalamayla gittim sakin kullanım ile tabi. Yakıt konusunda inanılmaz bu araba. Diğer özelliklerini zaten anlatmaya gerek yok.
    Tek yapamadığım ekrandan internete giremedim baya uğraştım ama olmadı. Yabancı sitelere de bakıyorum umarım bişeyler bulabilirim.

Hocam net olayını çözerseniz buradan paylaşın lütfen ben de merak ediyorum nasıl yapılacağını.
  • Polen filtresi değişimi video:
    http://youtu.be/2H9-uZsZ8RE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Torpido gözünün soğutmasını nasıl yapıyoruz?
  • Sayın Forumdaşlar yeni 308 1.6 HDİ 115 HP olanlar tavsiye eder mi?

Birde yeni 308 Allure cam tavan 17inç lastik sstop olan modeli 2014 km 7000binde bu özellikte bir araça ne kadar vermek mantıklıdır..

İstanbulda arkadaşım satıyor..65bin uygun mudur..

Bilenler bir an önce cevap verebilir mi lütfen..... Selam ve saygılarımla..
  • sadık06 S kullanıcısına yanıt
    Bu zevk meselesi ama araç sağlam ödüllü malzeme kalitesi iyi yalnız piyasaya iyi giremedi belki peugeot nun fiyat politikası belki önyargılar artık bilemiyorum. A haber otorite program daki testi izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

Bu zevk meselesi ama araç sağlam ödüllü malzeme kalitesi iyi yalnız piyasaya iyi giremedi belki peugeot nun fiyat politikası belki önyargılar artık bilemiyorum. A haber otorite program daki testi izleyin

Hocam ben baslarına baktım, sadece adamı izliyoruz Youtube daki otocular bile daha çok kamera kullanıyor. Fiyat politikasını ilk yuksek buldum ancak bu arac ilk geldiğinde de golf avcısı dediler ve golfü avladı. Otomatiği ilk geldiğinde alacaktım ancak biraz beklemeyi tercih ettim şimdi de tadı damağımda kalan Pert olan aracımın yenisini aldım. Almasaydım dizel otomatiği bekleyip alacaktım. Bu arac alıcısını memnun eder pişman etmez

• Arkadaşlar merhaba,

Ben de aranıza Allure 1.6 HDI 115 Hp ile katılmış bulunuyorum.
    Konuyu en başından beri takip ediyorum. Neredeyse bütün mesajları okudum. tabii ki bu başlığa aracı alma kararı vermeden gelmedim. açıkcası aracı çok beğendik, aldık. almadan önce kafamızı kurcalayan ve tek endişe ettiğimiz şunlar oldu : evet 2. eli çok zayıf. (tamam sorun değil. biz satmak için almıyoruz. kullanacağız.) neden kimse almıyor. piyasadaki en güzel araç. daha bir tane bile yaşadığımız yer de görmedik.

Almadan önce bütün rakip firmalara girmiş birisi olarak söylüyorum. bence fiyat / kalite / performans açısından alınabilecek en iyi araç. (Opel Astra'da mantıklı bir seçim ancak yüzü eskidi. kesin makyaj gelicektir.)

Aracı aldıktan sonra, herhangi birisi bir sorun yaşamış mı? Herhangi birisi kronik bir hata keşfetmiş(!) mi? bu sorulara yanıt almak için bir çok forum taradım. hiç kimseyi bulamadım. 5000 km - 5 Aylık tecrübeme dayanarak, zevkli, konforlu, sessiz, şık ve kullanımı çok rahat (küçük direksiyon şahsi fikrime göre müthiş) bir araç.

Neden satmıyor peki? kesinlikle bilgisiz, ilgisiz (en azından teklif aldığım bayilerden bana denk gelenleri) özensiz satış danışmanlarından kaynaklanıyor. Ben, araç almaya karar verdiğim 1-2 aylık sürede yaptığım muhabbet olsun, internette ufak araştırmalar olsun, bana aracı satandan daha çok bilgiye sahiptim. rakiplerine göre aracın artıları eksilerini satıcıdan daha iyi biliyordum. aracı alalı 5 ayı geçti, daha bir kez bile arayıp noldu nasıl memnumusunuz demediler. (reklam olmasın ama aracı almadığım Muğla bayilerini bu anlattıklarımın dışında tutuyorum. onlardan almadığım halde arayıp memnuniyetimi sordular.)

Bana kimse fiyattan dolayı satamıyorlar teranesi anlatmasın. aracı aldığım fiyata Wolksvagen, Comfortline, ne hız sabitleyicisi, ne cam tavanı ne arka görüşü, ne sensörü, ne altı vites, ne led / zenon farı sunmadan bomboş golf teklif ettiler. farkı sadece, aracı satmaya karar verdiğimde hemen satabileceğim.? (Ha az kalsın alıyordum orası ayrı.. millet kafayı yemiş gibi golf golf golf diyordu!)

Biraz daha ilgi, biraz daha reklam, çok daha fazla bilgi ile kanımca daha iyi satışlar gerçekleştireceklerdir.

Şiddetle tavsiye ediyorum. Çok güzel bir araç.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.