Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Beyaz_Peynir , Beyaz_Peynir , helluri
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
30.149
Cevap
295
Favori
1.543.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim katkım oldu ise, ne mutlu bana

CX3 de güzel bir araçmış Şık bir SUV arada onu da inceledim. 6 ileri otomatik. Aisin'dır o da belki
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Daha fazla zevk aldim demeyeyim:)) Yeni olmasindan ve kurguladigimdan daha iyi cikmasindan dolayi 308'den de zevk aliyorum.
    "E serisi bir cok acidan ve dahi surus acisindan eline kolay kolay su dokulemeyecek bir saheser." diye tespitimizi netlestirip c sinifina geri donelim isterseniz:)
    116d veya a3 hayali kurarsin diyenlerin 308 ile test surusu yapmasi gerektigini dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eisenberg kullanıcısına yanıt
    Cx3'un icine ilk bindigimde "tamamdir" dedigim bir aracti.4*4 araca pek de ihtiyacim olmamasi, detayli inceleme sonucu mazda 2'nin aynisi oldugunu gormem yani b sinifi bir crossover olmasindan dolayi vazgectim. O da tork konventorlu bir sanziman. O da aisin diye biliyorum.
    Zaten 308 ile ilk tanismam cift kavrama degil ama gecis hizi cok iyilestirilmis bir tork konventorlu aisin yapimi otomatik sanzimana sahip oldugunu duymamla oldu.
    Iyi ki de tanismisim;)

• ampul_patlatan A kullanıcısına yanıt
    C serisine de aman aman diyemeyiz. Mercedes'im var diyenin, E ve üstüne sahip olması gerekiyor

Araya girip, ben de konuyu kapatayım
    mercedes'in tek beğendiğim modeli var o da glk, onuda tam beğenmiş değilim glk'mı yoksa 5 gt modelimi diye düşündüm, ki glk diyelim, gerisi ilgilimi hiç çekmiyor en azından bir 525'de aldığım tadı e250'de alamadım. Hee 1978 240 d, 1983 380, 1987 500 sel modelleri ayrı asıl mercedesler benim için onlar. Mercedes o şanzıman ve motorla vw ile kıyaslanabilir. s serilerinden bahsetmiyorum, s serisi alacak kadar param olursa s serisi de neymiş der ikon araç olan aston martin alırım.

cx3'de daha ön kol dayama bile yok,
  • CX3 ün B crossover olduğunu bilmiyordum.

Mercedes BMW

C ve 3 serisi ile altı logo tatmini için, düşük bütçelilere ha benim onları da alacak bütçem yok da

Geçen sizin aracın fümesine bindim. Beğendim. Tek kapılı modellerde olan kemer uzatma çok hoş öbür türlü omuz zedelenir, kemere uzanacağım derken tabi

Bir gün çok paramız olursa şayet, bakacağız Mercedes'e BMW'ye GLE veya X6 da hiç fena olmaz hani
  • En guzel araba senin olandir. Hele bir de icine sinerek aldiysan, aldiktan sonra ufak surpriz ozelliklerin farkina variyorsan, arada kendin yikiyorsan, alisveris sitesine girip araban icin birseyler bakmak sana zevk veriyorsa senden iyisi yoktur.
    Herhangi bir kronik arizasi olmayan, optimal ihtiyac karsilayan ve konforu sunan bir aracin varsa gerisi yalan;)

• Bu kısım bizi aşar

Bir gün parayı vurursak, premium forumlarda buluşuruz, sizin tali araçlarınız çoğumuzun ana aracı

Nasıl ama 308
    308 ile sabah Datca'ya gidiyoruz.
    Ana arac.. Tali olan beklesin;)
    Viraj performansi ve uzun yol yakit bilgilerini paylasirim.

Heyecanla bekliyorum

İyi yolculuklar diliyorum

Güle güle gidin, güle güle gelin

Not: Knidos'ta zarganlarla yüzmeyi unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 29 Ağustos 2015; 0:07:55 >
    Aracınız hayırlı olsun. CD çaların olmayışı beni de derinden düşüncelere soktu. Hanımla benim sevdiğimiz müzikleri cd yapmıştım 5 cd vardı hepsini flaşa attım oradan dinlemeye başlamıştım juke boxe attıktan sonra sıkıntı kalmadı. Tabi juke boxeda kızımın şarkıları olduğu için biraz sıkıntı yaşadım.

Direksiyonu çok şık hemde sınıfında en iyi tepkiyi veren bir direksiyona sahip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • feriterk F kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Hepimiz gule oynaya kullanacagiz umarim.
    Cd derdine son verdik zorla..:)
    Direksiyon konusunda haklisiniz. Fren dozlamasi anlik gaz tepkileri de gayet iyi.. Dedigim gibi c sinifina gore ustun oldugu nokta cok ve geri kaldigi nokta yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ampul_patlatan

En guzel araba senin olandir. Hele bir de icine sinerek aldiysan, aldiktan sonra ufak surpriz ozelliklerin farkina variyorsan, arada kendin yikiyorsan, alisveris sitesine girip araban icin birseyler bakmak sana zevk veriyorsa senden iyisi yoktur.
    Herhangi bir kronik arizasi olmayan, optimal ihtiyac karsilayan ve konforu sunan bir aracin varsa gerisi yalan;)

aynen. ben bırak E yi 308 bile alamıyorum. :)

ancak konfor ve yakıt tüketiminde benzer bir aracı, daha az maliyetle kullanıyorum. clio4. şu an 400 km ortalamamım 3.5 olması bile yetiyor. bugün detaylı temizledim. ön koltuk altlarında havalandırma varmış. . ooo dedim aracım süpermiş.
  • Arkadaşlar 2014 1.2 active eat6 308im var 20000e dayandı son 5 6 bindir (ya da ben gec farkettim) dğşğk hızlarda arka-orta kısımdan yık diye ses geliyor metalik bir ses bakıma gidicek yakında ama başına gelen başkası var mı diye merak ettim.
  • JusT_SmiLe kullanıcısına yanıt
    Hatırlatma için teşekkür ederim. Evet @Sunshine_İzmir nick'li arkadaşımız şurada internet bağlantısı yapmış.

http://forum.donanimhaber.com/m_75092111/mpage_84/f_//tm.htm#106504764

Ancak, telefonu Iphone 5S. Yok mu bir android kullanıcısı deneyen...
  • android 4.4'te olmadı ama 5.0.1 ile bağlandım.

ama şunu çok rahat söyleyebilirim, bağlanıp da napacaksınız. uğraşmaya değmez
  • JusT_SmiLe kullanıcısına yanıt
    Acikcasi cam tavan ve navigasyon benim icin onemli bu aracta benim ihtiyaclarimi karsilar otomatik park etme haric zira kullanmam hic,f/p olarak istenilen rakam ve arac hakkindaki dusuncelerinize onem veriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba...Bugün, 308 dizel otomatik active sedefli beyaz arabayı onayladım...17" jant , park yardımı ve geri görüş kamerası ile....Şu an kullandığım araç 308 dizel otomatik 2010 model...Bu aracın şanzımanı, ilk aldığım günden beri canımı sıkıyordu.Yeni 308 ile test sürüşü yaptım ve hoşuma gitti.Test sürüşünü kısa bir mesafede yaptım fakat forumda okuduklarım da bana kararımda yardımcı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eilieili

Merhaba...Bugün, 308 dizel otomatik active sedefli beyaz arabayı onayladım...17" jant , park yardımı ve geri görüş kamerası ile....Şu an kullandığım araç 308 dizel otomatik 2010 model...Bu aracın şanzımanı, ilk aldığım günden beri canımı sıkıyordu.Yeni 308 ile test sürüşü yaptım ve hoşuma gitti.Test sürüşünü kısa bir mesafede yaptım fakat forumda okuduklarım da bana kararımda yardımcı oldu.

Hayırlı olsun. Benim aracımla aynı donanımlar, renk dışında.

Fiyat/bayi de paylaşalım, almayı düşünenler için fikir olsun...
  • 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.