Şimdi Ara

knight'da bayan olmak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
4.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herkese selam....
    olympia da 58 lvl priestım
    oyuna nasıl başladım?
    ailemden ayrı şehirde okuyorum ve eve tatile gittim.anneciğim kahvaltıyı hazırlamış ben de abimi uyandırmaya gittim.saat 14 filan bu arada.abim uyur uyanık arası 'ya gece savaştaydım geç yattım nolur biraz daha...' şeklinde mırıldandı ve rüya gördüğünü düşünüp tekmeleye tekmeleye uyandırdım:)kalktı ve kardeşinin sevimli 'günaydın' ınına 'ben pazar kurup geliyorum'la karşılık verdi :S ve bütün kahvaltı boyunca 'ya dün partyde mirage düştü rogue gene disbandcı, cıktı ben bu clandan cıkıyım ya,master a da az kaldı ben de var 0 coin,kekury de lasım, abyss e gidiyim bari şeklinde konuştu.kaç kelimeyi anladığımı siz hesaplayın:)böylece oyunla tanışmış oldum...bizimkine buffer lazımmış yanında dolaştıracak ,hemen bana hiç bişey sormadan ve anlatmadan priest açtı 'canım' abim:) oyuna başlarken çoğunluğun erkek olduğunu biliyordum ama erkeklerin böle olduğunu bilmiyormuşum:)
    evet charı actım ve başladım solucan kesmeye...anlayamadığım bir şekilde pm den küfür etti birisi.kötü bişey yaptım heralde diye düşündüm (bilmiyoz ya oyunu)eh bi de bayan olunca insan alınıyor küfür edilmesine.neyse diyip devam ettim.adamın biri geldi lvl imi sordu, trade attı ve bana para verdi(türk diildi:).ooo inanılmaz sevindim.o parayı ne mi yaptım:)npclere bakıyım diye moradon da dolaşıyorum,bütün paramı( ki sanırım 50k filandı:)) 'aga 5k pls'cilere bütün saflığım ve içimden geçen 'yazıııık ya 5k stiyo'düşünceleriyle dağıttım.:( E tabi bana yardım ettiler ya herkesi böyle sanıyoz.) biraz biraz küfürlere alışmıştım ki nedense kimle sohbet etsem sen kızmısın sorusuyla karşılaşıyordum:)aga nabıyon lan'a saol sen nasılsın 'la ,aga 100k ya sat be 'ye kusura bakma olmaz'la, party de buff ver lan'a ama verdim ben sana görünmüyo heralde 'le cevap verince ve edilen tüm küfürlere ya niye küfür ediyon ki :)deyince karşımdakinin ya saf ya da kız olduğumu düşündüğünü anlamak uzun sürdü biraz:)sonra ne kadar aga lafını sevmesem de onu bile kullandım:)eh yalan olmasın küfür de ettim biraz:) abimin el alışkanlığıyla pmden bana yazdığı a.q. nin açılımınınsa 'allah kahretsin'(abim ancak bunu söleyebilmişti açılımını sordugumda:)) olmadığını ise iyi ki erken anladım:)
    ve birkaçtane arkadaşım oldu sohbet ettiğim (tabi benim erkek oldugumu sanıyolardı)
    sonra bi ark la sohbet ediyoz pm den...
    'ark:abi be sen nerdensin?
    ben:izmir
    ark:oooooo
    ben:niye lan:)
    ark:iyisin be abi...
    ben:??
    ark:karı kız olayı abi..
    ben::S
    ark:fıstık gibiymiş izmir kızları..ne şanslısın be abi...abi var mı senin ...........(yazamayacağım konulara giriyordu ki muhabbet)
    ben:ya öledir cok güzeller, ama bu benim için şanssızlık:)
    ark: niye be abi?manyak mısın sen?
    ben:(dayanamadım sonunda)ben bayanım
    ark:HADİ BE ABİİİİ' dedi ve ben koptum...

GS_FB maçı var_mış akşama...
    eslant ta party deyim.mage pm attı maç kaçta biliyon mu diye...ne maçı dedim:)yuh bilmiyon mu lan maçı./bilmiyom/başladı partyden konuşmaya ' lan bu adam akşama maç oldugunu bilmiyomuş hahaha, safa bakın len, atın lan şunu partyden, erkek adam bu maçı bilmez mi/ derken gerçekten atıldım partyden:)offff....
    gene eslanttayım adamın birine ne çıktı dedim? baş çıktı dedi.iyi saol dedim.gene düşünüyom ulan 54 lvl im baş diye bişey duymadım ne ki acaba diye ezik ezik dolaşıyorum ki abim online mış ona sordum (iyi ki başkasına sormadım: )
    ben:abi baş ne?
    abim:ne ne?
    ben:geçen birine baş çıkmışta kutudan o ne diyom..
    abim:hahahahahahahahahahahahah ......(ve böylece abimle aramızda utanma diye bişey kalmadı)

oyunun başından beri tanıdığım bi arkadaşım vardı.pm den konuşuyoz sabaha doğru canı da sıkkınmış.abi senin yaş kaçtı dedi/2... dedim (bayanlara yaşı sorulmazmış di mi:) hehehe:)/abi sen bilirsin böyle işleri benim kız arkadaşım diye başladı....eski sevgilisiyle görüşmüş o sırada kız arkadaşı aramış falan filan ...ayrılmış bunlar...şimdi benim suçum ne/ demesiyle herşeyi unutup başladım yazmaya...açık olman gerekirdi kıza,yanlış yapmışsın,kız haklı tabi, bakmak da aldatmaktır vs.....derken cocuk /abi sen kimseyle
    birlikte olmadın heralde ne diyon ya, sen bırak oyunu bi kız bul kendine de gör bakalım dediğin gibi yapınca ne oluyo/demesiyle kendime geldim ve müthiş yorumum geldi:salla ya karı kısmı işte:D:D:D
    e tabii bayan olarak vazgeçilemeyecek alışkanlıklar yüzünden baya bi exp de kaybettim:)yanımdan geçen shell giymiş priestın kıyafetine kıskanarak bakarken cok öldüm mesela....:)ya da küfürlere dayanamayıp chati kapatınca bütün partyyi yatırdım hem de zevk alarak:)
    knight ta bayan olmak...,
    zor hem de cok zor...hani biliyoduk da bu kadarını da tahmin etmiyordum açıkçası...

• Süper
  • hangi serverdasın adın ne
  • online oyunların çoğunda böle.
  • Gerçekten bence daha çok bayan oynamalı bu oyunu belkı o zaman biraz daha renklenır. Küfür vs. azalır...

Benimde kız arkadaşlarımdan knight oynayan var kendısıni bende healler yaptırdım çok da güzel ikili olduk

Eslantta Boss yada Darkmare keserken görebilirsiniz.

The_Playboy & The_Playgirl

Nasıl ama

Muhteşem ikili

• Süper olmuş valla çok beğendim Nerden buldun bunları alıntı mı ama genede çok güzel olmuş tebrikler

Yerlere yattım gülmekten beaaa

• baya ugrasmıssın yazı icin ama guzel olmus
    mesela ben beramustayım benım de tanıdıgm bayan arkdaslar war hele 1 tanesı war kı nası desem ablam gibi benden buyuk cogu bayan we ilk basta bayan olduklarını solemıolar sonra muhabbet fln derken en sonunda soluolar bende zaten ks yapılınca ya da party e trol vs fln cekılmesı dısında fazla kufur eden bı ınsan olmadıgımdan doal karsılıorm
    mesela daha 5 dk once online dım party e bayan 1 ark ı aldım daha 1 lwl mi ne kasıcaz biz bunu arkaslar party den muhabbet actı kufur fln ettıler bızım kız da kufur etmeın lufen dedı ben de bızımkılerı susturmaya calıstım ama adamlar anladı 1 kere bayan olduunu bırakırlarmı hic
    sen nerdensn yas kac okuomusun fln fln derken kıza olmayacak 1 sey dedıler we cıktı party den
    knight ta bayan olduunu guvendıın kısıler dısındakılere soylersen cok kotu sonuclar dogurabılıo (sarkıntılık vs vs ....) ama emegıne saygı hem guldurdun hem de dusundurdun yane

• çok gslll
  • kardesim isin zor gercekten hele ufak yasta onalnar bazi buyuk(terbiyesiz diyelim artik) abilerinden ne ogrenirlerse onlari hic utanmadan konusuyorlar vede laftan anlamiyorlar ne diyim madem bi kere baslamisin Allah kolaylik versin artik
  • abi ya ( pardon abla ) mukemmelsin ya valla kırdın geçirdin beni bugun en çok buna güldüm

benimde tanıdığım bi tane kız var bu oyunu oynayan bide istatistiklere gore kızların %99 u priest açıo bayan priest ( barbi sannediyolar :) ) tabi artık eline aldığı itemlerle ilgilenmiyolar modaya gore priesti giydiriyolar
  • süper ya çok güldüm...yazın güzel olmuş arestemisin?
  • süperdi bu oyunu oynıcaksan bunlara alışmalısn
  • quote:

Orjinalden alıntı: dersu_senus

knight da bayan olmak:)
    herkese selam....
    olympia da 58 lvl priestım
    oyuna nasıl başladım?
    ailemden ayrı şehirde okuyorum ve eve tatile gittim.anneciğim kahvaltıyı hazırlamış ben de abimi uyandırmaya gittim.saat 14 filan bu arada.abim uyur uyanık arası 'ya gece savaştaydım geç yattım nolur biraz daha...' şeklinde mırıldandı ve rüya gördüğünü düşünüp tekmeleye tekmeleye uyandırdım:)kalktı ve kardeşinin sevimli 'günaydın' ınına 'ben pazar kurup geliyorum'la karşılık verdi :S ve bütün kahvaltı boyunca 'ya dün partyde mirage düştü rogue gene disbandcı, cıktı ben bu clandan cıkıyım ya,master a da az kaldı ben de var 0 coin,kekury de lasım, abyss e gidiyim bari şeklinde konuştu.kaç kelimeyi anladığımı siz hesaplayın:)böylece oyunla tanışmış oldum...bizimkine buffer lazımmış yanında dolaştıracak ,hemen bana hiç bişey sormadan ve anlatmadan priest açtı 'canım' abim:) oyuna başlarken çoğunluğun erkek olduğunu biliyordum ama erkeklerin böle olduğunu bilmiyormuşum:)
    evet charı actım ve başladım solucan kesmeye...anlayamadığım bir şekilde pm den küfür etti birisi.kötü bişey yaptım heralde diye düşündüm (bilmiyoz ya oyunu)eh bi de bayan olunca insan alınıyor küfür edilmesine.neyse diyip devam ettim.adamın biri geldi lvl imi sordu, trade attı ve bana para verdi(türk diildi:).ooo inanılmaz sevindim.o parayı ne mi yaptım:)npclere bakıyım diye moradon da dolaşıyorum,bütün paramı( ki sanırım 50k filandı:)) 'aga 5k pls'cilere bütün saflığım ve içimden geçen 'yazıııık ya 5k stiyo'düşünceleriyle dağıttım.:( E tabi bana yardım ettiler ya herkesi böyle sanıyoz.) biraz biraz küfürlere alışmıştım ki nedense kimle sohbet etsem sen kızmısın sorusuyla karşılaşıyordum:)aga nabıyon lan'a saol sen nasılsın 'la ,aga 100k ya sat be 'ye kusura bakma olmaz'la, party de buff ver lan'a ama verdim ben sana görünmüyo heralde 'le cevap verince ve edilen tüm küfürlere ya niye küfür ediyon ki :)deyince karşımdakinin ya saf ya da kız olduğumu düşündüğünü anlamak uzun sürdü biraz:)sonra ne kadar aga lafını sevmesem de onu bile kullandım:)eh yalan olmasın küfür de ettim biraz:) abimin el alışkanlığıyla pmden bana yazdığı a.q. nin açılımınınsa 'allah kahretsin'(abim ancak bunu söleyebilmişti açılımını sordugumda:)) olmadığını ise iyi ki erken anladım:)
    ve birkaçtane arkadaşım oldu sohbet ettiğim (tabi benim erkek oldugumu sanıyolardı)
    sonra bi ark la sohbet ediyoz pm den...
    'ark:abi be sen nerdensin?
    ben:izmir
    ark:oooooo
    ben:niye lan:)
    ark:iyisin be abi...
    ben:??
    ark:karı kız olayı abi..
    ben::S
    ark:fıstık gibiymiş izmir kızları..ne şanslısın be abi...abi var mı senin ...........(yazamayacağım konulara giriyordu ki muhabbet)
    ben:ya öledir cok güzeller, ama bu benim için şanssızlık:)
    ark: niye be abi?manyak mısın sen?
    ben:(dayanamadım sonunda)ben bayanım
    ark:HADİ BE ABİİİİ' dedi ve ben koptum...

GS_FB maçı var_mış akşama...
    eslant ta party deyim.mage pm attı maç kaçta biliyon mu diye...ne maçı dedim:)yuh bilmiyon mu lan maçı./bilmiyom/başladı partyden konuşmaya ' lan bu adam akşama maç oldugunu bilmiyomuş hahaha, safa bakın len, atın lan şunu partyden, erkek adam bu maçı bilmez mi/ derken gerçekten atıldım partyden:)offff....
    gene eslanttayım adamın birine ne çıktı dedim? baş çıktı dedi.iyi saol dedim.gene düşünüyom ulan 54 lvl im baş diye bişey duymadım ne ki acaba diye ezik ezik dolaşıyorum ki abim online mış ona sordum (iyi ki başkasına sormadım: )
    ben:abi baş ne?
    abim:ne ne?
    ben:geçen birine baş çıkmışta kutudan o ne diyom..
    abim:hahahahahahahahahahahahah ......(ve böylece abimle aramızda utanma diye bişey kalmadı)

oyunun başından beri tanıdığım bi arkadaşım vardı.pm den konuşuyoz sabaha doğru canı da sıkkınmış.abi senin yaş kaçtı dedi/2... dedim (bayanlara yaşı sorulmazmış di mi:) hehehe:)/abi sen bilirsin böyle işleri benim kız arkadaşım diye başladı....eski sevgilisiyle görüşmüş o sırada kız arkadaşı aramış falan filan ...ayrılmış bunlar...şimdi benim suçum ne/ demesiyle herşeyi unutup başladım yazmaya...açık olman gerekirdi kıza,yanlış yapmışsın,kız haklı tabi, bakmak da aldatmaktır vs.....derken cocuk /abi sen kimseyle
    birlikte olmadın heralde ne diyon ya, sen bırak oyunu bi kız bul kendine de gör bakalım dediğin gibi yapınca ne oluyo/demesiyle kendime geldim ve müthiş yorumum geldi:salla ya karı kısmı işte:D:D:D
    e tabii bayan olarak vazgeçilemeyecek alışkanlıklar yüzünden baya bi exp de kaybettim:)yanımdan geçen shell giymiş priestın kıyafetine kıskanarak bakarken cok öldüm mesela....:)ya da küfürlere dayanamayıp chati kapatınca bütün partyyi yatırdım hem de zevk alarak:)
    knight ta bayan olmak...,
    zor hem de cok zor...hani biliyoduk da bu kadarını da tahmin etmiyordum açıkçası...

Oyunda bizim bilmediğimiz çok bayan var eminim, ve küfürler yüzünden chat i kapatıyorlar.. erkek olduğum halde kendini ispat içerisindeki erkek oyuncuların karı/kız muhabbetine dayanamıyorum bazen bende ...

• VAY BE İNANAMIYORUM HUMAN MI YANİ İNSAN YOKSA ORC MUSUN?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mongo

VAY BE İNANAMIYORUM HUMAN MI YANİ İNSAN YOKSA ORC MUSUN?

cok sasirmis gibisin dostum pm adresini de versin :DD

• Bende çoğu zaman kendimi saol canım yazarken yakalayıp son anda saol koçuma çeviriveriyorum ki bu çok fena bişey yaw

bide muhabbetlere hakkaten bazen dayanamıyorum.
    karalistem var karalistem yazıyorum bi kenara şunla muhatap olunmayacak buna slm verilmeyecek diye

• knightda artık kız bulmak zor ama kzıım diye milleti keklemeye calısan cok ama kız olupta bu oyunu oynamak helal olsn kolay glsn
  • Süpersin...Koptum okurken

Geçen gün de ash dönüyorum bi arkadaşla biri party istedi muhabbet aynen şöle:
    O:aga party pls
    Ben:Kusura bakma alamam
    O:Kızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::C@n::: -- 9 Haziran 2006; 13:50:38 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.