Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.542
Cevap
61
Favori
1.337.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Polo almayı düşünüyorum 2012 model 1.6 TDi Comfortline 43.000 km 39.00lira yoksa 1.0 Trndline 0 mı alsam karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatic

Merhaba arkadaşlar Polo almayı düşünüyorum 2012 model 1.6 TDi Comfortline 43.000 km 39.00lira yoksa 1.0 Trndline 0 mı alsam karar veremedim.

Bakımlı ise 4 yıllık bir araç için 43000 km oldukça iyi bir rakam . Hele ki dizel ise . Kazası belası bir sorunu yok ise tabiki 1.6 dizel olanı alın . Hem uzun yolda hem şehir içinde 1.0 can sıkabilir .
  • Herkse iyi akşamlar,hafta içi yakın arkadaşıma 2012-2013 model 1.6 dizel manuel polo alacagız,comfortline düşünüyoruz..
    bazı comf. direksiyonda düğmeler var bazılarında yok. nasıl anlıycaz hangisi ful hangisi boş ? comfort. sis farı yok mu ?
    şimdiden yardımcı olanlara tşkler ..
  • Arkadaşlar merhaba, yarın 2005 Basicline 9N Polo 1.4 bu model araç alıyorum fakat sahibinde kullanım kılavuzları yok.Bu modelin ingilizce veya türkçe kullanım kılavuzunu bulabileceğim bir yer var mı ? Teşekkürler.
  • arkadaşlar bir de iki konuyu sormak istiyorum;

benim aracı aldığım kişi kilit için otomatik çipli anahtar yaptırmış aslında araçta böyle bir özellik yok.bu yaptırdığı anahtarda üç tuş var biri kilit diğeri açma ve ortada tv kumandasındaki mute tuşu gibi bir tuş var adam ne olduğunu ben de bilmiyorum diyor.buna basınca da araç kilitleniyor ama normal kilit tuşundan ne farkı var ? araçta alarm var mı yok mu o da belli değil, kapılarda ufak lambalar var kırmızı yanıp sönüyor, bir defa direksiyon kilitlendi arabanın içindeyken alarm ötmeye başladı ama aracı kitledikten sonra kapıyı zorlayarak açmaya çalışıyorum, aracın üzerine falan şöyle vuruyorum alarm falan çalmıyor.

ikincisi de aracı kullanırken bazen çalışırken ekranda anahtar ışığı, sarı renk yanılı kalıyor.o ışık hangi sebeplerden yanılı kalıyor ?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winwinwin -- 19 Temmuz 2016; 20:29:01 >
  • Arkadaşlar polo all star araç nasıldır tavsiye eder misiniz? İbiza ile arada kaldım neredeyse 8 9 bin de fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • winwinwin W kullanıcısına yanıt
    Sanırım "mute" tuşu gibi olan tuş ile alarmı sessiz olarak devreye sokuyorsunuz, yani sadece aracı kilitlemiş oluyorsunuz. Aracınızdaki alarm sistemi darbe kontrollü değil de, araç içi hareket algılamalı olabilir, bu durumda alarm devredeyken, araç içinde oluşabilecek bir hareketle alarm ötmeye başlar. Siz de buna benzer bir olayla karşılaşmışsınız araç içindeyken.
    İkinci bahsettiğiniz konu immobiliser özelliği. Aracın orjinal anahtarı ile çalıştırılmasını sağlıyor. Kontak yuvasının etrafında alıcısı olur genelde, anahtarı kontağa yerleştirdiğinizde birbirleri ile haberleşir ve aracın çalışması için sistemi devreye alır. Bu parçalardan birinde sorun olmuşsa eğer, immobiliser ikaz lambası ekranda yanar. Servisinize göstermenizde fayda var, ilerleyen dönemlerde aracın çalışmaması ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Kullandığım aracımdan çok memnunum ama eşim için otomatiğe geçicez
    bagaj bizi zorlayacak ama 1.2tsi comf dsg polo düşünüyoruz gelgelim sorunumuza:

2.el almak istiyordum muhtemelen sağa sola sürtebilir aracı diye ama
    2.el fiyatları ile sıfır fiyatları arasında 4-5 lira fark kalmış
    neden böyle arkadaşlar sıfır almak durumda kalıcam gibi ama piyasası gerçekten böyle polo'nun
  • Merhaba beyler 2000 model 1.4 trendline polo buldum almak için düşünceleriniz nedir 16v ve km de 20 kuruş yakıyormuş ş.içi ?

• 1.2 tdi veya 1.6 tdi düşünüyorum 11-13 seneleri arası. Kullananlardan artılar ve sınıfına göre eksileri yazmasını rica ediyorum. Okulumun kampüsüne gitmem için yokuş çıkmam gerekiyor. Bu araçlar ne derece zorlanabilir. Şuanki aracım 206 110 bg bir araç 3.vites giderken vites istiyor, 4e atınca da düşür vitesi diyor.

1.2 tsi ihtimali pek yok yakıttan tasarruf etmeliyim. LPG'den dilim yandı o yüzden soğuk bakıyorum.

• Polo araçlarda geri viteste park lambalarında sadece sağ arka mı yanıyor bilgisi olan var mı?

• 1.2 tdi polom var arkadaşlar. Aracı bakımı yeni yapılmış almıştım şimdi bakım zamanı geldi. Bakım masrafları ne kadardır ortalama ?

• S.a polonun en çok tutulan modeli hangisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurusl

S.a polonun en çok tutulan modeli hangisi

Bütçeniz nedir hocam ?

• polo 1.2tsi dsg comft opak için 55.500 fiyat aldım sizce alınır mı?
  • tsclub53 kullanıcısına yanıt
    İlla B segment mi alacaksınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Orijinalden alıntı: Onurusl

S.a polonun en çok tutulan modeli hangisi

Bütçeniz nedir hocam ?

20-25 arası

• Onurusl kullanıcısına yanıt
    Tereddütsüz 9N basicline alın.
    2003-2005 arası harika bir araç.

• Selamlar,

Yeni araç bakıyoruz..

1.2 benzinli otomatik polo comfortline ipek mavisi için 56.000 tl fiyat aldık. (arka sensör hediye edilecek)

Sizce fiyat nasıl? comfortline yerine lounge tercih etmelimiyiz.. Renk olarak başka öneriniz varmı..
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.