Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.543
Cevap
61
Favori
1.338.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TSİ polo çok fazla da yakmıyor, bakımları daha ucuz olur. yılda 15-20 binden fazla yapmıyorsanız TSI motorlu polo daha mantıklı.... en önemlisi de son kasa bir araca biniyor olmanız ve bu aracın dünyada yılın otomobili olması. fakat tavsiyem siyahtan kaçınmanız yönünde olacak. bakımı çok zordur ve en ufak bişey gözünüze batar. kırmızı veya beyaz tavsiye ederim...
  • arkadaşlar yeni motor ve donanım seçeceklerinden haber? esp ve ekstra güvenlik paket seçeneklerini içeren bir paket gündemde mi acaba? bir de fiyatlar hep böyle yaz havasında mı olacak kasım aralık gibi bir düşüş olabilir mi? saygı sevgi
  • kasım aralık gibi düşüş olacağını sanmıyorum yeni poloda. çünkü 2011 modeller gelmiş olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: msunlu

TSİ polo çok fazla da yakmıyor, bakımları daha ucuz olur. yılda 15-20 binden fazla yapmıyorsanız TSI motorlu polo daha mantıklı.... en önemlisi de son kasa bir araca biniyor olmanız ve bu aracın dünyada yılın otomobili olması. fakat tavsiyem siyahtan kaçınmanız yönünde olacak. bakımı çok zordur ve en ufak bişey gözünüze batar. kırmızı veya beyaz tavsiye ederim...

güzel demişsinde tek sorun daha TSİ motor lu polo daha gelmedi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandelis

arkadaşlar yeni motor ve donanım seçeceklerinden haber? esp ve ekstra güvenlik paket seçeneklerini içeren bir paket gündemde mi acaba? bir de fiyatlar hep böyle yaz havasında mı olacak kasım aralık gibi bir düşüş olabilir mi? saygı sevgi

bi arkadaşın aldığı tiyo ya göre daha donanımlı polo ama daha fiyatlı eylülde gelecek..
  • 1,2 TSI türkiyeye gelirse eğer kasıp kavurur bence piyasayı, tabi Do..ş grubu kendini aşıp uygun fiyatlı verebilirse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msunlu -- 12 Haziran 2010; 15:28:40 >
  • Hill holder yok mu ya bu yeni pololarda gerçekten?
  • 2011 derken hafif bir makyajlı versiyon mu, daha 2010 değil mi zaten son kasa o kadar fiyat farkı olacağını sanmam
  • Arkadaşlar 2005 model 1,4 basicline Polo almak üzereyim, araçta değişen ve boya yok, 2 hava yastığı, klima mp3 çalar falan var. Aslında araç benim hoşuma gitti ama kafama takılan iki nokta var, birincisi araç 97000 km'de ikincisi de 17250 tl'ye alıyorum, sizce fiyat nasıl? Birde Vw'ler için motorları 250-300 yapar sorunsuz diyorlar, km sorun çıkarır mı?
  • 97000 km de vw alıyorsunuz ve kafanıza takıyorsunuz, yapmayın lütfen. hyundailer bile 300-400 bin yapıyor bakımları yapılınca ki elimizde iki tane 300 binin üzrinde bir tane de 500 binde hyundai var :)

aracın fiyatı dediğiniz şekilde ise uygun. tavsiyem:
    klima var mı bakın
    ayrıca mutlaka expere götürün ve baktırın, boya kalınlıklarını ölçen cihaz bile yanılabiliyorken mutlaka ustaya da gösterin.
    ayrıca aracın 90.000 bakımı yapılmışmı? en az 500-600 TL tutar. sonra benzini çok yakar, şehir içi en az 0,3 kuruş yakar bilginize...
    ve ne renk? yeşil falansa son sahibi olabilirsiniz...

alırsanız da hayırlı olsun.
  • quote:

97000 km de vw alıyorsunuz ve kafanıza takıyorsunuz, yapmayın lütfen. hyundailer bile 300-400 bin yapıyor bakımları yapılınca ki elimizde iki tane 300 binin üzrinde bir tane de 500 binde hyundai var :)

aracın fiyatı dediğiniz şekilde ise uygun. tavsiyem:
    klima var mı bakın
    ayrıca mutlaka expere götürün ve baktırın, boya kalınlıklarını ölçen cihaz bile yanılabiliyorken mutlaka ustaya da gösterin.
    ayrıca aracın 90.000 bakımı yapılmışmı? en az 500-600 TL tutar. sonra benzini çok yakar, şehir içi en az 0,3 kuruş yakar bilginize...
    ve ne renk? yeşil falansa son sahibi olabilirsiniz...

alırsanız da hayırlı olsun.

Klima var, kazası ve boyası yok, expere gitmiş raporu var. Rengi beyaz. Yarın sabah ustaya götüreceğim kısmetse bakalım

• selam beyler, ben 1997 polo classic aldım. Belki güleceksiniz ama napim gücüm şimdilik buna yetti, yaklaşık 3-4 aydır biniyorum gerçekten bu almanlar arabada ileri teknolojiler, buna inandım arkadaşlar, sizce iyi mi yapmışım, ilk arabam doğan SLX'di, ama avrupa aracın tadı bambaşka, görüşlerinizi bekliyor ve tşk ediyorum değerli polo sever arkadaşlarım...???
  • hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.
  • arkadaşlar bende 97 model 1,6 benzinli polo almayı düşünüyorum. 160bin km'de arac gerçekten cok temiz.Sizce aracın km'si fazlamı??Başıma cok masraf acarmı? Yakıt durumu nasıldır cok yakarmı? ne diyosunuz almalımıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swatch.swatch

selam beyler, ben 1997 polo classic aldım. Belki güleceksiniz ama napim gücüm şimdilik buna yetti, yaklaşık 3-4 aydır biniyorum gerçekten bu almanlar arabada ileri teknolojiler, buna inandım arkadaşlar, sizce iyi mi yapmışım, ilk arabam doğan SLX'di, ama avrupa aracın tadı bambaşka, görüşlerinizi bekliyor ve tşk ediyorum değerli polo sever arkadaşlarım...???

hayırlı olsun

98 polo satmaya kıyamıyorum
    kazasız belasız binin

quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

arkadaşlar bende 97 model 1,6 benzinli polo almayı düşünüyorum. 160bin km'de arac gerçekten cok temiz.Sizce aracın km'si fazlamı??Başıma cok masraf acarmı? Yakıt durumu nasıldır cok yakarmı? ne diyosunuz almalımıyım ?

bu model için km normal bence (benimki emsal olamaz 84 binde )

sorun çıkarması şansa biraz

fiyat iyiyse alınabilir.

100 tl yakıt ile bu ara tam bakmadım ama 370 km kadar gidiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

Orijinalden alıntı: swatch.swatch

selam beyler, ben 1997 polo classic aldım. Belki güleceksiniz ama napim gücüm şimdilik buna yetti, yaklaşık 3-4 aydır biniyorum gerçekten bu almanlar arabada ileri teknolojiler, buna inandım arkadaşlar, sizce iyi mi yapmışım, ilk arabam doğan SLX'di, ama avrupa aracın tadı bambaşka, görüşlerinizi bekliyor ve tşk ediyorum değerli polo sever arkadaşlarım...???

hayırlı olsun

98 polo satmaya kıyamıyorum
    kazasız belasız binin

quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

arkadaşlar bende 97 model 1,6 benzinli polo almayı düşünüyorum. 160bin km'de arac gerçekten cok temiz.Sizce aracın km'si fazlamı??Başıma cok masraf acarmı? Yakıt durumu nasıldır cok yakarmı? ne diyosunuz almalımıyım ?

bu model için km normal bence (benimki emsal olamaz 84 binde )

sorun çıkarması şansa biraz

fiyat iyiyse alınabilir.

100 tl yakıt ile bu ara tam bakmadım ama 370 km kadar gidiyordu

teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için.Büyük ihtimal alıcam bişey olursada şansımıza

• bende 3,5 ay önce aldım 99 polo hatchback..brc tüp taktırdım 20 krş yakıyor şehiriçi,karabükte yaşıyorum ist.kadar dur kalk falan yok benzinli olduğunu söleyen arkadaş 270 yakıyor dedi bu durumda benim tüplü fazla mı yakıyor sizce..?
  • arkadaşlar
    2005 model polo 1.4 aracım var (son kasanın 1 önceki olanı)
    araca 60bin bakımı yaptırmak istiyorum fakat ne nasıl olur bilmiyorum.. daha önceden tanıdıgım ustama götürmeyi düşünüyorum.
    yapılacaklar, malzemler ve fiyatları;
    *triger seti:230tl
    *v kayışı:30
    *yağ:80
    *yağ filtresi:10
    *hava filtresi:15
    *polen filtresi:15
    *4 buji:25
    *benzin filtresi:20
    *ön balata:50
    *arka balata:50

bu şekilde..

birde boğaz kelebeği temizliği ve adaptasyon için:100tl.. (gibi düşündük)

liste bu şekilde.. yapmam gereken başka ne olabilr.. yada yaptırmam gereken..
    hararet müşüründen bahsediyolar..

not:malzemeler en kalitelisi olacakmış diye söylendi..

önerileriniz ne olur.. ayrıca bu işler için işçilik ücreti ne olmalı?

tesekkurler

hepinize kazasız belasız sürüşler

• fiyatlar genel itibari ile uygun fakat boğaz kelebeği temizliği çok pahalı. hangi ildesiniz bilmiyorum ama ankarada özel servis 30 a yapıyor. yetkili servis bile daha ucuza yapar. hararaet müşiri arızalı değilse değiştirmeyin. toplam işçilik 100 TL civarı olabilir fakat mutlaka yetkili servisten fiyat alın derim ve başka bir servisten. yetkili serviste yaşının 3katı yani 5*3= %15 indirim de alırsınız. başka bir özel servisten de fiyat alın derim.
  • quote:

fiyatlar genel itibari ile uygun fakat boğaz kelebeği temizliği çok pahalı. hangi ildesiniz bilmiyorum ama ankarada özel servis 30 a yapıyor. yetkili servis bile daha ucuza yapar. hararaet müşiri arızalı değilse değiştirmeyin. toplam işçilik 100 TL civarı olabilir fakat mutlaka yetkili servisten fiyat alın derim ve başka bir servisten. yetkili serviste yaşının 3katı yani 5*3= %15 indirim de alırsınız. başka bir özel servisten de fiyat alın derim.

tesekkurler
    servis fiyatı alacagım mutlaka tesekkur ederim..
    fakat okudugum duydugum kadarıyla servislere pek itimat eden olmuyor.. servise giden yeteri kadar hizmet alamadıgından yada ilgi görmediğinden şikayetçi..

istanbuldayım ben
    boğaz kelebeği için söylediğiniz fiyat benim için baz olacak ayrıca tesekkur ederim..

peki başka ne önerirsiniz.. yaptırmam gereken yada baktırmam gereken kısımlar neler olabilir..

mesela fren ve de direksiyon hidroliği değiştirlimesi gerekirmi?

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.