Şimdi Ara

Ankara toki turkuaz vadisi konutlarında superonline kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere kullanan arkadaş varmı? Her hafta kapıya geliyorlar en sonunda sinirlendim ping sordum 2 çıkıyor dedi bunun aslı varmı ona göre ttnet iptal ettireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiber optik mi adsl mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

fiber optik mi adsl mi?

Fiber hocam

• fiberde 2ms cikmasi normal... cunku ankara merkeze ping atiyor... oda kisa suruyor... ama ping yurtdisi merkeze ping atildiginda suresi 100-200ms arasi....

oncelikle gecmeden once downloaddan ziyade upload hizi 1mbps oluyor... bunu dikkate aliniz... birde akk olayi var.... ben acikcasi oyunlarda ping sorunu pek yasamadim.... yasadigim sorunlar wireless sinyalinin zayif olmasiyla ilgili sorunlardi.. ama wifi range extender ile sorunu cozdum....

onun disinda download hizi iyi... akk dan dolayi 3mbpsye dusmesi sikintili...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

fiberde 2ms cikmasi normal... cunku ankara merkeze ping atiyor... oda kisa suruyor... ama ping yurtdisi merkeze ping atildiginda suresi 100-200ms arasi....

oncelikle gecmeden once downloaddan ziyade upload hizi 1mbps oluyor... bunu dikkate aliniz... birde akk olayi var.... ben acikcasi oyunlarda ping sorunu pek yasamadim.... yasadigim sorunlar wireless sinyalinin zayif olmasiyla ilgili sorunlardi.. ama wifi range extender ile sorunu cozdum....

onun disinda download hizi iyi... akk dan dolayi 3mbpsye dusmesi sikintili...

Pm attım

• Halen toki turkuazda misiniz. Bilemiyorum.. Kablo tv internet mevcut mudur toki tirkuaz vadisinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansoy

Halen toki turkuazda misiniz. Bilemiyorum.. Kablo tv internet mevcut mudur toki tirkuaz vadisinde...

O konuda bir bilgim yok hocam

• Bildiğim kadarıyla toki turkuaz da şu an bütün bağlantı alternatifleri mevcut. Buna kablonette dahil.
  • Ankara toki turkazda genel olarak super online fiber kullanılıyor kampanyalar hakkında bilgi almak abone olmak icin 05336176483 numaraya ulasabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.