Şimdi Ara

BioShock: Infinite DLC'sinin Yapımı Başladı mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Bu senenin en önemli yapımlarından BioShock: Infinite, oldukça güzel bir hikaye sunuyordu. Hal böyle olunca oyuncular da senaryoyla ilgili yeni DLC'lere 'hayır' diyemiyorlar. Oyunun hayranları yeni DLC'yi beklerken, DLC ile ilgili yeni bir haber Elizabeth'in sesinden geldi.

GameRanx'a konuşan Elizabeth'in aktörü Courtnee Draper, Irrational Games'in kendisini yeni bir ses kaydı yapmak için çağırmadığını belirtti. Yeni DLC ile ilgili Draper, "Siz ne biliyorsanız ben de o kadarını biliyorum." açıklamalarını yaptı. Geçtiğimiz dönemde oyunun ilk DLC'siyle ilgili bazı sızıntılar yaşanmıştı. Bakalım haberler ne zaman gelecek?

• Umarım çıkar, hikâye büyüleyici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2k çok bu sularda gezen bir firma değil, ama yaparsa iyi bir dlc yapacağından eminim..yani dlc olsun diye yapmaz ;)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hikayede eksik yerler var umarım tamamlanır :)

• Yahu bırakın hepinizin aklı fikri elizabeth de

• yeni adet.her oyuna dlc.bir oyunu yapıyorsan yap.oyunu bölüm bölüm satma.patch çıkartırsın anlarım.bir oyunu çok haritalı uzun olarak yap dlc ye gerek kalmasın diycem ama dlc = canlı.

• DLC'lere çok sıcak bakan biri hiç bir zaman olmadım aldığım DLC'ler de sınırlıdır onlarıda çok ucuzladığı zaman almışımdır fakat Infinite'in senaryosunun görmediğim kısımlarını görmek için 30 tane DLC çıksa hepsini çıktığı gün alırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.