Şimdi Ara

Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
13
Favori
21.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17000 usd 4 giris bir cikis hdmi switcher yok artik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kurlar ile bu ara banana uc alınmaz ki swich 17000 usd.. iyiymis

• quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Bu kurlar ile bu ara banana uc alınmaz ki swich 17000 usd.. iyiymis

Kur kolay kolay dusmeyecek hocam kendimizi adapte etsek iyi olur

• Tecrubesini gecen hafta 105 alarak yasadık gerci genel anlamda da bir urun alırken ulkemizdeki sartlar sayesinde normalde de yasıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Tecrubesini gecen hafta 105 alarak yasadık gerci genel anlamda da bir urun alırken ulkemizdeki sartlar sayesinde normalde de yasıyoruz

Hocam kiskandirmak gibi olmasin ama 1385usd ye region free 105 buldum. Yurtdisi tabiki ama burdaki fiyatlarla 4000 vermekten iyidir. Birde marantz av8801 kovaliyorum sonumuz hayrola

• Ne demek olurmu oyle sey bende 1500€ aldım zaten cok kasmaya gerek duymadım. yoksa cıkılmaz hal alıyor keyfi kacıyor insanın. Hayırlı olsun gule gule kullanırsınız umarım

• Arkadaşlar , yeni cicileriniz hayırlı olsun
  • Nereden almıştınız?
  • 1.385 usd ye bavula konup gelecekse iyi de kargo ile gelecekse buradakine yakın belkide daha da pahalıya malolabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

1.385 usd ye bavula konup gelecekse iyi de kargo ile gelecekse buradakine yakın belkide daha da pahalıya malolabilir.

Bavul tabiki yoksa gumrukten gecerken zaten %20 biner tepesine.
    Bugun singapurda $1500 e buldum ama pintiligim tuttu almadim nasilsa 1 ay sonra amerikadayim diye.

Bu arada 8801 de islem tamam :) butun haftasonu kurcalamayi planliyorum yuzumde sapsal bir tebessum var cihazi aldigimdan beri :))
     Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı

• Info from HDMI 2.0 press release:HDMI 2.0, which is backwards compatible with earlier versions of the HDMI specifications, significantly increases bandwidth up to 18Gbps and adds key enhancements to support continuing market requirements for enhancing the consumer video and audio experience. New functionality includes:•4K@50/60, (2160p), which is 4 times the clarity of 1080p/60 video resolution•Up to 32 audio channels for a multi-dimensional immersive audio experience•Up to 1536kHz audio sample frequency for the highest audio fidelity•Simultaneous delivery of dual video streams to multiple users on the same screen•Simultaneous delivery of multi-stream audio to multiple users (up to 4)•Support for the wide angle theatrical 21:9 video aspect ratio•Dynamic synchronization of video and audio streams•CEC extensions provides expanded command and control of consumer electronics devices through a single control point

Buyrun bu4adan yakin HDMI 2.0 formati tanitildi...yeni cihazlarda yavas yavas konulmaya baslayacak...gercek 4k icin sart....

• Eski nesil pre oppo devam o halde..

• Yeni nesil bluray de duyurulursa resmi olarak sasmmak lazim....

• o zaman birde oppo 205 aliriz bizde
  • ?
     Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Sese çok abrartılı yatırım yapılmış fakat tahmini 2.5 metrelik perde den görüntü izliyor arkadaş. Ses ve görüntü arasındaki büyüklük dengesi açısından sınıfta kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max-well -- 11 Eylül 2013; 10:35:28 >
  • max-well kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum ama daha çok demo odası havası var sanki...

Sizin ufkunuz geniş , elinizden gelse 4 m az perde kullanmayın kardeşim diyecekseniz
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Haklısın Ersin kardeşim, belki de sinema kökenli olmaktan kaynaklanıyor olabilir. Zira sinema salonlarında genelde alanın hacmi ( alan metre karesi x yükseklik ) ve koltuk sayısı ile orantılı olarak perde ve ses sistemi belirlenir. Belirttiğin gibi demo odası ise perde iki metre ile olsa sorun değil ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max-well -- 11 Eylül 2013; 10:53:27 >
  • max-well kullanıcısına yanıt
    Tabiki perde botu odanın büyüklüğüne göre pararelel olması gerekir , ama yakın mesafede büyük perde , tenis maçı pozisyonuna getirir görüntüyü

Ben , 4,5 m den 3 m kullanıyorum yeterli gibi , imkanım olsa inanın 4m aşağıda perde kullanmam , nuri de avatarı seyrettik tam boy ( duvarlara sıfır ) perde de maşallah çok başarılıydı , birde 3d olunca hop filmin içinde gibisin
  • 4K bu hdmi haberinden sonra iyice yer bulur.ilerleyen zaman icerisinde, kablosundan cihazlara..

Artik 8K Upscalling logolarini goruruz yakinda kim bilir

Ama 3D tarafi umarim gercek anlamda bu teknolojik gelismeden faydalanir

Deme Nuri deme daha 105e ceryan vermedik zaten

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.