- x
nasa haarp ile yağmur yağdırdı
94 Cevap2657 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
12 Mayıs 2013; 1:45:16 

quote:

Orijinalden alıntı: mavikann

rusyanın yapmadığını nereden biliyosun ayrıca yeni dünya düzenini 1999 da bush kendi ağzıyla sölemiştir kenndy olayını bilmeyen yoktur adam söledikten 1 hafta sonra mefta oldu .. türkiyede başbakan olupta yönetiliyoruz lafını söleyen kaç adam ayakta kaldı sence ?
amerikan kanallarının sahipleri kim araştır yeni nesil yani 19 yaşındaki gençler sayesinde ortaya cıkıyor bu olaylar sizin kafanızda olupda 30 yaşında olacagıma bu olaylarla kafayı yerim coğrafya bilimi okumuş yaşıtlarınızdan birisine sorduğumda ne doğruladı ne yalanladı ( siz kim oluyosunuz ) aynı şekilde tarihci yaşıtlarınızdan birine sorduğumda tekrar onay aldım ... 1995 yılında cıkan oyun kartları nedir tesadüfmü ? bu çıkan hastalıklar falan da zaten kendi kendine oluyor canım aman kene ısırmasın dikkat edin .

ne söyledi bush? depremler yaratıyoruz mu? yoksa illuminati ile hepinizi öpeceğiz mi? internetten gördüğün saçma sapan lafları bana satma.
amerikan kanalları kimin elinde olduğu, neyi değiştiriyor?
başbakan'ın yönetiliyoruz demesi benim umrumda mı? halk seçiyor onu, ben seçmiyorum. yeni dünya düzeni diye bir şey yok, her şey yıllardır aynı, bunu yeni bir şey gibi sunma bana. siz çok uyanık değilsiniz, sadece evcilik oynuyorsunuz.

biz adam gibi okuyup kendi yorumumuzu kendimiz yaparız, internete salınmış safsataları okuyup triplere girmeyiz
senin aklın da işte anca komplo teorileriyle boğuşarak bulanır. sizin bu haliniz hiçbir halta yaramaz, çünkü bir çözüm üretmek, bilgi peşinde koşmak gibi bir çabanız yok.
"amerika haarpla deprem yapıyor" hadi ya? bilimsel hiçbir dayanağı olmayan saçma sözlerle uynaık olunmuyor, cahil olunuyor. yobazların cahil iddialarından hibçir farkı yok bunların, tamamen mesnetsiz, sallama şeyler.

19 yaşındakiler sayesinde hiçbir halt ortaya çıkmıyor. ulan coğrafyacı birine haarp deprem yapıyor mu diye mi sordun? ya da tarihçiye? sbs mi kgs mi neye gireceksin bilmiyorum daha, aldığın onaylarla sana başarılar dilerim. oyun kartları sizin gibilere hitaben çıktı işte, oynayın kardeş kardeş komedisin. her ülkenin içinde bazı güç dengeleri vardır, standart bir şekilde piramidin üst kısımları kendi çıkarları için ülkeyi yönlendirir, bu kapitalist sistemin bir doğal sonucudur. bunun hakkında "aaaaa televizyon patronu kimmiş" deyince amerikayı yeniden keşfetmiş olmuyorsun.

daha çok ekmek yemen, daha çok okuman lazım.

ha bir de, şu depremlerden birini ispatla be! deprem bölgesi olmayan bir yerde amerika deprem yaratmış mı bir göster.

24 Mesaj
12 Mayıs 2013; 1:57:55 

coğrafyacı biri yada tarihci biri dediğin aldığı diploma ile o bilimin adamı olmuş oluyor daha fazla tartışamıcam yitik zihin dolu etraf zaten tahminim şudur michael in bugun paylastıgı konudaki esed gibi gülüyorsun şuanda olaylara ne diyim allah akıl fikir versin.

Bu mesajda bahsedilenler: @hashus1099 Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bir ayda Gögüs kasları...için
http://www.youtube.com/watch?v=sEdFf5LdPuE
Tüm Zamanların En Kötü 100 Kız Tavlama Cümlesi
http://www.youtube.com/watch?v=ZXiqu8FtSUA

Uzaklaştırılmış
12 Mayıs 2013; 2:08:18 

quote:

coğrafyacı biri yada tarihci biri dediğin aldığı diploma ile o bilimin adamı olmuş oluyor daha fazla tartışamıcam yitik zihin dolu etraf zaten tahminim şudur michael in bugun paylastıgı konudaki esed gibi gülüyorsun şuanda olaylara ne diyim allah akıl fikir versin.

üniversiteden mezun olan bilim adamı olmuyor genç, önce bunu bir öğren. bilim adamı olmak profesör olmakla bile olmuyor, bilim adamlığı üretken olmakla oluyor. yani bu ülkede bilim adamı, sanılanın %1'i kadar, geçeceksin o işi , üniversiteye eşeği bağla, 4 yılda mezun olamazsa harbiden eşektir.

aha yine dediğime geldin. hazırcı, internetten gördüğüyle "wuuoooaaawww" çeken tiplerden olduğunu gösteriyorsun. maykıl sikkofield tam senin ayarında bir yazar zaten, onun söyledikleri tamamen fikrin olur, internetten okuduğun safsataları her şeye inat savunursun. sende alıp kitap, köşe yazarı okumak ve oradan edindiğin bilgileri analiz ederek bir düşünce sistemi oluşturmak yok. herkesi kendin gibi boş insan zannetme.

maykıl sikkofield'a gelirsek, cahil haliyle mikro iktisatı çürütürcesine yazdığı saçmalıklarla dikkate değer bir insan olmadığını gösterdi. çoğunlukla kanıtsız konuşan biri, daha önce de bilinen şeyleri buraya taşıması sizin gözünüzde onu çok uyanık yapıyor olabilir, bu, sizin ilgisizliğinizin bir sonucudur. bu konularda bilgi sahibi olmak için sikkofield'ı mı beklediniz?

24 Mesaj
12 Mayıs 2013; 2:20:22 

michael i savunmuyorum ama o adamın yazdıklarından %5 ibile doğru olsa bu büyük birşeydir...

yazdığım parça konuyla ilgili deil zaten zamanında dedim adama gülüyorlardı inanmıyorlardı sonuç ne oldu bugün görüyoruz

ayrıca üniversite bölümlerinde 4 yılda bitireceksin die birşey yok eminim sisteme uyup mühendis falan olmuştursundur okumuşsan hadi genetik falan dede beni şaşırt... sistem böyle sen dahil tüm dünya o adamı bilim adamı olarak görüyor isterse ajdar olsun deilmi nese uzatmıcam gelen gök taşını havada parçalasak bana ne içirdiniz diycek moddasın cünkü

Uzaklaştırılmış
12 Mayıs 2013; 2:26:16 

quote:

michael i savunmuyorum ama o adamın yazdıklarından %5 ibile doğru olsa bu büyük birşeydir...

yazdığım parça konuyla ilgili deil zaten zamanında dedim adama gülüyorlardı inanmıyorlardı sonuç ne oldu bugün görüyoruz

ayrıca üniversite bölümlerinde 4 yılda bitireceksin die birşey yok eminim sisteme uyup mühendis falan olmuştursundur okumuşsan hadi genetik falan dede beni şaşırt... sistem böyle sen dahil tüm dünya o adamı bilim adamı olarak görüyor isterse ajdar olsun deilmi nese uzatmıcam gelen gök taşını havada parçalasak bana ne içirdiniz diycek moddasın cünkü

sen ne diyorsun la? sisteme uyup mühendis olmuşmuşum, ulan mühendis olmak sisteme uymak mı oluyor? genetik okuyunca sisteme karşı isyan mı başlatıyorsun? cidden sorunların var senin bir insanın sevmediği mesleği, para uğruna yapmasıdır sisteme uymak.

ben, sırf sevdiğim işi yapabileyim diye askeriyeden ayrılıp onbinlerce lira tazminat ödedim, sen hangi sisteme uymaktan bahsediyorsun? senin 1 tanesini incelemediğin depremlerin sebep-sonuçlarını inceledim, ama yok sisteme uymuşum cehaletini daha da sürdürme lütfen. sen anlamazsın böyle şeyleri, muhtemelen yolun daha çoook başındasın. biraz oku, orada burada gördüğün yazılardan etkilenen silik insanlardan olma. veya genetik mühendisi ol sen, isyan başlat bu YENİ DÜNYA DÜZENİNE.

24 Mesaj
12 Mayıs 2013; 2:30:06 

incelediğin depremlerde 99 depremı yok heralde nerde onun kayıtları onlarada baktınmı :D

10087 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:44:14 

Space shuttle rocket booster test - Speed - BBC

0

o bulutu oluşturan sey aha su iki katı yakıtlı mekiki motoru.su an ikiside yakıtını bitirip mekikten ayrılmış haldeler. turuncu kısım ise harici yakıt tankı. biir süre sonra o da mekikten ayrılıyor. olayın yağmur makinesiyel alaksı yok ama roketlerin artıkları arasında hidrojen ve oksijen de var yani su.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 12 Mayıs 2013; 3:45:38 >

1479 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:48:28 

bunun haarp oldugunu şiddetle savunan cahil...

350 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:57:10 

0

gece gece

Abu Bakr Ash-Shatri | (Araf 50-93)

5776 Mesaj
12 Mayıs 2013; 3:58:10 

99 depreminde bazı şüpheler var doğru ama öyle sinyal gibi bir durumla olabilecek cinsten değil :)

benim tahminim deprem oluşturma değil ama depremin etkisini artıran bir şey oldu ve bunu bazıları bildiği halde çok büyük tepki duyulacağı için açıklayamadılar

ayrıca 99 depreminin verdiği zarar depremin büyüklüğünün yanı sıra bizim ne kadar üçkağıtçı insanlar olduğumuzu gösterdi,daha inşaat halinde çöken binalarımız iyi bile dayandı

Türkiye'nin hangi yerinde olursa olsun 6 büyüklüğünde ki depreme dahi dayanacak binalarımız hala sayılıdır,biz iflah olmaz bir milletiz ,Yalova da yaptığı binalar çöken mütahitlere deprem sonrası yine büyük ihaleler verildi bunu o zamanı yaşayanlar iyi biliyor

sen binanı fay hattının üstüne,dere yataklarına ,mil olan yerlere yapacaksın ,birde çimentodan demirden çalacaksın sonra haarp denen olaydan oldu diyeceksin

Japonya gibi bir ülkede her yıl 6 ve üzeri deprem oluyor kimsenin burnu kanamıyor ,bizde olunca binlerce insan ölüyor ,peki Abd. Japonya yı yok etmek için deprem oluştursa ne olacak ? adamlar 7,5 şiddetine dahi dayanan binalar yapmışlar :)

3820 Mesaj
12 Mayıs 2013; 4:08:23 

Anlatamazsın bunlara dostum. Geçen buna benzer biriyle konuşuyordum illuminati midir ne haltsa anlattı anlattı eee dedim amaçları neymiş yani dedim bilmem diyor.

6256 Mesaj
12 Mayıs 2013; 4:20:00 

1.Yagmuru nasa yagdiramaz
2.Boyle bi yagmurun kime faydasi var topraktan urun elde etmeye yarayacak mi? Buyuk ihtimalle yaramayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4651 Mesaj
12 Mayıs 2013; 4:33:08 

quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

1.Yagmuru nasa yagdiramaz
2.Boyle bi yagmurun kime faydasi var topraktan urun elde etmeye yarayacak mi? Buyuk ihtimalle yaramayacak.

Da videonun HAARP ile hiçbir alakası yok ki. Tamamını izledim, 2-3 sene önce belgeseline de şahit olmuştum televizyonda. O kadar zor bir şey de değildir bence yağmur yağdırmak. Bir takım enjektelerle oluyor tabii ki bu da...

LG Nexus 5

Eskiler
Samsung Galaxy Note 3 •• LG Nexus 4 •• GM Discovery •• Blackberry Bold 9780 •• Google Nexus 7 •• Samsung Galaxy S3 •• Nokia Lumia 920 •• Samsung Galaxy Gio

998 Mesaj
12 Mayıs 2013; 5:54:58 

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

sen ne diyorsun la? sisteme uyup mühendis olmuşmuşum, ulan mühendis olmak sisteme uymak mı oluyor? genetik okuyunca sisteme karşı isyan mı başlatıyorsun? cidden sorunların var senin bir insanın sevmediği mesleği, para uğruna yapmasıdır sisteme uymak.

ben, sırf sevdiğim işi yapabileyim diye askeriyeden ayrılıp onbinlerce lira tazminat ödedim, sen hangi sisteme uymaktan bahsediyorsun? senin 1 tanesini incelemediğin depremlerin sebep-sonuçlarını inceledim, ama yok sisteme uymuşum cehaletini daha da sürdürme lütfen. sen anlamazsın böyle şeyleri, muhtemelen yolun daha çoook başındasın. biraz oku, orada burada gördüğün yazılardan etkilenen silik insanlardan olma. veya genetik mühendisi ol sen, isyan başlat bu YENİ DÜNYA DÜZENİNE.

ilk önce uçmuş ön yargılarından arınmanı öneririm. ya da kibir mi desem

Uzaklaştırılmış
12 Mayıs 2013; 7:24:28 

quote:

incelediğin depremlerde 99 depremı yok heralde nerde onun kayıtları onlarada baktınmı :D

bana 99 depreminin doğal olmadığını kanıtla diyeceğim de, yine internette gördüğün kaynaksız sallama yazıları vereceksin. sen kısa pantolonla dolaşırken biz o iddiaları cevaplıyorduk.

Uzaklaştırılmış
12 Mayıs 2013; 7:27:30 

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Anlatamazsın bunlara dostum. Geçen buna benzer biriyle konuşuyordum illuminati midir ne haltsa anlattı anlattı eee dedim amaçları neymiş yani dedim bilmem diyor.

haklısın, haklısın valla. adamlar kanıt sunamıyor, hep bir komplo teorisiyle geliyor, mesnetsiz sallıyor; inanmayınca önyargılı, kibirli oluyorsun değil mi? dediğin gibi, orada burada gördükleri sallama yazılarla coşarlar, halbuki kendilerinin bir fikri yoktur olaylar hakkında, geçiniz, uğraşmaya değmez gerçekten.

1900 Mesaj
12 Mayıs 2013; 7:35:29 

Lan salak mısınız İngilizceniz de mi yok? Roket hidrojeni yakarak çalışıyormuş, bu da atık olarak su buharı oluşturuyor. Adamlar Missispi'deki nasa üstünde, HAARP denilen ARAŞTIRMA MERKEZİ de alaska'da.

psn:dr-Ata
Ps3
Cerrahpaşa İngilizce Tıp
Donanım Haber
## Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ##

2294 Mesaj
12 Mayıs 2013; 8:23:13 

quote:

ne söyledi bush? depremler yaratıyoruz mu? yoksa illuminati ile hepinizi öpeceğiz mi? internetten gördüğün saçma sapan lafları bana satma.
amerikan kanalları kimin elinde olduğu, neyi değiştiriyor?
başbakan'ın yönetiliyoruz demesi benim umrumda mı? halk seçiyor onu, ben seçmiyorum. yeni dünya düzeni diye bir şey yok, her şey yıllardır aynı, bunu yeni bir şey gibi sunma bana. siz çok uyanık değilsiniz, sadece evcilik oynuyorsunuz.

biz adam gibi okuyup kendi yorumumuzu kendimiz yaparız, internete salınmış safsataları okuyup triplere girmeyiz
senin aklın da işte anca komplo teorileriyle boğuşarak bulanır. sizin bu haliniz hiçbir halta yaramaz, çünkü bir çözüm üretmek, bilgi peşinde koşmak gibi bir çabanız yok.
"amerika haarpla deprem yapıyor" hadi ya? bilimsel hiçbir dayanağı olmayan saçma sözlerle uynaık olunmuyor, cahil olunuyor. yobazların cahil iddialarından hibçir farkı yok bunların, tamamen mesnetsiz, sallama şeyler.

19 yaşındakiler sayesinde hiçbir halt ortaya çıkmıyor. ulan coğrafyacı birine haarp deprem yapıyor mu diye mi sordun? ya da tarihçiye? sbs mi kgs mi neye gireceksin bilmiyorum daha, aldığın onaylarla sana başarılar dilerim. oyun kartları sizin gibilere hitaben çıktı işte, oynayın kardeş kardeş komedisin. her ülkenin içinde bazı güç dengeleri vardır, standart bir şekilde piramidin üst kısımları kendi çıkarları için ülkeyi yönlendirir, bu kapitalist sistemin bir doğal sonucudur. bunun hakkında "aaaaa televizyon patronu kimmiş" deyince amerikayı yeniden keşfetmiş olmuyorsun.

daha çok ekmek yemen, daha çok okuman lazım.

ha bir de, şu depremlerden birini ispatla be! deprem bölgesi olmayan bir yerde amerika deprem yaratmış mı bir göster.

Nikola Tesla New York u salladıydı.

94 Mesaj
12 Mayıs 2013; 9:26:06 

arkadaşlar direk soruyorum; siz eşşek misiniz?

videoda olan-anlatılan şeyin haarp ile uzaktan yakından ilgisi yok. suni nem yaratıp yağmur yağdırıyorlar. çoğu yerde füzemsi bişeyle bulutun içine atıp patlatırlar burda yerde salmışlar.

hayır diyorum

4977 Mesaj
12 Mayıs 2013; 9:35:35 

Ulan madem amerika artık iklimlere hükmedebiliyor o zaman her sene amerikanın ......sını belleyen kasırgaları iptal etsinlerde görelim.
Bu malları çok büyütüyorsunuz gözünüzde.

psn: FatihCeyhan

İ7 2600k 3.40 Ghz. - Asus GTX 560ti - 8 Gb ram - Haf Plus 912

346 Mesaj
12 Mayıs 2013; 9:37:19 

o antenlerle iranda yerin bilmem kaç km altındaki fay a nasıl sinyal gönderiyorlar açıklasin biri?

liberté, égalité, fraternité.
liberty, equality, fraternity.
özgürlük, eşitlik, kardeşlik.

24 Mesaj
12 Mayıs 2013; 10:32:28 

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Da videonun HAARP ile hiçbir alakası yok ki. Tamamını izledim, 2-3 sene önce belgeseline de şahit olmuştum televizyonda. O kadar zor bir şey de değildir bence yağmur yağdırmak. Bir takım enjektelerle oluyor tabii ki bu da...

zaten videonun haarrpla ilgisi olmadıgını bılıyorum cok bilen arkadaş dahil forumun nasıl araştırmacı oldugunu görmek icin paylasmıstım birazda ilgi ceksin die

adam gelmiş şu okulu bitirdim bu okulu bitirdim diyor yukarıda baska biride ben illumunatiyi baskasına sordum kaldı bılmıyom falan dedi diyor :D sanki burdan birine sordu

gelelim harrp'a dün gece de gülmekten yazamadım zaten adam rusyada neden deprem olmuyor diyo zeka yok bunlara inanmayan adamlar 3 km öteden radara yakalanmayan 50 metrelik ucaklarada inanmıyor zaten neyse sakinim.

24 Mesaj
12 Mayıs 2013; 10:36:04 

quote:

bana 99 depreminin doğal olmadığını kanıtla diyeceğim de, yine internette gördüğün kaynaksız sallama yazıları vereceksin. sen kısa pantolonla dolaşırken biz o iddiaları cevaplıyorduk.

birincisi sorumun cevabı bu deil saptırdın hemen :D 2. si harrp ı savunurken rusyada nie deprem olmuyo yiaaa edalarıyla dolanıyodun gece 2 de sana bişi diyemem ben artık

4651 Mesaj
12 Mayıs 2013; 14:10:31 

quote:

zaten videonun haarrpla ilgisi olmadıgını bılıyorum cok bilen arkadaş dahil forumun nasıl araştırmacı oldugunu görmek icin paylasmıstım birazda ilgi ceksin die

adam gelmiş şu okulu bitirdim bu okulu bitirdim diyor yukarıda baska biride ben illumunatiyi baskasına sordum kaldı bılmıyom falan dedi diyor :D sanki burdan birine sordu

gelelim harrp'a dün gece de gülmekten yazamadım zaten adam rusyada neden deprem olmuyor diyo zeka yok bunlara inanmayan adamlar 3 km öteden radara yakalanmayan 50 metrelik ucaklarada inanmıyor zaten neyse sakinim.

Neden bana yazıyorsun adam ne yapmış ne etmiş? Hashusu yıllardır bu forumdan bilirim. Adam gibi adamdır... Sizin gibi yeni yetmeler geldi forumun forumluğu kalmadı...

LG Nexus 5

Eskiler
Samsung Galaxy Note 3 •• LG Nexus 4 •• GM Discovery •• Blackberry Bold 9780 •• Google Nexus 7 •• Samsung Galaxy S3 •• Nokia Lumia 920 •• Samsung Galaxy Gio

24 Mesaj
12 Mayıs 2013; 14:42:59 

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Neden bana yazıyorsun adam ne yapmış ne etmiş? Hashusu yıllardır bu forumdan bilirim. Adam gibi adamdır... Sizin gibi yeni yetmeler geldi forumun forumluğu kalmadı...

tabuları yıkın ...

3198 Mesaj
12 Mayıs 2013; 14:45:01 

adminler her konuyu kaldırıyor,bunu neden kaldırmadılar

600 Mesaj
12 Mayıs 2013; 14:52:26 

Bu projenin ilk olarak Nikola Tesla tarafından havaya frekanslar göndererek 100 yıl önce yapıldığını hatta New York'taki bazı binaların camlarını bile kırdığını ama bunu engellediklerini

A9 isimli kanalda belgesel olarak izledim...

Tabi Nikola Tesla insanları kontrol etmek için değil icat yapmak için yapmış olabilir...

111 Mesaj
12 Mayıs 2013; 15:01:32 

Bir bitmediniz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4700 Mesaj
12 Mayıs 2013; 15:19:55 

Nikola Tesla
hayatını bi okuyun derim H.A.A.R.P inanmayanlar .(forumda ana konusuda var.H.A.A.R.P)
http://tr.wikipedia.org/wiki/Nikola_Tesla

bence deniyorlar tam kontrol yok şu anda
amaçları kötü hava hareketlerini bertaraf etmek , bize açıklanan.

------------- NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ------------

722 Mesaj
12 Mayıs 2013; 15:32:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Nikola Tesla reyis. Adamın 100 sene önce yaptığını bu dönemin süper zekaları yeni başarıyor.

+2013 Nikola Tesla bu zamana kadar yaşasaydı şimdi kim bilir nasıl bi teknolojiyi kullanıyor olurduk çünkü yaşadığı döneme cok fazla gelen bir bilim adamıydı

// Psikoloji // 2012 //

525 Mesaj
12 Mayıs 2013; 15:37:15 

Yav he he

Uzaklaştırılmış
12 Mayıs 2013; 15:40:28 

Şakirtler toplanmis yine buraya

1592 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
KibarAyı
12 Mayıs 2013; 15:53:34 

Bana bulaşmasın napıyorlarsa, ayrıca video pert.

735 Mesaj
12 Mayıs 2013; 18:25:59 

Haarpmış illimünatiymiş geçin bunları ya.Gençliğin verdiği fantastik oluşumlara inanma olayı tamamen.Olabileceğine inanmak güzel ancak kaynaklar full csb. Bir tane bilimsel birşey yok,kalkmış burda inatlaşıyorsunuz ciddi ciddi.
Bunlara ne desen inandıramazsın fasa fiso yapmış-olmuş şu dalgalar buraya çarpıyormuş deprem oluyormuş yav he he.
İnternetten bulduğunuz csblere inananmaya devam edin ama birşey biliyormuş gibi de oraya buraya anlatmayın siz rezil oluyorsunuz.Bunlara inananlar belli yaş grubunda olayın çekiciliğine kapılanlar oluyor genelde.Bu yaşlar inanma evreleri sorgulama evreleri değil.

Her deprem sonrası haarp diye açılan konulardan bıktık siz bıkmadınız

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
1 gün 7 sa. 45 dk. kadarı kaldı.
12 Mayıs 2013; 18:34:21 

Beyler "değil" yazamayan birisine laf anlatmaya çalıştığınızın farkında mısınız ?
Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » nasa haarp ile yağmur yağdırdı
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531