Şimdi Ara

2si1 'Konsantre Oyun ve Teknoloji Programı' video şov 10 Mayıs 2013

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde yeni nesil anakartlar ve işlemciler yanında konsol ve PC dünyasındaki son oyun haberleri sizleri bekliyor. Anketimize katılmayı unutmayın.

[anket=55] 

• bunu bekliyordum

• sondaki live action videosuna bayıldım harika yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 11 Mayıs 2013; 11:11:33 >
  • Artık biraz daha erken geliyor olması güzel olmuş. Bir sefer gece 1 gibi gelmişti iyi hatırlıyorum.

Bu arada daha hiç 1 saatlik video gelmedi, daha önce 59 gördüm, 57 gördüm bu da 57 dakika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 10 Mayıs 2013; 22:13:34 >
  • 822.365 Mb HD

• nokia pazar payını artırmak istiyorsa adam olup fahiş fiyatları düşürüp kaliteli ve tam donanımlı telefonlarını android ios rakip telefonlardan ucuza satıp müşteri çalabilmeli. yoksa işi zor.

Mesut Çevik'in pasif soğutmanın nedemek olduğunu çok güzel anlatmış bundan daha iyi anlatılamazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 10 Mayıs 2013; 23:06:10 >
  • Bi izliyemedik ya bu programı eve internet gelsede izlesem.1e1 haber'in devamımı bu program ?

• "lumia 720nin içinde android olsa çok satardı" dan sonrasını izlemedim.

mantık kartım yandı.

• TV ye çıkmışsınız !

Edit: Neyini beğenmediniz arkadaş,zaten uyumuşum yatarak izleyince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CommandPrompt -- 11 Mayıs 2013; 10:01:08 >

• ya ersinle talhanın kamerasının renkleriyle mesut abinin kamerasınınki aynı değil bi değişik görünüyo :)
  • 1 saat nasıl geçti anlamadım be.
  • 0:40 ta iyi dalga geçmişsiniz bill amcayla
  • ben anketin direk cevaplarını görüyorum, neden seçme hakkım verilmedi hala anlayamadım.
  • kesintisiz izledim
  • Mesut Cevik : Ouya rootlanir ve kirilirsa emulatör oyunlarinida oynata bilen bir cihaz halini ala bilecekki HANI MERKLA BEKLIYORUZ .

Merakla bekliyoruz.

Not: Orjinal kullanmaya gayret eden biri olarak, korsan faaliyetlerini hiçbir şekilde desteklemiyoruz. Ancak bu bilgi, OUYA'nin hacklendiğine dair bir kanıt niteliğinde olabilecegi için haber değeri taşımaktadır.

• kill bill

• Aslında tabletler hakkında yapılan sohbete dikkat ederseniz, zaman zaman teknoloji dünyasında da dile getirilen "tabletler pclerin yerini alacak" sözünün gerçeğe çok yakın olmadığını anlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Artık biraz daha erken geliyor olması güzel olmuş. Bir sefer gece 1 gibi gelmişti iyi hatırlıyorum. Bu arada daha hiç 1 saatlik video gelmedi, daha önce 59 gördüm, 57 gördüm bu da 57 dakika.

Pazarlama taktiği 01:00:00 - 59:99 ;)

• +1 Seriye devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CommandPrompt

TV ye çıkmışsınız !

+1 yıkıldım resmen...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.