- x
Vodafone 500 dk 5000 sms 1 gb 25 TL
55 Cevap10806 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4078 Mesaj
10 Mayıs 2013; 21:14:17 

Az once mesaj geldi arkadaslar buyrun

Her yone 500Dk 5000SMS ve 1 GB sadece 25 TL! Hemen Vodafone FreeZone faturasiza gel,Hepsi Bir Arada Paketiyle 25TL'ye tum ihtiyaclarini tek paket ile karsila!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hem bu vatanın ekmeğini yiyip hem de ihanet edenler, birgün o ekmeği yedikleri yerden kurşunu da yerler.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Mayıs 2013; 21:15:34 

19'a aldık bile 1000smslisini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1212 Mesaj
10 Mayıs 2013; 22:03:32 

Mevcut Vodafone müşterilerine bu kampanya olur diye denedim ama maalesef.

Numarayı da değiştirmek istemiyoruz bu tarz bir pakete nasıl geçeriz acaba?

"Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz." Honoré de Balzac

654 Mesaj
10 Mayıs 2013; 22:10:34 

Süpermiş ya arkadaş haber için teşekkürler acaba yeni üye olanlara mı yada geçiş yapanlara mı

Acaba Sırf Dünya İçin mi Yaratılmışşın ki Bütün Vaktini Ona Sarfediyorsun

1009 Mesaj
11 Mayıs 2013; 0:44:25 

İşin suyunu çıkarttılar arkadaş, 19 TL'ye 1000 sms içeren pakete geçmiştim numara taşımayla, 1000 sms yetmediği için de ekstradan 10 küsür lira ödeyerek +2000 sms aldım. Numaramı taşıyalı 1 ay oldu olmadı derken gel de çıldırma bu paketi görünce.

Şimdi Avea da 25 tl'ye 750DK, 5000SMS, 1GB'lık paket yapar en iyisi onu bekleyeyim

tone is in the fingers, effects just do the coloring *Joe Satriani

Ibanez RG Prestige

1118 Mesaj
11 Mayıs 2013; 0:58:06 

şuan en mantıklı paket bu mu arkadaşlar? aveadan bi hareket gelir mi acaba

vodafone ya da aveaya geçicem kazıkçı turkcellden 20tl lik bi paket arıyorum aslında ama bu da uygun gibi görünüyor

1171 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
T.Edison
11 Mayıs 2013; 1:07:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Majorümsü Minör

şuan en mantıklı paket bu mu arkadaşlar? aveadan bi hareket gelir mi acaba

vodafone ya da aveaya geçicem kazıkçı turkcellden 20tl lik bi paket arıyorum aslında ama bu da uygun gibi görünüyor

19 lugunu kullaniyorum bundan iyisini gormedim simdiye kadar valla

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

802 Mesaj
11 Mayıs 2013; 1:16:21 

ben şuan 19 tl liğini kullanıyorum ve fazlasıyla yetiyor bana,
geçen ay 280 dk konuşma
400 mb internet
920 civarında da sms kullanamadan paket yenilendi.
daha önce aynı paket için Turkcelle 49 tl veriyordum.

86 Mesaj
11 Mayıs 2013; 2:08:24 

yaş olayı olmasa iyiydi

818 Mesaj
11 Mayıs 2013; 8:19:45 

@fatu38 dün aradım konuştum yaş olayına pek takılmıyorlar git vodafone şubesine dedi müşteri hizmetlerindeki arkadaş..

ama ben hala kararsızım turkcell e 23 tl ödüyorum 200 +300 dk için 19 luk olaydı iyiydi birde avea ile görüşelim bakalım onda nasıl bişeler var 20 tl nin altına olsa çok iyi olacak..

Bu mesajda bahsedilenler: @fatu38

Paylaşım evrenseldir.

2227 Mesaj
11 Mayıs 2013; 9:07:28 

vodafone kadar salak MH si olan başka firma yoktur.
o mallar yüzünden tarife geçişi yapamadım. hesabını bilen 500 e geçecektim fatura kesim gününde arayın dediler, o gün aradım o zaman da kampanya bitti dediler. sonra bir dünya curcuna. şimdi ses kaydından beni yanlış yönlendirdiğini tespit edecekler falan filan.....
Turkcell i aradım sağolsunlar 19 tlye 500 dk + 12 tl ye 1000 sms ve 500mb internet alacağımı söylediler. vodafone aynı tarifeye 70 tl fiyat verdi. 9 yıldır kullanıyorum ama hiç avantajını görmedim. Artık turkcell li olacağım.

Bir de bu genç tarifelerde vodafone kadar kıllık yapan firma yok. çünkü normal faturalı kullanırken genç paketten yararlanmak istesen 25 yaş altı ve soyadı birebir aynı olan birisi olması lazım diyorlar. turkcell de hiç önemli değil, hatta müşteri temsilcisi sistemde birini tanımlıyor sorunsuzca geçiyorsun. Vodafone son bir aydır acayip gözümden düştü. Düşünen varsa turkcell genç tarifelerine baksın derim.

818 Mesaj
11 Mayıs 2013; 9:22:11 

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

vodafone kadar salak MH si olan başka firma yoktur.
o mallar yüzünden tarife geçişi yapamadım. hesabını bilen 500 e geçecektim fatura kesim gününde arayın dediler, o gün aradım o zaman da kampanya bitti dediler. sonra bir dünya curcuna. şimdi ses kaydından beni yanlış yönlendirdiğini tespit edecekler falan filan.....
Turkcell i aradım sağolsunlar 19 tlye 500 dk + 12 tl ye 1000 sms ve 500mb internet alacağımı söylediler. vodafone aynı tarifeye 70 tl fiyat verdi. 9 yıldır kullanıyorum ama hiç avantajını görmedim. Artık turkcell li olacağım.

Bir de bu genç tarifelerde vodafone kadar kıllık yapan firma yok. çünkü normal faturalı kullanırken genç paketten yararlanmak istesen 25 yaş altı ve soyadı birebir aynı olan birisi olması lazım diyorlar. turkcell de hiç önemli değil, hatta müşteri temsilcisi sistemde birini tanımlıyor sorunsuzca geçiyorsun. Vodafone son bir aydır acayip gözümden düştü. Düşünen varsa turkcell genç tarifelerine baksın derim.

Yıllardır turkcell kullanıyorumdediklerinizle tamamen zıtız

500dk 1000sms 500mb internet 31 tl bu fiyata değermi? asla hadi bulunduğunuz mekanda turkcell dışında hiçbir operatör çekmiyorsa neyse diyeyim ama tamamen kazıkçı hiçbir yenilik getirmeyen müşteriye kazık sokmaktan zevk alan bir operatör ha diğerleri ondan iyi mi değil . fakat burda fiyat devreye giriyor turkcellden çok daha ucuza verebiliyorlarsa bu da turkcellin kazıkçı olduğunun kanıtının alasıdır.

turkcell hattımı taşıyacağım 500dk ya ayda 23.35 tl para ödüyorum

Paylaşım evrenseldir.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Mayıs 2013; 11:02:08 

Şuanlık en mantıklı olan paket Avea'nın hy 500 dk-5000 sms ve Sınırsız İnternetli hepsi faturalıda paketidir bence.

1993 Mesaj
11 Mayıs 2013; 15:37:54 

Arkadaşlar cep kazan da oluyor mu 25 yüklemeye 1000dk vodafone içi-500dk heryöne olursa geçmeyi düşünüyorum.

137 Mesaj
11 Mayıs 2013; 15:58:52 

quote:

Orijinalden alıntı: MicroCube

İşin suyunu çıkarttılar arkadaş, 19 TL'ye 1000 sms içeren pakete geçmiştim numara taşımayla, 1000 sms yetmediği için de ekstradan 10 küsür lira ödeyerek +2000 sms aldım. Numaramı taşıyalı 1 ay oldu olmadı derken gel de çıldırma bu paketi görünce.

Şimdi Avea da 25 tl'ye 750DK, 5000SMS, 1GB'lık paket yapar en iyisi onu bekleyeyim

numaranı taşıyalı 1 ay olmadıysa bu pakete geçebilirsin(ben geçtim) daha sonra da komple özgürlük paketini iptal edersin tarifene dikkat et ama cep özgür veya özgür genç te olman lazım

Mia San Triple | FC Bayern München

1 Neuer • 4 Dante • 5 Van Buyten • 7 Ribéry • 9 Mandzukic • 10 Robben • 11 Shaqiri • 13 Rafinha • 14 Pizarro • 17 Boateng • 21 Lahm (c) • 22 Starke • 23 Weiser • 24 Riedmüller • 25 Müller • 26 Contento • 27 Alaba • 28 Badstuber • 30 Gustavo • 31 Schweinsteiger • 32 Raeder • 33 Gómez • 34 Jüllich • 36 Emre Can • 39 Kroos • 44 Tymoshchuk • Manager: Heynckes

137 Mesaj
11 Mayıs 2013; 16:00:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Arkadaşlar cep kazan da oluyor mu 25 yüklemeye 1000dk vodafone içi-500dk heryöne olursa geçmeyi düşünüyorum.

hocam paketi alacağın zaman tarifenin cep özgür veya özgür genç olma şartı var ama paketi aldıktan sonra istediğin faturasız tarifeye geçebiliyorsun http://www.vodafonefree...Article.aspx?PageID=257

1 Neuer • 4 Dante • 5 Van Buyten • 7 Ribéry • 9 Mandzukic • 10 Robben • 11 Shaqiri • 13 Rafinha • 14 Pizarro • 17 Boateng • 21 Lahm (c) • 22 Starke • 23 Weiser • 24 Riedmüller • 25 Müller • 26 Contento • 27 Alaba • 28 Badstuber • 30 Gustavo • 31 Schweinsteiger • 32 Raeder • 33 Gómez • 34 Jüllich • 36 Emre Can • 39 Kroos • 44 Tymoshchuk • Manager: Heynckes

1993 Mesaj
11 Mayıs 2013; 16:12:37 

quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

hocam paketi alacağın zaman tarifenin cep özgür veya özgür genç olma şartı var ama paketi aldıktan sonra istediğin faturasız tarifeye geçebiliyorsun http://www.vodafonefree...Article.aspx?PageID=257

Teşekkürler hocam.Peki numarayı özgür genç e taşırsanız diyor 5000sms her yöne 20tl yüklemede hediye.Biz 25tl lik paketi de alınca 10bin sms mi olucak her yöne?Paketi sonradan alıyoruz sanırım.

276 Mesaj
11 Mayıs 2013; 16:15:18 

hocam kullanıcıyı başka biri olarak gösterin TC olması yeterliği oluyor .

Bu mesajda bahsedilenler: @fatu38 Bu mesaja 1 cevap geldi.

Zopo C2-ZP980- 5'' | 1920x1080 IPS | Quad-Core 1.2 Ghz | Android 4.2 (Jelly Bean) | 13.1 MP | PowerVR SGX 544MP

137 Mesaj
11 Mayıs 2013; 16:23:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

Teşekkürler hocam.Peki numarayı özgür genç e taşırsanız diyor 5000sms her yöne 20tl yüklemede hediye.Biz 25tl lik paketi de alınca 10bin sms mi olucak her yöne?Paketi sonradan alıyoruz sanırım.

FreeZone Her Yöne 5.000 SMS Kampanyası 14 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir.
dediğiniz 5000 sms olayı bitmiş sanırım sadece paketteki 5000 sms oluyor bu durumda

1993 Mesaj
11 Mayıs 2013; 16:24:30 

quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

FreeZone Her Yöne 5.000 SMS Kampanyası 14 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir.
dediğiniz 5000 sms olayı bitmiş sanırım sadece paketteki 5000 sms oluyor bu durumda

Evet haklısınız okumadım :)

47 Mesaj
11 Mayıs 2013; 16:39:29 

arkadaşlar selam. yaklaşık 4 ay önce açık hat olan hattımı kendi üzerime aldım bu yeni çıkan yasayla. turkcell hat kullanıyordum. geçen bu kampanya için vodafone a geçmek istedim fakat bugün mesaj geldi . '' sebekemize yapmış oldugunuz numara taşıma talebi son kullanıcının hattı üzerine alması sebebiyle reddedilmiştir. bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederiz. vodafone. '' bu ne demek arkadaşlar . normal şartlarda geçebiliyor olmam lazımdı halbuki

145 Mesaj
11 Mayıs 2013; 16:56:45 

quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

yaş olayı olmasa iyiydi

avea' da yaş sınırı yok 500dk 5000sms 1gb internet 23tl

9 Mesaj
11 Mayıs 2013; 19:14:39 

Konuyla alakalı değil belki de numara taşıma için 90 gün sınırı kalktı mı? Bugün Vodafone bayisi bana Avea'ya geç, hattın açılınca da Vodafone'un 500 dk+5000 sms+1 gb tarifesine geçersin dedi. 90 gün taşıma süresinin sadece yeni hatlar için geçerli olduğunu belirtti.

Esasında Avea'ya geçmeyi düşünüyordum 23 tl'lik faturasız paket için ama forumda bazı arkadaşların başıma gelenlerden sonra vazgeçtim. AVEA'DA EKSİ BAKİYEYE DÜŞMEK YOKMUŞ. Dolayısıyla telefonunuzla ilgili sizden habersiz herhangi bir veri trafiği olursa çok acayip bir eksi bakiyeyle karşılaşabilirsiniz, yükledikçe kontör düşer forumdan okuduğum kadarıyla. Tabii kontörlü olduğu için eksi bakiyeden tekrar taşıma yapsanız olur mu onu da bilemem. Dolayısıyla Avea'ya geçen ve internet kullanımı olan arkadaşların dediğim konuya dikkat etmeleri faydalarına olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 11 Mayıs 2013; 19:21:43 >

2227 Mesaj
11 Mayıs 2013; 22:23:32 

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

Yıllardır turkcell kullanıyorumdediklerinizle tamamen zıtız

500dk 1000sms 500mb internet 31 tl bu fiyata değermi? asla hadi bulunduğunuz mekanda turkcell dışında hiçbir operatör çekmiyorsa neyse diyeyim ama tamamen kazıkçı hiçbir yenilik getirmeyen müşteriye kazık sokmaktan zevk alan bir operatör ha diğerleri ondan iyi mi değil . fakat burda fiyat devreye giriyor turkcellden çok daha ucuza verebiliyorlarsa bu da turkcellin kazıkçı olduğunun kanıtının alasıdır.

turkcell hattımı taşıyacağım 500dk ya ayda 23.35 tl para ödüyorum

Siz diğer operatörleri kullanmadınız hiç sanırım, o yüzden az gibi görünüp kazık attıklarını yiyince anlarsınız. Bende son 3 yıl hariç 6 yıl turkcell 9 yıldır da vodafone kullanıyorum.

Ben ve ailemdekiler dahil 5-6 kişinin ortak şikayetleri şunlar;
- Ben 2 yıldır taahhütlü fiyattan fazla gelmeyen fatura görmedim. sözde 39+1-TL kampanyasındayım ama ne hikmetse her ay 44-46-TL arası fatura geliyor. Hiçbir sınırı da aşmama rağmen. Sadece ben değil çevremdeki herkes aynı durumdan şikayetçi.
- Müşteri Hizmetlerinde çalışan elemanlar kadar öküz, konuşmadan aciz, azarlarcasına tavırlı malların bir arada olduğu başka MH görmedim.
- Aynı ayda iki fatura ödemeden tarife değiştirmenin imkansız olduğu tek operatör Vodafone'dur...

Ayrıca, 35-TL lik sms+dakika+internet paketini iptal edip, 70-TL lik Red paketi olan ve devamlı bu paketi öneren en embesil operatördür.

Bu fiyat aralığında sizin tavsiye edebileceğiniz 500 dk 500-1000 sms 500mb olan ve 31-TL civarına gelen Vodafone tarifesi varsa söyleyin bilelim.
Avea gibi çağdışı, şehir merkezinde çekmeyen, sürekli ses kesilmesi ve hattın düşmemesi gibi sorunların olduğu operatörü önerecekseniz hiç konuşmayın. Adamlar dakika+sms+interneti sınırsız veriyor ama kullanabilen var mı onu sormak lazım?! Avea kullanan herkes ne dakikayı düzgün kullanıyor, ne interneti 3g li kullanıyor, kısacası bir b.ka yaramıyor, bedava olsa neye yarar.

Çift hat kullanmayalı 3-4 yıl oldu, Tekrardan Turkcell Müşteri Hizmetleri ile muhatap olunca aradaki kalite ve ilgi farkını görüyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 11 Mayıs 2013; 22:24:52 >

1098 Mesaj
11 Mayıs 2013; 23:24:52 

quote:

Orijinalden alıntı: nydp

bende 3-4 gün önce geçtim aveaya ama 19 TL ye.. şanslıymışım.. 2 gün sonra 23 TL yapmışlar fiyatı..

heryöne 500 dk yı vodafone da 15 liraya alıyordum. şimdi üstüne heryöne 5000 sms ve 1gb internet alacam. fark olarak 4 lira verecem 19 liraya patlayacak..

bu arada avea merkezdeki elemana sordum. ben telsiz kullanım vergisi vermek istemiyorum. standart tarifede alınmıyor ona geçeyim dedim. yok tarife değiştiremezsin gibi bişey söyledi.. benim aldığım şey "paket" sonuçta.. tarife başka bişey niye değiştiremeyim anlamadım. vodafone da paket alıyordum ve tarifeyi standart yapıp vergiden kurtulmuştum. sonuçta paket kullanıyorum tarifelik işim yok..

Tek sevdam Türkiyem!

639 Mesaj
12 Mayıs 2013; 0:42:46 

quote:

Siz diğer operatörleri kullanmadınız hiç sanırım, o yüzden az gibi görünüp kazık attıklarını yiyince anlarsınız. Bende son 3 yıl hariç 6 yıl turkcell 9 yıldır da vodafone kullanıyorum.

- Ben 2 yıldır taahhütlü fiyattan fazla gelmeyen fatura görmedim. sözde 39+1-TL kampanyasındayım ama ne hikmetse her ay 44-46-TL arası fatura geliyor. Hiçbir sınırı da aşmama rağmen. Sadece ben değil çevremdeki herkes aynı durumdan şikayetçi.
- Müşteri Hizmetlerinde çalışan elemanlar kadar öküz, konuşmadan aciz, azarlarcasına tavırlı malların bir arada olduğu başka MH görmedim.
- Aynı ayda iki fatura ödemeden tarife değiştirmenin imkansız olduğu tek operatör Vodafone'dur...

Ayrıca, 35-TL lik sms+dakika+internet paketini iptal edip, 70-TL lik Red paketi olan ve devamlı bu paketi öneren en embesil operatördür.

Bu fiyat aralığında sizin tavsiye edebileceğiniz 500 dk 500-1000 sms 500mb olan ve 31-TL civarına gelen Vodafone tarifesi varsa söyleyin bilelim.
Avea gibi çağdışı, şehir merkezinde çekmeyen, sürekli ses kesilmesi ve hattın düşmemesi gibi sorunların olduğu operatörü önerecekseniz hiç konuşmayın. Adamlar dakika+sms+interneti sınırsız veriyor ama kullanabilen var mı onu sormak lazım?! Avea kullanan herkes ne dakikayı düzgün kullanıyor, ne interneti 3g li kullanıyor, kısacası bir b.ka yaramıyor, bedava olsa neye yarar.

Çift hat kullanmayalı 3-4 yıl oldu, Tekrardan Turkcell Müşteri Hizmetleri ile muhatap olunca aradaki kalite ve ilgi farkını görüyor insan.

%100 katiliyorum. 9 yıldır turkcell 6 yıldır avea 3 yıldır da vodafone hat sahibiyim. 2 telefon kullanıyorum. biri sabit turkcell. diğeri de diğer hatlar arasında değişiyor.
3 hatla da internet kullandım. özellikle şu son 2-3 ayda hem avea hem vodafone un19 luk tarifelerini kullandım.

Avea gps gibi. açık hava görmeyince direk edge hizina düşüyor. akşam saatlerinde şehir merkezinde max. 0.5 mbit alabiliyor.

vodafone ise avea ya göre bir hayli iyi durumda. bazı yerlerde turkcell den bile iyi çekiyor. internet hızı da telefon için idare eder durumda. Ama mh ye işin düştüyse rezalet. paketim yenilendi mesajı geldikten sonra internete girdim ama hemen tanımlamamış bu yüzden 6 tl param gitti. neyseki kontör 0 oldu da daha fazla zarar etmedim. neyse mh yi aradim bidibidibidi konuştu. kayıt açın dedim yok acamam. acsamda bişey olmaz vs...

turkcellde ise internet ve çekme konusunda sıkıntı yasamadim hiç. bir keresinde paketimi asmistim. aradim mh yi hemen bir üst paketi tanımadılar hattima ve 30 tl zarardan kurtuldum.

puan vodafone + turkcell kullanıyorum. turkcell i genelde beni arayanlar kullanıyor. vodafone da ile 19 luk tarifedeyim. yenilenecegi saatten 1 saat önce 20 lira yükleyip telefonu 2-3 saat kapatıyorum. hattan 19 tl düşse bile özet yazıp paketi görmeden dokunmuyorum. şimdilik bir sorun yok bakalım

Amma uzun yaZdım haa :)

86 Mesaj
12 Mayıs 2013; 1:14:05 

quote:

Orijinalden alıntı: nydp

aveadayım ondanda faydalanamıyoruz aveanın eski müşterilerine gıcıgı var. %25 indirimli 1 yıl taahütüm 22 sinde bitiyor arayış içerisindeyim

86 Mesaj
12 Mayıs 2013; 1:20:50 

quote:

@fatu38 dün aradım konuştum yaş olayına pek takılmıyorlar git vodafone şubesine dedi müşteri hizmetlerindeki arkadaş..

ama ben hala kararsızım turkcell e 23 tl ödüyorum 200 +300 dk için 19 luk olaydı iyiydi birde avea ile görüşelim bakalım onda nasıl bişeler var 20 tl nin altına olsa çok iyi olacak..

quote:

Orijinalden alıntı: nomox1

hocam kullanıcıyı başka biri olarak gösterin TC olması yeterliği oluyor .
teşekkürler bu iyi haber gidip başvuruyum.

145 Mesaj
12 Mayıs 2013; 1:22:08 

4-5 yıldır vodafone kullanıcıısydım ve mumnundum ama mevcut müsterilere kampanya yapmayınca avea' ya geçtim yine memnunum. Trakya' da ist ' da ve izmir de denedim epey iyi çekiyor trakyada gittiğim yerde edge ye düştü ama o zamanda wifi vardı sorun yok o kadar da. Sonucta 19tl

818 Mesaj
12 Mayıs 2013; 7:14:55 

quote:

"sizin tavsiye edebileceğiniz 500 dk 500-1000 sms 500mb olan ve 31-TL civarına gelen Vodafone tarifesi varsa söyleyin bilelim."

böyle bir cümle kurmuşsunuz başlıkta ne yazıyor ona bakmanızı tavsiye ediyorum...

gelelim en başa benim size attığım bir önceki yazıya bakarsanız
" müşteriye kazık sokmaktan zevk alan bir operatör ha diğerleri ondan iyi mi değil "
demişim bunun ardına fiyat olarak turkcellden daha uyguna geliyorlar demişim lütfen düzgün okuyunuz..

diğer operatörleride kullandım arkadaşım hepsi sorun yönünden aynı ama fiyat olarak turkcell den daha uygun diğerleri. mh herzaman basma kalıp cümlelerle gelirler arada güzel konuşan yardımcı olanlar yokmu var onlara sözüm yok ama genel olarak oraya oturttukları insanlar bu seviyede tüm mh aynı durumda..

şimdi sana bir önerim var banada fazladan para geliyordu bende sadece konuşma ücreti dışında nekadar abonelik varsa hepsini kapattım senin haberin olmadan veya bir kampanyaya katılarak ödediğin masraflar onlar tavsiyem aç telefonu bütün servisleri kapat. ben normal ücret ve vergi dışında fazladan bir ücret vermiyorum.. sen madem bukadar araştırmışsın ilk gelen faturada neden açıp telefonu soramadın ? herneyse...

güzel kardeşim diğerlerini kötüleyip durmaktansa yaşadığın bölgede düzgün çekmediğini söylemek daha uygun değilmi? mesela siisrtte bir karakolda turkcell çekiyor az da olsa vodafone çekiyor ama avea çekmiyordu diğer bir karakolda sadece avea çekiyordu.. yani anlıyacağın bu çekim meselesi hikaye ve bölgesel olarak var hat alırken yaşadığın yere göre almalısın ben siirtteydim ve ilk başta vodafone aldım tam çekmediği için turkcell aldım tekrardan. avea hattımda vardı 3 hattım oldu ama şuan adanadayım aralarında bir fark yok aveayı ve vodafonu kullanmadığım için kapandı.. bende turkcell olan hattımı bu 2 sinden birine geçireceğim interneti olamayan sms i olmayan düz 500 dk ya 23.5 tl ödüyorum...

bence sen çok önyargılı ve kendi açından konuşuyorsun senin yaşadıklarının aynısını bende turkcell mh ile yaşadım nolacak şimdi? çok iyi değil kendini avutma hiçbir operatör müşteriyi düşünmez sadece kendi kurrallarına gööre cevaplar verir işine gelirse öyle der gelmezse böyle der...

Paylaşım evrenseldir.

423 Mesaj
12 Mayıs 2013; 9:02:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ngnngn

arkadaşlar selam. yaklaşık 4 ay önce açık hat olan hattımı kendi üzerime aldım bu yeni çıkan yasayla. turkcell hat kullanıyordum. geçen bu kampanya için vodafone a geçmek istedim fakat bugün mesaj geldi . '' sebekemize yapmış oldugunuz numara taşıma talebi son kullanıcının hattı üzerine alması sebebiyle reddedilmiştir. bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederiz. vodafone. '' bu ne demek arkadaşlar . normal şartlarda geçebiliyor olmam lazımdı halbuki

kardeş 90 gün bekliceksin maalesef

Tohum saç, bitmesze toprak utansın
Hedefe varmayan mızrak utansın
Ustada kalırsa bu öksüz yapı
Onu sürdürmeyen çırak utansın...

51 Mesaj
12 Mayıs 2013; 9:40:33 

Yeni geçmiştim 19 TL lik pakete kapak oldu.
90 gün geçince başka kapıya artık

Tek Aşkım BeşiktAŞK

141 Mesaj
12 Mayıs 2013; 10:33:55 

mesaj la geçiş mümkün mü?

" M O T O S İ K L E T L E R İ - F A R K E D İN "

2227 Mesaj
12 Mayıs 2013; 11:57:19 

quote:

"sizin tavsiye edebileceğiniz 500 dk 500-1000 sms 500mb olan ve 31-TL civarına gelen Vodafone tarifesi varsa söyleyin bilelim."

böyle bir cümle kurmuşsunuz başlıkta ne yazıyor ona bakmanızı tavsiye ediyorum...

gelelim en başa benim size attığım bir önceki yazıya bakarsanız
" müşteriye kazık sokmaktan zevk alan bir operatör ha diğerleri ondan iyi mi değil "
demişim bunun ardına fiyat olarak turkcellden daha uyguna geliyorlar demişim lütfen düzgün okuyunuz..

diğer operatörleride kullandım arkadaşım hepsi sorun yönünden aynı ama fiyat olarak turkcell den daha uygun diğerleri. mh herzaman basma kalıp cümlelerle gelirler arada güzel konuşan yardımcı olanlar yokmu var onlara sözüm yok ama genel olarak oraya oturttukları insanlar bu seviyede tüm mh aynı durumda..

şimdi sana bir önerim var banada fazladan para geliyordu bende sadece konuşma ücreti dışında nekadar abonelik varsa hepsini kapattım senin haberin olmadan veya bir kampanyaya katılarak ödediğin masraflar onlar tavsiyem aç telefonu bütün servisleri kapat. ben normal ücret ve vergi dışında fazladan bir ücret vermiyorum.. sen madem bukadar araştırmışsın ilk gelen faturada neden açıp telefonu soramadın ? herneyse...

güzel kardeşim diğerlerini kötüleyip durmaktansa yaşadığın bölgede düzgün çekmediğini söylemek daha uygun değilmi? mesela siisrtte bir karakolda turkcell çekiyor az da olsa vodafone çekiyor ama avea çekmiyordu diğer bir karakolda sadece avea çekiyordu.. yani anlıyacağın bu çekim meselesi hikaye ve bölgesel olarak var hat alırken yaşadığın yere göre almalısın ben siirtteydim ve ilk başta vodafone aldım tam çekmediği için turkcell aldım tekrardan. avea hattımda vardı 3 hattım oldu ama şuan adanadayım aralarında bir fark yok aveayı ve vodafonu kullanmadığım için kapandı.. bende turkcell olan hattımı bu 2 sinden birine geçireceğim interneti olamayan sms i olmayan düz 500 dk ya 23.5 tl ödüyorum...

bence sen çok önyargılı ve kendi açından konuşuyorsun senin yaşadıklarının aynısını bende turkcell mh ile yaşadım nolacak şimdi? çok iyi değil kendini avutma hiçbir operatör müşteriyi düşünmez sadece kendi kurrallarına gööre cevaplar verir işine gelirse öyle der gelmezse böyle der...

Tavsiye edebileceğiniz diyorum çünkü bu konudaki pakete geçiş yapmıyorlar. İllaki birinci dereceden 25 yaş altı birinin olması gerekir diyorlar. Turkcell müşteri hizmetleri bile işin kolayını açıkça anlatıyor. Turkcell deki 25 yaş altı tarife için yakın akraba şartı yok. Etrafınızda, komşu çocuklarından herhangi birinin kimlil fotokopisi yeterli olur diyorlar ve o sadece size referans olacak diyorlar. Hatta bazı Turkcell İletişim Merkezleri ona bile gerek duymuyor, sistemden 25 yaş altı birini referans gösterip sizi kolayca tarifeye geçiriyor.
Vodafone da daha dün arkadaşım anlattı, kendi eşini tarifeye geçirmek için 8 gün uğraşmış. Eşinin önceki, sonraki soyadı, nüfus bilgilerini falan detaylı incelemişler. Sanarsın ki Abd ye vize başvurusu yapıyorsun.!
Kısacası Vodafone dan çekim ve internet hızı konusunda memnunum ama MH ve sorun çözümü konusunda hiç memnun değilim. Kimse babamın oğlu değil, kim ucuz ve kaliteli hizmet verirse onu kullanırım.

818 Mesaj
12 Mayıs 2013; 12:24:42 

quote:

Tavsiye edebileceğiniz diyorum çünkü bu konudaki pakete geçiş yapmıyorlar. İllaki birinci dereceden 25 yaş altı birinin olması gerekir diyorlar. Turkcell müşteri hizmetleri bile işin kolayını açıkça anlatıyor. Turkcell deki 25 yaş altı tarife için yakın akraba şartı yok. Etrafınızda, komşu çocuklarından herhangi birinin kimlil fotokopisi yeterli olur diyorlar ve o sadece size referans olacak diyorlar. Hatta bazı Turkcell İletişim Merkezleri ona bile gerek duymuyor, sistemden 25 yaş altı birini referans gösterip sizi kolayca tarifeye geçiriyor.
Vodafone da daha dün arkadaşım anlattı, kendi eşini tarifeye geçirmek için 8 gün uğraşmış. Eşinin önceki, sonraki soyadı, nüfus bilgilerini falan detaylı incelemişler. Sanarsın ki Abd ye vize başvurusu yapıyorsun.!
Kısacası Vodafone dan çekim ve internet hızı konusunda memnunum ama MH ve sorun çözümü konusunda hiç memnun değilim. Kimse babamın oğlu değil, kim ucuz ve kaliteli hizmet verirse onu kullanırım.

banada herhangi bir bayide sorun olmayacağı söylendi bu tarife için son dediğinize katılıyorum kimse babamızın oğlu değil hangisi ucuz ve kaliteli verirse onu kullanırız

Paylaşım evrenseldir.

2659 Mesaj
12 Mayıs 2013; 13:28:47 

25 yaş üstü geçiş yapabiliyor mu arkadaşlar...

778 Mesaj
12 Mayıs 2013; 13:56:49 

Tarifenin linki falan var mi ?

Yapabilenler yapar, yapamayanlar da ancak nasıl yapılacağını anlatır

608 Mesaj
12 Mayıs 2013; 14:06:34 

arkadaslar bu kampanya devam ediyormu. aveadan gecmeyi dusunuyorum. tavsie edermisiniz. tesekkurler

47 Mesaj
12 Mayıs 2013; 17:25:47 

quote:

arkadaşlar şimdi turkcellle konuştum bana 1 ekim 2014 e kadar hattımı taşıyamayacağımı söylediler btk'yla ilgili yasa vs. diyerek. ben hattımı 30 ocak 2013te üzerime aldım. böyle saçma bişey olabilirmi ya 1 buçk sene hat taşıyamamak ne demek bunun aslını bilen varmı sinir oldum

1091 Mesaj
13 Mayıs 2013; 13:13:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

19'a aldık bile 1000smslisini

+1

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

1091 Mesaj
13 Mayıs 2013; 13:15:54 

quote:

arkadaşlar şimdi turkcellle konuştum bana 1 ekim 2014 e kadar hattımı taşıyamayacağımı söylediler btk'yla ilgili yasa vs. diyerek. ben hattımı 30 ocak 2013te üzerime aldım. böyle saçma bişey olabilirmi ya 1 buçk sene hat taşıyamamak ne demek bunun aslını bilen varmı sinir oldum

http://tablet.donanimha...howTopic.asp?m=74112151

_

1091 Mesaj
13 Mayıs 2013; 13:17:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Just be*

Tarifenin linki falan var mi ?

Vodafone FreeZone / Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi

_

1091 Mesaj
13 Mayıs 2013; 13:18:55 

quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

25 yaş üstü geçiş yapabiliyor mu arkadaşlar...

Kullanıcı tanımlayarak, evet.

_

1091 Mesaj
13 Mayıs 2013; 13:21:38 

Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni övenlere sorum var: BTK kararıyla yapılan hat devrinde bir tek Turkcell numara taşımaya izin vermiyor, neden?

_

1091 Mesaj
13 Mayıs 2013; 13:22:58 

quote:

Orijinalden alıntı: forumland

mesaj la geçiş mümkün mü?

Numara taşıma ve ardından mesajla geçiş mümkün... Mevcut Vodafone abonesiysen: Bir önceki 19₺'luk kampanyada Turkcell'e git-gel yaparak paketi alabiliyorduk, bunda denemedim.

_

1091 Mesaj
13 Mayıs 2013; 13:24:38 

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

kardeş 90 gün bekliceksin maalesef

Mesele 90 gün meselesi değil, Turkcell 01.10.2014'e kadar geçiş yaptırtmayacak...

_

1091 Mesaj
13 Mayıs 2013; 13:31:19 

quote:

Orijinalden alıntı: DİOKSİT

Numara taşımak için ne kadar süre geçmesi gerekiyor ?

Sadece yeni açılmış hatlarda 90 gün sınırı var, 90 günden uzundur çalışan hatlarda taşımaya engel bir süre sınırı yok.

NOT: Süre sınırı sadece bazı kampanyalardan yararlanmanızı engelleyebilir.

Daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımışlar abonelerin, bu kampanyadan yararlanması için numaranın tekrar Vodafone’a taşındığı tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.
Numara taşıma ile gelen ve Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. gibi...

_

191 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:40:08 

25 yaş altına verilmemesi saçmalık.birinci derece akraba üzerine alınabilmesi de ayrı bir saçmalık.

8620 Mesaj
21 Mayıs 2013; 20:03:26 

En sonunda Turkcell'den buna geçeceğim bende. Turkcell çok pahalı olmaya başladı.

Copyright © 2010/2011/2012/2013/2014 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

105 Mesaj
22 Mayıs 2013; 0:02:51 

güzelmiş bende geçeceğim galiba

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

46 Mesaj
22 Mayıs 2013; 10:05:17 

kendi müşterilerine bu kampanyadan faydalanma imkanı sunmayarak bizi zorla avea'ya geçirecekler. avea taraftar hattına geçerek daha avantajlı kullanım olacağını düşünüyorum, tek sorun avea'nın çekmemesi.

604 Mesaj
22 Mayıs 2013; 10:09:08 

quote:

Orijinalden alıntı: kartal_10

kendi müşterilerine bu kampanyadan faydalanma imkanı sunmayarak bizi zorla avea'ya geçirecekler. avea taraftar hattına geçerek daha avantajlı kullanım olacağını düşünüyorum, tek sorun avea'nın çekmemesi.

Bende çekmeme konusunda aynı şekilde düşünüyordum.
Ankara Bahçelievlerde çalışıyorum Dikmende oturuyorum AVEA daha iyi

Saygılar...

641 Mesaj
24 Mayıs 2013; 14:36:21 

Çekmeme konusu konuma göre değişiyor arkadaşlar askerliğim zamanında ankara çankaya da avea çekmiyorken vodafone çekiyordu ve turkcell e göre daha hızlı internete giriyordum. Şimdi izmir karşıyaka dayım turkcell internette çok yavaş vodafone çok daha hızlı..

Doğru Söyleyecek Kadar Cesur Değilsen Ne Anlamı Var Yaşamanın..

609 Mesaj
27 Mayıs 2013; 15:19:24 

Vodafonedan bugun aveaya gectim tekrar suan vodafonea gecersem bu tarifeye gecis yapabilirmiyim

2227 Mesaj
27 Mayıs 2013; 16:56:40