Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    konu sahibi olarak aracınızda hangi kamerayı kullanıyorsunuz
    arka kamera kullanıyormusunuz

birde hareket algılama özelliği kullanışlımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux2016

konu sahibi olarak aracınızda hangi kamerayı kullanıyorsunuz
    arka kamera kullanıyormusunuz

birde hareket algılama özelliği kullanışlımı

Aracımda bu kamerayı kullanıyorum :http://forum.donanimhaber.com/m_102635979/tm.htm
    Arka kamera var.

Hareket algılama özelliği park modunda kullanışlı olabiliyor.

Arka camda mutlaka kamera olmalı detaylar : http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=117145685

Konu ile ilgili video :https://youtu.be/20RSqQhHXVQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 22 Haziran 2016; 14:09:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtakyol

G1WC ekranda menu görünümü kayboldu. Tum tuşlar devre dışı kaldi. Ekran açılıyor sadece öndeki yol görüntüsü var.kayıtta etmiyor sanırım. Resetledim ama değişen birsey olmadı.

FW kablo ile atmanız gerekebilir. Fikir vermesi açısından;

http://forum.donanimhaber.com/m_111952329//tm.htm#111952329
  • Ucuz atlatmalarımız devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

Ucuz atlatmalarımız devam ediyor

Sinyal vermiş ( ama onu haklı yapmıyor ) göz göre göre Lades gibi birşey oluyormuş, iyi kurtarmışsınız

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/WaJnWvUXZ48

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç arabama kamera takmayı düşünmeyen biriydim, senin sayende Gearbest den A118C ve Xiaomi Yİ kameralarım oldu.

Senin şu emeklerini, millet sebeplensin diye çektiğin videoları takdirle izliyorum.

Sen yeni bir video yükledikçe arabanın her yerine kamera takmak istiyorum.

Şimdiki hedefim 2 adet IP Kamera alıp birini eve diğerini evden arabayı gören yere bağlamak istiyorum.

Daha sonra da Xiaomi Yi değiştirip aracıma yeni bir kamera almak istiyorum, bütçem dahilinde tabiki.

---------------------------

Şimdi sorum, mecburen Xiaomi Yi arka cama takacağım A118C yi ön cama, arabamı servise vereceğim için kameraları bir süre demek için geçici çözümlerle bağlamıştım şimdi araç servisden geldi kalıcı bağlantılar için ekstra bağlantılarımıda aldım.

Yanlız arka cama ortaya bağlayınca Xiaomi camda içerden bakınca sırıtıyor ve dikkat çekiyor, dışardan hiç görünmüyor arka camda komple filim var...

Ekran kapanınca saat görünüyor ve arka dikiz aynasından bakınca dikkat dağıta biliyor.

Ne önerirsin hocam kenarlara bağlayım mı ? Yoksa camın en üst noktasına sıfırlayayım mı ? Saatin ekranda görünmemesi için ne yaparım.

• 78$ geliyor indirim kodu ile OlguErhan incelemesi sonrası iyice kafama yattı gibi... La bunu da alırsak evde 3 mini olacak. Tek sıkıntı OBD portu benim araçta kolay ulaşılan bir yerde değil. Önce ona bir bakmak lazım.

0806 satmanın zamanı geldi sanırım

Araç içi kamera Tavsiyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

Hocam hiç arabama kamera takmayı düşünmeyen biriydim, senin sayende Gearbest den A118C ve Xiaomi Yİ kameralarım oldu.

Senin şu emeklerini, millet sebeplensin diye çektiğin videoları takdirle izliyorum.

Şimdiki hedefim 2 adet IP Kamera alıp birini eve diğerini evden arabayı gören yere bağlamak istiyorum.

Daha sonra da Xiaomi Yi değiştirip aracıma yeni bir kamera almak istiyorum, bütçem dahilinde tabiki.

Şimdi sorum, mecburen Xiaomi Yi arka cama takacağım A118C yi ön cama, arabamı servise vereceğim için kameraları bir süre demek için geçici çözümlerle bağlamıştım şimdi araç servisden geldi kalıcı bağlantılar için ekstra bağlantılarımıda aldım.

Yanlız arka cama ortaya bağlayınca Xiaomi camda içerden bakınca sırıtıyor ve dikkat çekiyor, dışardan hiç görünmüyor arka camda komple filim var...

Ekran kapanınca saat görünüyor ve arka dikiz aynasından bakınca dikkat dağıta biliyor.

Ne önerirsin hocam kenarlara bağlayım mı ? Yoksa camın en üst noktasına sıfırlayayım mı ? Saatin ekranda görünmemesi için ne yaparım.

Yani Arka cama Xiaomi Yi çok gitmez gibi geliyor A118c arka cam kamerası daha iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

78$ geliyor indirim kodu ile OlguErhan incelemesi sonrası iyice kafama yattı gibi... La bunu da alırsak evde 3 mini olacak. Tek sıkıntı OBD portu benim araçta kolay ulaşılan bir yerde değil. Önce ona bir bakmak lazım.

Hangisi senin .)

http://www.outilsobdfacile.com/location-plug-connector-obd.php

• quote:

Orijinalden alıntı: dasey

Eşek Pert oldu sandım ama değilmiş, geçmiş olsun.
  • Arkadaşlar G1W-C kameram 1 sene sonra bozuldu.
    Güncelleme yaptım ama sorunu çözemedim.

İlk çalıştığı anda kayıt yapmaya başlıyor ama 2-3 dk sonra görüntü donuyor ve ekran çizgi çizgi oluyor.
    Yardımlarınızı rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

78$ geliyor indirim kodu ile OlguErhan incelemesi sonrası iyice kafama yattı gibi... La bunu da alırsak evde 3 mini olacak. Tek sıkıntı OBD portu benim araçta kolay ulaşılan bir yerde değil. Önce ona bir bakmak lazım.

Hangisi senin .)

http://www.outilsobdfacile.com/location-plug-connector-obd.php

Port kesin uyumlu. Onda sıkıntı yokda bulunduğu yer senin araçtaki gibi kolay açılmıyor. Ön konsolda teybin altında sabit tırnaklı bir kapağın ardında. Kapağı açıp obd2 soket girişi ile kapak arasında ne kadar boşluk var ona bakmak lazım, yoksa zımbırtıyı takınca kapak kapanmazsa işe yaramaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

Yani Arka cama Xiaomi Yi çok gitmez gibi geliyor A118c arka cam kamerası daha iyi oluyor

Alıntıları Göster
    quote:

İlk tavsiyen öyleydi ama Xiaomi Yi lerdeki sıkıntı nedeni ile arka cama takma tavsiyen üzerine böyle bir şey yaptık hocam.

Xiaomi Yi yi değiştirince ilerde o zaman A118C yi arkaya takarım.

Şimdi arka cama takma noktasını söylermisin hocam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 23 Haziran 2016; 18:25:39 >

• Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

İlk tavsiyen öyleydi ama Xiaomi Yi lerdeki sıkıntı nedeni ile arka cama takma tavsiyen üzerine böyle bir şey yaptık hocam.

Xiaomi Yi yi değiştirince ilerde o zaman A118C yi arkaya takarım.

Şimdi arka cama takma noktasını söylermisin hocam .

Cama değilde cama yakın tepeye olabilir gibi geliyor tavana yani. REsim varmı .?_

Böyle mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Resim yok hocam, çok sıcak havalar dışarı çıkamıyorum, bir ara monte ederken çekerim. Tavan bez tutturamam, iç aydınlatma öne yakın arabam suv arka uzak kalır.

Arka cam bagaj kapısı aynı zamanda....

Yer bulamazsam bunu iç kamera yaparım hocam. Sende çeşit bol nasılsa bayramdan sonra bakar birini alırız artık.
  • Hocam yapışkanlı cırt var.
    Nalburda yoksa yapı marketlerde bulabilirsiniz.
    Bez olan tavan döşemesini sağlam tutar.
  • 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.