Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
825
Favori
1.705.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çakmaklığın konumu bu iş için Golf7'de bir problem maalesef. Ya çok uzun bir kablo kullanarak bagaj bölümündenki soketi kullanacaksınız ve kabloyu yolcu tarafındaki zeminden getireceksiniz. Ya da mecburen ön taraftaki çakmaklığı kullanıp fotoğrafta olduğu gibi torpido altından geçireceksiniz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Araç içi kamera Tavsiyesi

• @engin_er_26, Hüseyin Bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim Allah kaza bela vermez inşallah,
    @aLLyC, @hsngencer Kaza sırasında kargo bölümünde sadece çantalarımız vardı, bazan boru, özel şekilli refrakter tuğla ve radyan ısıtıcı taşıyorum bu durumda taşıdığım yükleri spanzet ile yük sabitleme halkalarına sabitliyorum.
    @snoppy, Kameranın görüş açısını ayarladıktan sonra 2mm matkapla delik deldim ve resimde göreceğiniz gibi saç vidası ile sabitledim.

• 40 dolara araç aparatıyla satılan 1080p aksiyon kameralar daha iyi değilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: overhead

quote:

Orijinalden alıntı: 40karakule40

8 dolar 32 gb sd card ve 5 dolara gps tavsiye ediyor bunlar da gerekli mi

Class10 Sd kartı tr den almanızı tavsiye ederim.hem fiyat çok farketmiyor hem de iade vs gibi konularda daha rahat edersiniz.bazı kartlar bazı kameralarda sıkıntı çıkarabiliyor.bu arada a118 de 64 gb sandisk class10 kullandım 15 ay kadar,sorunsuzdu.

Bende 64 gb sandisk alacam a118c için. Güzel bi ucuzluk gelince. Takipteyim.
    Bu arada 720p çekimleri iyi değil. Bu yüzden 1080p dewam.

• onder748 kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera elime geçtiğinde yanımda class 10 U3 64 gb hafıza kartı vardı. Hata verdi ne yapsam olmadı. Akşam evde class 10 U1 64 gb'la denedim sorunsuz çalışıyor. Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: reisbay

Hocam kamera elime geçtiğinde yanımda class 10 U3 64 gb hafıza kartı vardı. Hata verdi ne yapsam olmadı. Akşam evde class 10 U1 64 gb'la denedim sorunsuz çalışıyor. Bilginize

bu durumda, kartları denemeden almamak lazım. en net ve kesin olanı bu herhalde.
    Ayrıca hata dediğiniz uyarı nasıl. depolama yeri yok diye mi. hemen takınca hatayı veriyor mu?
  • Guest_1999 kullanıcısına yanıt
    Onlar görüntü silerek üstüne kayıt yapmıyor bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiiin -- 28 Mayıs 2016; 11:21:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam
    Arka için a118c sipariş ettim, yanlız gps aparatını eklemeyi unutmuşum. Gerçi önde gps li mini 0826 var. A118c için de almalı mıyım? Sizce...

• quote:

Orijinalden alıntı: onder748

quote:

bu durumda, kartları denemeden almamak lazım. en net ve kesin olanı bu herhalde.
    Ayrıca hata dediğiniz uyarı nasıl. depolama yeri yok diye mi. hemen takınca hatayı veriyor mu?

2 şekilde de hata verebilir.mesela evde eski bir class 6 kingston kart vardı,taktım,mavi ekranda card error hatası verdi.bunda anlamak kolay tabi.bi de arkadaşların dediği gibi döngüsel kayıtta hata verir.bunu anlamak içinde ,evde kesintisiz ,32gb dolana kadar kayıt yapıp,daha sonra üzerine yazıp yazmadığını kontrol etmek gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: onder748

quote:

Hocam sanırım U3 hızlı geldi, Class 10 U1 de herhangi bir problem yok. Eğer bu kamera için kart alınacsksa U1 alınmalı demek istemiştim. Benim gibi elinde fazladan U3 kartı olanda çalışmıyor. Kartı takınca kart error uyarısını veriyor anında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisbay -- 28 Mayıs 2016; 11:42:39 >
  • Merhabalar;
    Araç içi kamera konusunda kafam çok karıştı. 1 haftadır araştıyorum. Başta Olgu bey ve diğer üyelerin konu hakkındaki görüşleri tamamını okuyamasam da ufaktan bilgi sahibi oldum. Forumu ilk okuduğumda G1W-C de karar kılmış alacaktım fakat okumaya başladıkça G90C , GT680w , mini 0801, Gs9000 son olarakta TIESFONG C10S 1080P önerildiklerini gördüm. Biraz daha araştırınca G1W-C kısa zamanda bozulduğunu hatta 6 ay dayandığını bile okudum. Hal böyle olunca Garantisi olan Odisu S1 Bakmaya başladım fakat forumda pek birşey bulamadım.

Uzun yol yaptığım için gündüz kadar gecenin de önemi var. Tabi öncelik gündüz.

Sizden ricam bu konu hakkında yardımcı olmanızdır. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: archios

Merhabalar;
    Araç içi kamera konusunda kafam çok karıştı. 1 haftadır araştıyorum. Başta Olgu bey ve diğer üyelerin konu hakkındaki görüşleri tamamını okuyamasam da ufaktan bilgi sahibi oldum. Forumu ilk okuduğumda G1W-C de karar kılmış alacaktım fakat okumaya başladıkça G90C , GT680w , mini 0801, Gs9000 son olarakta TIESFONG C10S 1080P önerildiklerini gördüm. Biraz daha araştırınca G1W-C kısa zamanda bozulduğunu hatta 6 ay dayandığını bile okudum. Hal böyle olunca Garantisi olan Odisu S1 Bakmaya başladım fakat forumda pek birşey bulamadım.

hocam daha bilgili ustalarımız var ama pilli modeller uzun vadede iyi değil. a118c kapalizatörlü modelini al. 32 gb 1080p 5 saat 20 dakika çekiyo. 64 kül alısan 2 katı yani. hiç bekleme al gitsin bunu.memnun alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

Onlar görüntü silerek üstüne kayıt yapmıyor bildiğim kadarıyla.

ben 2 tane farklı marka kullanıyorum
    ikisindede car mode (kontakla açılma - döngüsel kayıt) var
    birde gps olsa tadından yenmezdi

• archios A kullanıcısına yanıt
    g1w-c 1,5 senedir sorunsuz kullanıyorum. dip not olarak ekleyeyim. pilli olan değil altını çizerim kapasitörlü olan.
  • Guest_1999 kullanıcısına yanıt
    Marka model yazın bizde ögrenelim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: archios

Merhabalar;

G1wc bozuluyor diye bir olay yok nerede ise 1.5 sene babamın aracında kullanıyoruz. A118c çok iyi kamera

• archios A kullanıcısına yanıt
    Olgu hocamın tavsiyesi üzerine odisu s1 almaya karar vermiştim dün N11'den siparişimi geçtim. 180 lira - 15 (haftasonu mobil indirimi ile) 165 liraya geldi. Açıkreyon'da ben aldıktan sonra fiyat 250'ye çıktı ama hala 180'e satan kullanıcılar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

Marka model yazın bizde ögrenelim :)

git 1
    firefly5s

• İlginiz için teşekkür ederim.
  • Araç içi kamera Tavsiyesi

videolar yüklendiğinde yayınlanacaktır.

gearbest.com dan aldığım Tiesfong kameram ve bir kaç foto ile video çekimlerim.

TIESFONG C10S 1080P FHD 170 Degree Car DVR
    http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_353639.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 29 Mayıs 2016; 19:45:02 >

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.