Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ankay2

Türkçe eğitimine ağırlık verilmeli... Barış okurken zorlandım valla.

Ben onun yazılarında sadece göz gezdiriyorum ( ciddiyim ) okumaya kalkarsam 1 gün fln toparlıyamıyorum kafamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapasitörlü kamera sipariş edecem.acaba normal bataryalar gibi kısa ömürlü olurmu.farkeden birşey olurmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Geçmiş olsun değer kaybıda almış olmanız sevindirici.

Benim en çok korktuğum durum hata bende olmadığı bir kazada ölüm olması allah korusun.

tabiki hocam önceden oda yoktu ama yinede insanın sıfır arabasının böyle olması çok üzücü bir durum napalım tek tesellim aileme yada birilerine bişey olmaması artık.
  • Arkadaşlar yurt dışı sitelerinde satılan, ucuz yollu bir kamera arıyorum. Tek yönlü sadece dışarıyı çekse yeter. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

• arkadaşım merhaba çok güzel bir yazı olmuş çok teşekkürler ancak tamamını okuyamadım gerek yazı tipi seçimi gerek yazıların renkli ve kalın font da olması gözlerimi aşırı derecede yordu.

ve bir sorum var : BlackSys CH 100B nasıldır iyi midir hoş mudur? sanırım gps holderda gizli gücü çakmaklıktan alıyor ekran desteğini telefon ve araç üzerindeki ekranı kullana biliyor.

şurda tanıtımını yapmışlar:https://www.youtube.com/watch?v=O2LFKgnYDu8

sizce nasıldır iyi midir benim istediğim öyle koca koca ekranlar falan değil bu şekilde wifi ile telefon üzerinden destekli şık başka bir öneriniz var mı?

buda linkihttp://www.hepsiburada.com/blacksys-ch-100b-2ch-arac-ici-kamera-p-OTDLRCH100B

sanırım mp düşük örnek videoları izlerken fpsden beynim yamıştı. CowonAw2 - 2 kanal 1080P çok hoşma gitti ama fiyat baya tuzlu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gameeline -- 29 Ağustos 2015; 10:54:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gameeline

arkadaşım merhaba çok güzel bir yazı olmuş çok teşekkürler ancak tamamını okuyamadım gerek yazı tipi seçimi gerek yazıların renkli ve kalın font da olması gözlerimi aşırı derecede yordu.

ve bir sorum var : BlackSys CH 100B nasıldır iyi midir hoş mudur? sanırım gps holderda gizli gücü çakmaklıktan alıyor ekran desteğini telefon ve araç üzerindeki ekranı kullana biliyor.

sizce nasıldır iyi midir benim istediğim öyle koca koca ekranlar falan değil bu şekilde wifi ile telefon üzerinden destekli şık başka bir öneriniz var mı?

buda linkihttp://www.hepsiburada.com/blacksys-ch-100b-2ch-arac-ici-kamera-p-OTDLRCH100B

sanırım mp düşük örnek videoları izlerken fpsden beynim yamıştı. CowonAw2 - 2 kanal 1080P çok hoşma gitti ama fiyat baya tuzlu gibi.

Evet dediğiniz gibi şık ve kullanışlı bir kamera ilk defa görüyorum. Bitrate fiyatına göre çok çok düşük benim yorumum 6 ya 4 toplam 10 mb 2015 model bir kamera için bence üzücü.

Gerçi kayıpsız netlik çekimleri bulup izlemek gerekli.

Voltaj kesme - sıcakta kapanma olayı iyi diğer özellikler wifi fln başarılı. Önemli olan pilmi yoksa kapasitörmü kullanıyor.

Dolar bu kadar yüksek olmasa kendi kullandığım 299 $ lık Panorama X2 derdim ama dolar aldı gitti. Panorama da çift çekirdek işlemci olduğu için görüntü bitrate değerleri yüksek oluyor. Keşke şu cihazada çift çekirdek taksalarmış :(

Ama fiyatına göre alınırmı alınmazmı kayıpsız netlik çekimlerinden sonra yorum yapabilirim. Araştırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gameeline

arkadaşım merhaba çok güzel bir yazı olmuş çok teşekkürler ancak tamamını okuyamadım gerek yazı tipi seçimi gerek yazıların renkli ve kalın font da olması gözlerimi aşırı derecede yordu.

790 tl YAZIYOR FİYATINDA, çoook para çoook
    daha kaliteli ürünleri daha ucuza almak varken neden bu kadar para verilsin ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

Türkçe eğitimine ağırlık verilmeli... Barış okurken zorlandım valla.

ülkede eğitim sistemi delik deşik oldu, bırak TÜRKÇE'yi, 2*2 kaç yapar desen cevap veremeyecek kadar cahil öğrenciler çoğaldı. amaç eğitmek değil köreltmek olmuş maalesef.
  • gameeline G kullanıcısına yanıt
    Evet biraz araştırdım RAW files ( kayıpsız netlik ) dosyaları bulamasam da yabancı forumlarda kullanan kişilerden bitrate düşüklüğüne isyan msjları var.

"After 30 miles of driving in different situations, day and night, city and highway, the low bitrate recordings really disappoint me. I would suggest people to hold off until Blacksys release a new firmware to up the bitrate (if that ever happens).

Do people from Blacksys read this forum?"

Çevirisi :

"Farklı durumlar, gece ve gündüz, şehir ve otoyol sürüşleri ve 30 mil sonra, düşük bit hızı kayıtları gerçekten beni hayal kırıklığına uğrattı. Ben (Eğer böyle olursa) Blacksys firmasından insanları bitrate yüksek olana ve yeni bir firmware çıkartana kadar uzak tutmak için önerilerde bulunuruz.

Blacksys çalışanları bu forumu okur musunuz?"

Yanlış anlamayın amacım kötülemek değil ama adam gibi netlik ve çekimler sunmayacak ve plaka okumakta zorlanacaksa o kadar paralar ödemenin ne anlamı var :(
    Youtube çekimleri hiç güzel görünmüyor.

Birde Panorama X2 çekimlerine bakın :

Birde 39 $ lık bir G1wc kamerasının çekimleri :

https://yadi.sk/d/XSkKvXHQgDq3r

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Arkadaşlar yurt dışı sitelerinde satılan, ucuz yollu bir kamera arıyorum. Tek yönlü sadece dışarıyı çekse yeter. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_103408149/f_//tm.htm
  • whatsapp'tan trafik ihlallerini görüntülü olarak ihbar etme dönemi başlamış istanbul'da..belki ilerde diğer illere de gelir.

http://www.teknokulis.com/Haberler/Guncel/2015/08/26/trafikte-whatsapptan-ihbar-donemi-basladi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerbuga

whatsapp'tan trafik ihlallerini görüntülü olarak ihbar etme dönemi başlamış istanbul'da..belki ilerde diğer illere de gelir.

http://www.teknokulis.com/Haberler/Guncel/2015/08/26/trafikte-whatsapptan-ihbar-donemi-basladi

Ben numaralarını ekledim bile telefona :) İzmirdekileride yollayacağım.

• quote:

Evet biraz araştırdım RAW files ( kayıpsız netlik ) dosyaları bulamasam da yabancı forumlarda kullanan kişilerden bitrate düşüklüğüne isyan msjları var.

"After 30 miles of driving in different situations, day and night, city and highway, the low bitrate recordings really disappoint me. I would suggest people to hold off until Blacksys release a new firmware to up the bitrate (if that ever happens).

Do people from Blacksys read this forum?"

Çevirisi :

"Farklı durumlar, gece ve gündüz, şehir ve otoyol sürüşleri ve 30 mil sonra, düşük bit hızı kayıtları gerçekten beni hayal kırıklığına uğrattı. Ben (Eğer böyle olursa) Blacksys firmasından insanları bitrate yüksek olana ve yeni bir firmware çıkartana kadar uzak tutmak için önerilerde bulunuruz.

Blacksys çalışanları bu forumu okur musunuz?"

Yanlış anlamayın amacım kötülemek değil ama adam gibi netlik ve çekimler sunmayacak ve plaka okumakta zorlanacaksa o kadar paralar ödemenin ne anlamı var :(
    Youtube çekimleri hiç güzel görünmüyor.

Birde Panorama X2 çekimlerine bakın :

Birde 39 $ lık bir G1wc kamerasının çekimleri :

https://yadi.sk/d/XSkKvXHQgDq3r

+++

• G90-7S en fazla 32 GB hafıza kartı mı destekliyor? Class 10 yazmışlar gearbest sayfasında, kamera sahipleri ne kullanıyor merak ettim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerbuga

whatsapp'tan trafik ihlallerini görüntülü olarak ihbar etme dönemi başlamış istanbul'da..belki ilerde diğer illere de gelir.

Ben numaralarını ekledim bile telefona :) İzmirdekileride yollayacağım.

Gönderince ne cevap atacaklar buraya da yazar mısınız ? Sitesine attığımızda ki cevabı mı verecekler acaba ? Her şey göstermelik oluyor çünki.

• Öncelikle emeğiniz için teşekkürler,çok bilgilendirici inceleme ve mesajlar var.

Konuyu bayadır takip ediyorum,artık bize de bir tane kamera ihtiyaç oldu.Ama baya kafa karıştı,çeşit çok,özellikler çeşitli,hangisini almak lazım,pil, vb.

A118C, GS98C veya biraz daha paraya kıyıp MİNİ 0806 hangisini almalı?

MİNİ 0806, 80 dolar üzeri kalırsa gümrük vergisi de işin içine girer ve pek avantajlı olmaz gibi.

Birde bu paypal ile alışverişte güvence konusunda birşey soracaktım.Sadece paypal hesabımızdaki para ile yaptığımız alışverişlerde mi geçerli yoksa paypal hesabımızda ekli olan kredi kartları ile yaptığımız alışverişlerde de geçerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfsworld -- 2 Eylül 2015; 0:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

G90-7S en fazla 32 GB hafıza kartı mı destekliyor? Class 10 yazmışlar gearbest sayfasında, kamera sahipleri ne kullanıyor merak ettim.

64 Gb kullanılıyor. Forum sayfasında kullanan çok kişi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Öncelikle emeğiniz için teşekkürler,çok bilgilendirici inceleme ve mesajlar var.

Konuyu bayadır takip ediyorum,artık bize de bir tane kamera ihtiyaç oldu.Ama baya kafa karıştı,çeşit çok,özellikler çeşitli,hangisini almak lazım,pil, vb.

A118C, GS98C veya biraz daha paraya kıyıp MİNİ 0806 hangisini almalı?

MİNİ 0806, 80 dolar üzeri kalırsa gümrük vergisi de işin içine girer ve pek avantajlı olmaz gibi.

Birde bu paypal ile alışverişte güvence konusunda birşey soracaktım.Sadece paypal hesabımızdaki para ile yaptığımız alışverişlerde mi geçerli yoksa paypal hesabımızda ekli olan kredi kartları ile yaptığımız alışverişlerde de geçerli mi?

Şimdi Tak unut mantığı arıyorsanız en güzeli : A118C indirim kodu kampanyası ile 59 $ ve extra Gps istenirse 8 $

Elektronik ile aram iyi netlik önemli pil vs. gibi durumlara rahat müdahale ederim denirse : G90 yada 98

Yaz aylarında kamerama dikkat ederim aşırı sıcakta soketinden çıkartırım dediğinizde : Mini 0806

Paypal'a en güzeli sanal kredi kartı ekleyip öyle alışveriş yapmak. Kredi kartı dışındaki içindeki para ile yurtdışı alışverişi olmuyor diye biliyorum ben.

Ayrıca Paypal türkçe telefon desteği alabilirsiniz arayıp.

• arkadaşlar aracımda park sensörü yok

hem park sensörü
    hem ön
    hem arka kayıt yapabilen kamera
    böyle 3 ü bir özellikte ürünler varsa önerilerinizi yazar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

arkadaşlar aracımda park sensörü yok

hem park sensörü
    hem ön
    hem arka kayıt yapabilen kamera
    böyle 3 ü bir özellikte ürünler varsa önerilerinizi yazar mısınız?

Benim bildiğim yok mlsf :(

Böyle combo bir sistem varsa zaten çok kalitesiz olacaktır ( eğer 300-400 $ altı ise )

• 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.