Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Masdera , Masdera Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • terzi hayal gücüyle siyah ovarlok çekmiş,normalde beyaz olması lazımdı.ama işleri olduğundan başında durup tarif edemedim 2 saat sonra gel dedi,gittiğimde böyleydi
    bezi takmıyayım dicem ama kamera zaten siyah renkten sütlü kahve rengine döndü.olmazsa deniz kenarlarında falan takarım
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim Olgu bey, urun guzel yalniz fiyati biraz yuksek. Sizce kapasitorlu olsun diye bu fiyata deger mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laska

Tesekkur ederim Olgu bey, urun guzel yalniz fiyati biraz yuksek. Sizce kapasitorlu olsun diye bu fiyata deger mi?

Fiyat performans ürünü arıyorsanız G1Wc tavsiye edebilirim.

Belki aliexpresste daha uygun fiyatlı, kapasitörlü bir ayna kamera bulunabilir araştırmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

pazardaki kumaşçıdan astar bezi aldım,pamuklu ve delikli hava geçen bezdir,yastık astarında kullanılır 1 metresi 5tl
    bezden kare kestim ölçtüm ve 2 kat yaptırdım,uçlarına çıt çıt taktırdım pratik oldu,ama dışarıdan nasıl duruyor denirse işlev olarak iyi,görüntü olarak eh

Araç içi kamera Tavsiyesi

Barış naptın halay mendilimi

Buda yeni versiyon halay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 18 Mayıs 2015; 18:03:08 >

• quote:

pazardaki kumaşçıdan astar bezi aldım,pamuklu ve delikli hava geçen bezdir,yastık astarında kullanılır 1 metresi 5tl
    bezden kare kestim ölçtüm ve 2 kat yaptırdım,uçlarına çıt çıt taktırdım pratik oldu,ama dışarıdan nasıl duruyor denirse işlev olarak iyi,görüntü olarak eh

Niye yaptınm bunu niye?

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

quote:

Niye yaptınm bunu niye?

Abi araba ile halay başı olacak Yani halayı çeken konvoyun en başındaki araç Barış beyde

• paypal tamam. Özel dolar kuru ayarlamaları da tamam şimdi en zor kısıma geldim. Hangi kamerayı alacağım :D Sanırım g90. a118 de düşündüm ancak aynanın arkasında siyah siyah noktalardan dolayı oraya yapıştırınca objektife noktalar gelecek. Bu arada hepsiburada dan aldığım tutucu geldi. Onu g90 ile kullanabilir miyim sizce; nite ize nin benzeri ? Şimdiden teşekkürler. Şunu da ekleyeyim Olgu Bey tüm emekleriniz için teşekkürler
  • kameraya koruyucuyu yapacaktınız adam girisim yapmıs begenmedim daha iyisi yokmu

• http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_33655.html http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_110175.html

Hocalarım bu iki kamera aynı mı ? birinde gps yok sanırım ben gps istemiyorum. Ancak biri 13 mp yazıyor birisi 16 mp ? Görüntü farkı var mı ? Veya gps siz model alan oldu mu
  • bu benim sorduğum soru

Is capacitor or battery better?
    which do you recommend?

bu da szdome den gelen mesaj
    Dear *********
    Thanks for your letter!
    Battery is better because when you stop the car , the DVR can continue record a few minutes to make full video .
    This below DVR is good quality

szdome den gelen mesaj
  • quote:

La cama bakan tarafına ALLAH, MUHAMMED falan nakış işleyeydin bari ya la...

Nen Barışşş...
    Nen Barışşş...

• bir de ilk sayfada 0805 incelemesi görmedim bu kamera nasıl sizce hem fiyat hem boyutunu çok beğendim a7 chipset bulunuyor yazıyor.
    LİNK
  • Sonunda aldim kamerayi beklesem bugunde gelemicekti . Aradim soyledim internetden takip edemiyorum diye once dagitimda dediler sonrada kargonuz burda dediler o bolgede dagitim yapan kurye raporlu imis guya neyse gidip aldim eve geldim mahalle de ptt kargo arabasi vardi rapprlu diyorlardi birde. ilk defa yasadim bu problemi simdi hafıza karti almak lazim. Micro SD alacağız demi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fırtınam.. -- 20 Mayıs 2015; 13:34:53 >
  • Arkadaşlar bisiklet sürerken keyifle müzik dinlemek isteyenler için aldığım ses sistemi elime bugün geçti. Detaylı bilgi için açmış olduğum konuyu takip edebilirsiniz :

http://forum.donanimhaber.com/m_105323711/f_//tm.htm

• O @OlguErhan

Hocam bu youtube koydugunuz ayar videosunu izledim. Ancak kamera kontak cevirince kayda baslamiyor nedir bunun ayari ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

O @OlguErhan

Hocam bu youtube koydugunuz ayar videosunu izledim. Ancak kamera kontak cevirince kayda baslamiyor nedir bunun ayari ?

Olurmu öyle şey başlar başka araçta denediniz mi ?

10 saniye geç açabilir.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Başka araçta denemedim. Benim bildiğim bu cihazlar çakmağa bağlı iken kontağı çevirince açılıp kayda başlar. Ben çakmağa bağladım sonra cihazı açtım hemen kayda başladı hatta sonra sizin yaptığınız gibi kaydı durdurup ayarları adım adım yaptım. Bittikden sonra kontağı tam çevirdim ancak beklemem rağmen kayıt başlamadı. Detaylı bir ayar yapmak gerekiyor sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Başka araçta denemedim. Benim bildiğim bu cihazlar çakmağa bağlı iken kontağı çevirince açılıp kayda başlar. Ben çakmağa bağladım sonra cihazı açtım hemen kayda başladı hatta sonra sizin yaptığınız gibi kaydı durdurup ayarları adım adım yaptım. Bittikden sonra kontağı tam çevirdim ancak beklemem rağmen kayıt başlamadı. Detaylı bir ayar yapmak gerekiyor sanırım ?

Cihaz komple kapandıktan sonra yeniden enerji aldığında kayda otomatik başlamalı.

• Gw1 kamerayı Babamın arabasına takma için sipariş vermiştim.rekor 10 günde geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitarist645_

Gw1 kamerayı Babamın arabasına takma için sipariş vermiştim.rekor 10 günde geldi.

Abi millete de kalsın stokları eritmeyelim

• 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.