Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: siyahtemas Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
825
Favori
1.705.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    piyasadaki kameraların tamamına yakınında lensi bir yöne bakarken,ekranıda tam zıt yöne bakıyor mesela g1w
    kaliteli kamera alırken bu model şekilde alıyoruz
    Araç içi kamera Tavsiyesi

eğer ben dual olan model alsaydım o zaman kamera kaliteli çekim yapmayacaktı,duallerde kalite sorunu var ( yüksek fiyatlı ayrı çipsetli duller hariç,onlar kaliteli,ben resimdeki gibi örneği ekliyorum fiyat olarak ucuz olan standart model dualler yani)

bu durumda ben dual almadım,yani tekli model aldım.zaten g1w ve g30 önde ve arkada mevcuttu,kaliteli çekimim vardı
    ben yan kapıları çekmesi için,eğer g1w alıp lensini içeriye doğru çevirseydim o zaman kayıt yaptığına dair ışığı ve ekranını göremeyecektim
    lensi içeri bakarken ekranı ve kayıt ışığı dışarıya bakıyor

bu durumda uygun ve tek model olarak bunu buldum,ekranı aşşağıya ve hafif sürücüye doğru bakıyor,kayıt ışıkları sürücüye bakıyor,ayrıca lensi sürücüye bakıyor

çinlilerin çıkardıkları model arasında hem ekranı hem kayıt ışığı hemde lensi sürücüye bakan bir model bulamadım pek düşünmüyorlar,bunun yerine dual olanları üretiyorlar

görüntü kalitesi çok iyi değil ama mecburiyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 27 Mart 2015; 18:56:34 >

• Bu düzenlemeyi yapmadan önce bir süre o şekilde kullandım zaten. Kabloları uzatıp,kasa dışına aldım. Pili de çift taraflı bant ile led altına yapıştırdım. Ama bu şekil pek estetik olmadı. Pil de direk güneş altında kaldığı için riskli geldi bana.
    Bu arada kameradaki problemi çözdüm. Önceki lehim, soğuk lehim olmuş.O nedenle geri besleme yapmıyormuş. Şu pil koruma devresini nereden bulabilirim izmirde? Bir süre sonra sıkıntı çıkaracak gibi duruyor.Çin de var aslında ama 5 USD pahalı geldi açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mars51 M kullanıcısına yanıt
    ben güneşin etkisini azaltmak için camın üst kısmına 15-20 cm aynalı flim çektireceğim hem kamerayı gölgeler hemde güneşin etkisini keser.
  • http://www.hepsiburada.com/m/cyber-an-4516-hd-dvr-2-5-hareket-sensorlu-cift-lensli-arac-ici-kamera-p-OTPNTKS523

Bu modeli almayı düşünüyorum sizce nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarcemile

http://www.hepsiburada.com/m/cyber-an-4516-hd-dvr-2-5-hareket-sensorlu-cift-lensli-arac-ici-kamera-p-OTPNTKS523

Bu modeli almayı düşünüyorum sizce nasıl ?

Çöp

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/m/angel-eye-ks505-hdmi-cikisli-hd-kayit-1080p-genis-acili-arac-kamerasi-p-OTATKS505

Peki bu nasıl 2oo lirayı geçmeyen birşey düşünüyorum. Yurt dışı satılanlar dışında tavsiyeleriniz nelerdir.

• quote:

http://www.hepsiburada.com/m/angel-eye-ks505-hdmi-cikisli-hd-kayit-1080p-genis-acili-arac-kamerasi-p-OTATKS505

Peki bu nasıl 2oo lirayı geçmeyen birşey düşünüyorum. Yurt dışı satılanlar dışında tavsiyeleriniz nelerdir.

buralarda satılanlar çöp, kalite yok, boşa para vermeyiniz.

alacaksanız iyi bir şey alın,

yukarıda yazdım, yurt dışından almaya çekinceniz var ise kameramı satabilirim 250 tl. pazarlıksız ve nakit. isterseniz, ayrıca sandisk 32 gb kartı da satarım.

kamera imzamdaki kameradır, daha 15-20 gün oldu alıp kullanalı.

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Taksit yok fiyat çok şimdilik kalsın

• 3 kamera kombinasyona örnekler

başka örnek
    bunda arka kamera fordun arka lastiğini alırken,iç kamerada ön lastiği almış

çöp denilen kameralar arabanın içini çektiği gibi çekiyor,üstte kalite ve çöp kamera farkı ortada kıyaslayın,olgu çöp diyorsa almayın hala ısrar ediyorlar

bu arada benim kamera ters kayıt yapıyor,videolar ters olup izlenmiyor,resim haline getirip ters çeviriyorum
    orjinali böyle

ekran bana bakarken normalde lensin ileriye bakması gerekiyor,ama lensi kendime çevirdiğimden dolayı görüntüyü ters kaydediyor

eğer kaliteli ekranı ve lensi sürücüye dönen kamera model varsa tavsiye alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 27 Mart 2015; 20:44:23 >

• quote:

Taksit yok fiyat çok şimdilik kalsın

biz nakit aldık, taksitle veremeyiz, fiyat ise gayet makul., o zaman başka yere bakacaksınız, yada burada satılan çöplerden alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Beyler merhaba aracim icin bende kamera alacağim. Forum genellikle G1w-c bu seri cihaz kullaniyor ya da tavsiye etmiş. Benim sormak istediğim ben ebayda cok defa araç için alişveriş yaptim. Hiçbirinde soejn yaşamadim. Ebay üstünde araç kamerasi kategorisinde arama yaptiğimda mesela bu kameraya benzeyen ayni özellikte ücretsiz kargo dahil 60-80-140 arasi urun var. Ayrica HD çekim yapan farkli cihazlarda var onlarinda fiyatlari 40-60-80 arasi.. G1W-C olan seride yoğunlaşma var ben sadece 40 tl olan hd kameraari merak ettim.Forumda incelemsi yapilan kameralar hep 100 tl ustu :) .. O yuzden sormak istedim.

OlguErhan @ hocamın dediği gibi çöpe o kadar para verilmez. alacaksanız iyi bir şey alın. iyi bir şey almak içinde paraya kıymak gerek.

Tekrar merhaba beyler araç kamerası siparişi vereceğim yurtdışından G1w-c bu kameraya okey dıyoruz. Kullanımı kolaylıgı sokme takması fılan acısından ve kapatısorlu olması acısından.. İnşallah sorun olmadan gelir cihazımız..Doğru bır tercıh yapmısızdır ınsallah..paypal ile odeme yaparken axess kredi karti ile odedigimizde 3 taksit varmid dogrumudur beyler :)2 adet alalim diyoruz. Gumruk filan sorun cikarmaz herhalde

3 taksit paypala Akbank kredi kartını tanıtıyorsun, yurt dışında 3 taksit veriyor Akbank( ben Akbank kredi kartıma ait sanal kart oluşturdum, bu sanal kartı paypala tanıttım) yurtdışı alış verişlerde Akbank 3 taksit yapıyor.

Servisi var mı onun yurt içi, satıcı firma garantisi? Diyelim ki düştü veya birsey oldu tuşu bozuldu vs. Napcaz çalışmıyor, en yakın çöpe.

• quote:

Servisi var mı onun yurt içi, satıcı firma garantisi? Diyelim ki düştü veya birsey oldu tuşu bozuldu vs. Napcaz çalışmıyor, en yakın çöpe.

siz servisi olan kamera alın ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmann935

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/arac-ici-kamera-hareket-sensorlu-genic-aci-151029351?gclid=CIejkZaaycQCFejJtAodSlMAGw&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

35 tl

Ondan bazı marketlerde var öyle elektronik filan değil bildiğin market eski tellefonla kayıt yapsak 35 lira cepte kalır

Bende bilemedim. Yurt içi üretim yerlerde şunun fiyatı en son kaç olur

• quote:

Bende bilemedim. Yurt içi üretim yerlerde şunun fiyatı en son kaç olur

yurt içi üretim yok, onlarda hepsi çinden getirtip satıyorlar, servis olayı zaten yok, bozuldumu gönderirsiniz aylarca beklersiniz belki değişim yapar yenisini gönderirler, zaten sattıkları fiyatlar şu anda yurt dışı fiyatların 2-3 hatta 5 katı fiyatlara satıyorlar,
    son olacağı 250 tl nakit para bir yana kamera bir yana. zaten kar amacı gütmüyoruz, maksat yeşillik olsun, kargo size ait. ne olur ben bir ay daha bekler bir tane daha getirtirim,
  • quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/arac-ici-kamera-hareket-sensorlu-genic-aci-151029351?gclid=CIejkZaaycQCFejJtAodSlMAGw&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

35 tl

Ondan bazı marketlerde var öyle elektronik filan değil bildiğin market eski tellefonla kayıt yapsak 35 lira cepte kalır

a101 ve bim getirmişti bunlardan bedava verseler almam sadece görüntüsü ve hantallığı var görüntü çamur,

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

quote:

35 tl

a101 ve bim getirmişti bunlardan bedava verseler almam sadece görüntüsü ve hantallığı var görüntü çamur,

Haklısın eski wepcam i koysam aynı caydırıcıkık olur

• 6 ay önce ilk aldığım kamera bu alttakidir

şimdi aynı satıcıdan aynı fabrikadan bu alttakini aldım,farklı gibi gelsede aynı gibi duruyor

6 ay öncekine göre,bu yeni kamera 2 cm daha öne montajlı yani açı farkı ondan olması lazım ayrıca aydınlıkta değil hafif kapalı yerde çektim görüntüyü ondanda olabilir.ama kameralar aynı gibi

• 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.