Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.358
Cevap
824
Favori
1.703.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Tekrar dan herkese merhabalar.

09.02.2015 tarihin de vermiş olduğum G90 siparişim 11.02.2015 tarihinde kargoya verildi, 26.02.2015 tarihinde cihaz tarafıma teslim edildi.

Cihazın geldiği gün akşamı şehir dışına çıktığım için,kurulumu ancak bugün yapabildim. Cihaz görünüş olarak güzel,akşam artık eve dönerken kayıt yapacağız kendisi ile.

Cihazdaki ilk problem ise vantuzu oldu,zaten bunun sorun çıkartıp çıkartmayacağı %50 ihtimaldi. Ne yaptıysam sağlam tutmadı vantuz camı. Bende çift taraflı bant ile,vantuz kısmını cama yapıştırdım,ölümüne yapıştırmış oldum.

Burdan tekrar; @OlguErhan hocam'a teşekkür ediyorum.Açtığı konular ve yardım severliği olmasaydı bu forum da bir çok kişi bu taraz f/p cihaza sahip olamazdı.

hocam o vantuzlu tutacagın formulu var.once vantuzun arkasını ıslatın (hafif tukurun)sonra guneşli bi havada yapıştırın ve vantuzu vakumunu cekin.bi 10 dk dursun o sekilde.sonra kamerayi takin.ben o vantuza note 2 telefon takiyorum.elimle cekiyorum gelmiyor vantuz.

Bana vantuz çok kalitesiz geldi,zaten daha önce g90 alan arkadaşlarda bir kaç değişik uygulama yaparak bağlamışlardı.

Navigasyon cihazımda var oda senin dediğin gibi,ip bağla araba çek kırılır ama çıkmaz vantuzundan.

Yada benimde beceriksizliğim olmuş olabilir,birşey diyemem. Artık çift taraflı bantla araba ile ölümsüzleştirdim kamerayı.

Olgu hocamızın gözünden kaçmış olabilir ama ben şöyle söyliyeyim. Çift taraflı bant o camda birkaç ay sonra yaz güneşini gördüğü anda tek taraflı olarak kendini fesheder.

Ben site giriş kumandasını o şekilde radyonun üst tarafında konsoluma yapıştırıyorum, kışın sorun yok ama yazın sıcakta eriyip düşüyor.

Bilginiz olsun ve hazırlıklı olun diye söyledim. İnşallah sökmeniz gerektiğinde vantuza zarar vermeden sökebilirsiniz.

Walla tecrübe ile sabit 3m kaliteli çift taraflı bant ile resimdeki kamera 9 aydır camda. En cehennem izmir yazını bile atlattı. Ayrıca sökmeye kalksam camı bile kırma riskim var o kadar yani :)
    Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi

İlginç gerçekten. Benim markayı bilmiyorum ama ğer tavsiye ederseniz ben de gelince bakarım olmasa o markadan yapıştırabilirim.
    Bahsettiğiniz aparattan elinizde var mı bilmiyorum ama bu şekil gideriz 1,5 yıl sonrazını düşüncez artık :).

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wedo

Arkadaşlar merhaba ;

Bu ürünleri yurt dışından alıyorsunuz sanırım.Peki garanti şartları nasıl ? Araç takip sistemleri işi yapıyorum ve müşterilerim araç içi kamera talep etmeye başladı.Güvenebileceğim , arkasında durabileceğim bir ürün bulup pazarlamak istiyorum.Hangi yolu izlemem gerekiyor ? Nereden tedarik ederim bu ürünleri ? Yol gösterirseniz sevinirim.

G1w-c kapasitörlü kamerayı çinden sağlam bir firmadan temin edebilirsiniz. Benim bildiğim ara toptancı sanırım ebay deki Estore009 satıcısı. Onunla kontak kurup danışın.

En büyük engeliniz gümrük. Bunu aştınızmı sıkıntı yok.

Hocam teşekkürler...

Çalıştığım sektörde müşterilerime ürünlerimden çok güven sattım.Bu güveni boşa çıkartmak istemiyorum.Bu yüzden devamlılığı olan , arkasında olabileceğim bir ürün arıyorum.Ürünü bulduktan sonra tabiki tedarik süreci başlayacak.Yurtdışından ürün getirmek için izlenmesi gereken yol nedir ? Bilgi alabileceğim bir link var mıdır ? Bir yerden başlamam gerekiyor. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu hocam camda OGS görüyorum bir aya kadar kendi aracımla İzmire geleceğim, Esk-İzmir arası paralı yol var mı HGS -OGS gereklimi
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ;

Bu ürünleri yurt dışından alıyorsunuz sanırım.Peki garanti şartları nasıl ? Araç takip sistemleri işi yapıyorum ve müşterilerim araç içi kamera talep etmeye başladı.Güvenebileceğim , arkasında durabileceğim bir ürün bulup pazarlamak istiyorum.Hangi yolu izlemem gerekiyor ? Nereden tedarik ederim bu ürünleri ? Yol gösterirseniz sevinirim.

G1w-c kapasitörlü kamerayı çinden sağlam bir firmadan temin edebilirsiniz. Benim bildiğim ara toptancı sanırım ebay deki Estore009 satıcısı. Onunla kontak kurup danışın.

En büyük engeliniz gümrük. Bunu aştınızmı sıkıntı yok.

Hocam teşekkürler...

Çalıştığım sektörde müşterilerime ürünlerimden çok güven sattım.Bu güveni boşa çıkartmak istemiyorum.Bu yüzden devamlılığı olan , arkasında olabileceğim bir ürün arıyorum.Ürünü bulduktan sonra tabiki tedarik süreci başlayacak.Yurtdışından ürün getirmek için izlenmesi gereken yol nedir ? Bilgi alabileceğim bir link var mıdır ? Bir yerden başlamam gerekiyor. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum.

Bilmiyorum mlsf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Olgu hocam camda OGS görüyorum bir aya kadar kendi aracımla İzmire geleceğim, Esk-İzmir arası paralı yol var mı HGS -OGS gereklimi

Abi ne bileyim google amcaya sor

• quote:

quote:

google amcaya da sordum fakat bilemedi ilk kez bu soruyu

• quote:

Orijinalden alıntı: mustim38

Az önce GS90C teslim aldım. Darısı başınıza.

Hocam bolca urun kutu acilimi resmi istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustim38

Az önce GS90C teslim aldım. Darısı başınıza.

kesin kendiniz gidip almışsınızdır,
    hayırlı olsun, resimleri bekliyoruz.
  • quote:

quote:

karşıyaka tarafına gelecem çiğli kipa civarına belki uğrarım sizede

• Hocam merhaba, action kamera olarak dün tanıtılan Xiaomi nin yeni ürünü Yicamera (http://www.theverge.com/2015/3/2/8131787/xiaomi-yi-action-camera) nın özelliklerine bakıp SJ4000 ile mukayese edebilir misin? Sence 64 $ a F/P olur mu? Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newborn

Hocam merhaba, action kamera olarak dün tanıtılan Xiaomi nin yeni ürünü Yicamera (http://www.theverge.com/2015/3/2/8131787/xiaomi-yi-action-camera) nın özelliklerine bakıp SJ4000 ile mukayese edebilir misin? Sence 64 $ a F/P olur mu? Teşekkürler

Şimdi tahminen o kamerada novatek 96650 chipset var ( özelliklerini göremedim ) açıkçası sj4000 den sonra çıkan Amk5000 kamerası bana daha güzel geliyor. İndirim kodu fln belki işe yararsa 90 $ dan da ucuza gelir.

Amk5000 de Sunplus denen yeni bir chipset kullanılıyor. Renk doygunluğu bana göre 96650 den daha güzel

http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_120187.html

Youtube de novatek 96650 ile sunplus chipsetin karşılaştırmalarını bulabilirsiniz.

Bende Actions kamera olarak 99 $ dan Innovv C4 aldım kutuda duruyor incelemeye üşeniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 3 Mart 2015; 20:32:03 >

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Olur

• newborn N kullanıcısına yanıt
    Üşengeçliğin dibine vurdum ama hafta sonu bisiklete bağlayıp çekimler yapmak lazım bu cihazda da Sunplus chipset var

• gearbest.com da 2,26$ görünüyor sanırım kamerayı alınca puan karşılığı vermişler, bu parayla kargo bedava ne alabilirim. önerileriniz ne olur .
  • quote:

gearbest.com da 2,26$ görünüyor sanırım kamerayı alınca puan karşılığı vermişler, bu parayla kargo bedava ne alabilirim. önerileriniz ne olur .

Araç içi kamera Tavsiyesi
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
  • Olgu bey, A118 Capacitor araç kamerası aldım. Sizin tavsiyeniz üzerine Kingston class 10 32 Gb de aldım gayet stabil çalışıyor.
    Sorum şu: Bu cihazın bir softwaresi yok mu? İçinden CD filan çıkmadı. bu videoları sıraya sokacak bir programa ihtiyaç var sanki
  • benim kamer da 10 15 güne gelir artık ta, aklıma büyük sorunlar takıldı. sigorta kutusuna bişey takmak arabanın garantisini bozar mı ? 5 aylık araba, kamera takıcaz diye sakata gelmeyelim sonra. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

benim kamer da 10 15 güne gelir artık ta, aklıma büyük sorunlar takıldı. sigorta kutusuna bişey takmak arabanın garantisini bozar mı ? 5 aylık araba, kamera takıcaz diye sakata gelmeyelim sonra. :)

Öyle bir durum var ise direkt çakmak girişine kamera ile gelen adaptörü kullanarak bağlantı yapın. İsteğe bağlı araya çakmak çoklayıcıda olur

http://youtu.be/YlpFOu4qcDo
    http://youtu.be/IlLa-uNOCwg

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.