Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ak_al , ak_al Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.378
Cevap
825
Favori
1.705.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: combata

olgu hocamın tavsiyeleriyle safego panaroma x2 klon birde gps aldım. teşekkürler @OlguErhan

En kısa zamanda güzel bir kutu açılım videosu bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quad.

ek olarak aktif telefonu kamera niyetinde kullanmak gereksiz bir fantazi. atayan soran çıkacak, kayıt duracak, hafıza sürekli dolu olacağu için şahsi işlerinde kullanamayacaksın. 3-5 gün kullanırsın 6. gün sygic'e verdiğin paraya lanet edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 26 Şubat 2015; 18:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quad.

ek olarak aktif telefonu kamera niyetinde kullanmak gereksiz bir fantazi. atayan soran çıkacak, kayıt duracak, hafıza sürekli dolu olacağu için şahsi işlerinde kullanamayacaksın. 3-5 gün kullanırsın 6. gün sygic'e verdiğin paraya lanet edersin.

Allah askina 15 liranin neyine lanet edicem.merakdan aldim zaten.umutsuzdum ama gayet iyi cikti.ustelik bugun sygic den ozel musteri danismanindan bilgi aldim.telefon lar icin ozel kamera acisi ve sd kart destegi 1 ay icinde gelicdkmis.ve daha bircok ozellik.arkadaslar kullanicagimdan demiyorum ama cok on yargili yaklasiyorsunuz.herseyin caresi varya.araclarda bluetooth var.bluetooth kulakliklari var.sesli komutla answer edip konusmaya basliyorum.siz tel aciyorsun filan diyorsunuz.

• bu yüzyılın icadeı değil, 100 tl ye bi fotoğraf makinesi al video moduna çek koy arabaya, çok zor şeyler değil :) kullanılabilirlik önemli burda. bi tarafta kontak çevirir çevirmez devreye giren bir sistem, diğer yanda her arabaya bindiğinde programı açıp ayar yapacağın bir sistem.
    ek olarak telefona özel açı vs dediğin şeyi doğru anlamışsam kameranın genişliğini yazılımla vs düzeltemezler. gördüğü alan bellidir.

he kullanılmaz mı, elbet kullanılır. ama atıl duran bvir tel vs varsa belki onunla, asıl telefon için zahmetli iş bence.
  • quote:

bu yüzyılın icadeı değil, 100 tl ye bi fotoğraf makinesi al video moduna çek koy arabaya, çok zor şeyler değil :) kullanılabilirlik önemli burda. bi tarafta kontak çevirir çevirmez devreye giren bir sistem, diğer yanda her arabaya bindiğinde programı açıp ayar yapacağın bir sistem.
    ek olarak telefona özel açı vs dediğin şeyi doğru anlamışsam kameranın genişliğini yazılımla vs düzeltemezler. gördüğü alan bellidir.

he kullanılmaz mı, elbet kullanılır. ama atıl duran bvir tel vs varsa belki onunla, asıl telefon için zahmetli iş bence.

Merakimdan soruyorum.aracin elektirik aksamina şasi yapilmadan yani aracin elektronik aksamina degmeden garanti bozmadan aracla beraber calisan ve kapanan bir sistem hangisi var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

bu yüzyılın icadeı değil, 100 tl ye bi fotoğraf makinesi al video moduna çek koy arabaya, çok zor şeyler değil :) kullanılabilirlik önemli burda. bi tarafta kontak çevirir çevirmez devreye giren bir sistem, diğer yanda her arabaya bindiğinde programı açıp ayar yapacağın bir sistem.

Merakimdan soruyorum.aracin elektirik aksamina şasi yapilmadan yani aracin elektronik aksamina degmeden garanti bozmadan aracla beraber calisan ve kapanan bir sistem hangisi var acaba?

çakmak giriş işte :)

• yimust kullanıcısına yanıt
    Gümrüğe gitmek gerekiyor mu? Yoksa PTT getirince ödeme mi yapıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

hangi satıcıdan aldınız link varsa ..

bu arada TR den alınabilecek garantili en iyi kamera blacksys 300tl oldu gene .50tl daha uygun piyasaya göre ..

http://www.kliksa.com/urun/blacksys-cf-100-2-kamerali-arac-kamerasi/902395901

kliksa değişken fiyatları ile hoşuma gitmedi .350tl ye aldığım ürünü kutusunu açmadan iade ettim.

kamera olarak 2li ve kaliteli çekimi hoşuma gitti
    http://www.aliexpress.com/item/Two-channel-Full-HD-car-blackbox-with-seperate-rearview-camera-Sony-Sensor-imx322-GPS-track-touch/32240822743.html

gps olarak aşağıdaki linlten sipariş verdim uyumlumu tam bilgim yok ama uyduracağız artık=)
    http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-VK-163-G-MOUSE-Headphone-Wire-Interface-GPS-Receiver-GPS-MODULE-Tachograph-9600bps-data/32219727925.html

edit: kamerayı dün sipariş ettim gece kargo takip no geldi ve satıcı birkaç kez mesaj attı sağlam bir satıcıya benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi combata -- 27 Şubat 2015; 9:19:46 >

• mustim38 kullanıcısına yanıt
    Memur kıllık yapmazsa ürün gümrükten geçer, ürün adresinize kadar gelir. 3.60 TL ile 5 TL arasında bir muayene ücretini PTT görevlisine ödersiniz.

Ama gümrüğe takılırsa bulunduğunuz ildeki PTT gümrüğüne gidip ürünün vergisini ödeyerek alabilirsiniz. (Bu işlem maksimum 30 dakikanızı alır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Memur kıllık yapmazsa ürün gümrükten geçer, ürün adresinize kadar gelir. 3.60 TL ile 5 TL arasında bir muayene ücretini PTT görevlisine ödersiniz.

Ama gümrüğe takılırsa bulunduğunuz ildeki PTT gümrüğüne gidip ürünün vergisini ödeyerek alabilirsiniz. (Bu işlem maksimum 30 dakikanızı alır)

PTT gümrüğüne gidilmiyor yaw memur getiriyor Ürün yasaklı - vs falansa o işlem olur.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Yasaklı değil OlguErhan hocam. Eğer ürün gümrüğe tabi bir ürünse ilgili yere gidip muayene memuruna dert anlatacaksın Ürünün ticari olmadığına kanaat getirirse muhasebeye vergisini ödeyip alıyorsun ürünü. Bu yüzden çok gittim İkitelli Aykosan sanayi sitesine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 27 Şubat 2015; 10:40:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Yasaklı değil OlguErhan hocam. Eğer ürün gümrüğe tabi bir ürünse ilgili yere gidip muayene memuruna dert anlatacaksın Ürünün ticari olmadığına kanaat getirirse muhasebeye vergisini ödeyip alıyorsun ürünü. Bu yüzden çok gittim İkitelli Aykosan sanayi sitesine

İşte kameralar anlattığınız sınıfa girmiyor şansımıza :) Yakında onları da o sınıfa dahil ederler merak etmeyin

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Valla herşey gümrük memurunun elinde. İşten anlamayan biri. Karısıyla kavga eder ucu bize dokunur :D Benim 60 dolarlık siparişime ticari mal derken yanımda açılan kutuda 400$ lık RC uçak motorunu vergi bile almadan geçirdiler. Herşey olur yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

hangi satıcıdan aldınız link varsa ..

bu arada TR den alınabilecek garantili en iyi kamera blacksys 300tl oldu gene .50tl daha uygun piyasaya göre ..

http://www.kliksa.com/urun/blacksys-cf-100-2-kamerali-arac-kamerasi/902395901

kliksa değişken fiyatları ile hoşuma gitmedi .350tl ye aldığım ürünü kutusunu açmadan iade ettim.

Merhabalar iade ettim demişsiniz ancak almadan önce araştırmışsınızdır, nasıl bir cihaz, önerirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

olgu abi mıknatısı aldıgın yerin linkini paylaşırmısın?ilk alışverisimizi yapalım korka korka.:((

Ya sen yurtdışı alışveriş bağımlılık yapar ondan kork

http://www.aliexpress.com/item/1943491262/1943491262.html?tracelog=ae-app-ios-sharefor-shkmail
    Araç içi kamera Tavsiyesi

Satıcı aldığım gün kargoya verdi Bayağı hızlı gerçekten.

• Güç açma kapama özellikli çakmak soketi varmı.yani gt680w daki gibi bir çakmak soketini çakmaklığa takıp onun üstünede çakmak çoklayıcı takmayı düşünüyorum

• Olgu bey in tavsiyesi ile ben de kameralandım.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-GPS-B40-PRO-Capacitor-Version-A118C-Novatek-96650-H-264-HD-1080P-Car-Dash/32283914375.html

linkteki ürünü mobil kullanıcı indirimi ile 72,25$ 11 Şubat ta sipariş verdim, bugün teslim aldım. Henüz arabaya takıp deneme fırsatım olmadı.

aliexpres ve ebay Olgu bey in de dediği gibi bağımlılık yapıyor. 3-5 TL ye kargosu içinde küçük parçalar aldım (Çakmaklıktan voltmetre 4,88TL, su terazisi 5,08 TL, çakmaklık girişi 3,07 TL, pil şarj ölçüm aleti 4,61TL) bizim herşey bi milyoncularda bulamayacağım küçük şeyler.

Olgu bey e tekrar teşekkür ederim. Kazasız günler.

• Hayırlı olsun, diğer aldıklarınızında linkini verirseniz belki bizde faydalanırız. İlginç aletlermiş doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilduman

Olgu bey in tavsiyesi ile ben de kameralandım.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-GPS-B40-PRO-Capacitor-Version-A118C-Novatek-96650-H-264-HD-1080P-Car-Dash/32283914375.html

linkteki ürünü mobil kullanıcı indirimi ile 72,25$ 11 Şubat ta sipariş verdim, bugün teslim aldım. Henüz arabaya takıp deneme fırsatım olmadı.

aliexpres ve ebay Olgu bey in de dediği gibi bağımlılık yapıyor. 3-5 TL ye kargosu içinde küçük parçalar aldım (Çakmaklıktan voltmetre 4,88TL, su terazisi 5,08 TL, çakmaklık girişi 3,07 TL, pil şarj ölçüm aleti 4,61TL) bizim herşey bi milyoncularda bulamayacağım küçük şeyler.

Olgu bey e tekrar teşekkür ederim. Kazasız günler.

Hayırlısı olsun Gps li fiyat uygun almışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: combata

olgu hocamın tavsiyeleriyle safego panaroma x2 klon birde gps aldım. teşekkürler @OlguErhan

En kısa zamanda güzel bir kutu açılım videosu bekliyoruz

elimize ulaşşın en kısa zamanda inş =) bunlarda kendi hafızası yok sanırım önereceğiniz bi hafıza kartı varmı uygun hesaplı kaliteli kapasitesi yüksek=)
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.