Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tanerakinnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
31.358
Cevap
824
Favori
1.703.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Araç kameramda yaşadığım görüntü kaybı için Foxeffer ile iletişime geçtim.

Foxeffer yetkilileri benden bir çekim videosu istedi bende dropbox aracılığı ile gönderdim.

Daha sonra tarafıma dönüp kameranın arızalı olduğunu söyleyip kameranızı aksesuarları olmadan tarafımıza çok erken bir şekilde göndermelisiniz diye bir mail attı. Sanırım tamiri olucak çünki mailde öyle bahsetmişler.

Sizlerden öğrenmek istediğim şu; GT 680W kamerayı nelere dikkat ederek tekrar foxeffor'a göndere bilirim. Bir ihtimal Herhangi bir gümrük sorunu çıkarmı ?

Akabinde değişim talebi için biradzan bir mail daha yazacağım. Son olarak şundan bahsedeyim kameramın çekimlerinde sol kısımda Olgu beyinde bahsettiği gibi % 20 lik bir oran bulanık yani kayıp var. Sizce geri gödermeme değermi. Lütfen tecrübelerinizi paylaşıırmısınız. Teşekkürler..

Foxeffer tarafından tarafıma gönderilen son cevap

Thank you very much for your video.

It seems the camera defected.
    How about you send the camera back and we repair it for you?
    You only need send the camera body back without any accessories.

Looking forward to your early reply.

Thanks.

Daha önce bu konuda çok açıkladım. 11 tl tutuyor detaylı yazmıyorum çünkü hakikaten 4. baskı olacak geri dönüp biraz araştırın :)

• Hepsiburadadan 89 tl den 39 tl ye düşmüş araç içi kamera aldım.

Bu başlıktan sonra takmaya karar verdim.Deneyeceğim.Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklımdaydı, Mini 0803'üm için hepsiburada'dan kampanyada gördüğüm 64 GB. Class 10 hafıza kartı aldım.. Bugün Mini 0803'e taktım ama yemedi.

Kartı tanıyor ama bir türlü kayda başlamıyor... Yazılım güncellemede düzeltirlerse, ilerde kullanırız. Şimdilik telefona taktım.

Mini de tekrar 32 GB'a döndük...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Aklımdaydı, Mini 0803'üm için hepsiburada'dan kampanyada gördüğüm 64 GB. Class 10 hafıza kartı aldım.. Bugün Mini 0803'e taktım ama yemedi.

Kartı tanıyor ama bir türlü kayda başlamıyor... Yazılım güncellemede düzeltirlerse, ilerde kullanırız. Şimdilik telefona taktım.

Mini de tekrar 32 GB'a döndük...

Farklı bir format tektiği ile sanki çalıştıranlar olmuştu. Dashcamtalk bi inceleyin isterseniz.

• Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Benim yazıdan anladığım sanki başka bir seçenek daha var. Çünkü "bize gönderin tamir edip size geri gönderelim ne dersiniz?" demiş. Bunun uzun süreceğini ve zaman kaybı yaşayacağınızı bunu gidermek için başka birşey yapılıp yapılamayacağını sorun isterseniz. Belki direkt yenisini gönderirler..

Bu arada kamerayı değil, bir an önce cevap verin demiş ama bu kısmı biraz basma kalıptır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: typhoone

Benim yazıdan anladığım sanki başka bir seçenek daha var. Çünkü "bize gönderin tamir edip size geri gönderelim ne dersiniz?" demiş. Bunun uzun süreceğini ve zaman kaybı yaşayacağınızı bunu gidermek için başka birşey yapılıp yapılamayacağını sorun isterseniz. Belki direkt yenisini gönderirler..

Bu arada kamerayı değil, bir an önce cevap verin demiş ama bu kısmı biraz basma kalıptır..

Cevapin icin tesekkurederim.

P.ertesi gunu kamerayi taraflarina aksesuarsiz olarak gonderecegim. Adres bilgilerini istedim henuz bir cevap yok adres gelir gelmez kargolayacagim ve degisim talebinde bulunacagim.
  • yolcum kullanıcısına yanıt
    Guiformat isimli program ile dener misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mars51

Guiformat isimli program ile dener misiniz?

Bu kamerada guiformat işe yaramadı:
    http://www.aliexpress.com/item/New-design-full-HD-1080P-car-DVR-with-GPS-and-G-sensor/1549998345.html
    Tavsiyeniz var mı?

• Arkadaşlar önümüzdeki ay rusya'dan arkadaş geliyor, gelirken araç içi kamera getir dedim benden marka model istedi. Gerek gündüz gerekse gece çekim kalitesi iyi, hafıza kartı destekli, montajı kolay kaliteli bir kamera öneriniz varmı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar

80 tl-120 tl arası bildiğimiz yerli sitelerden heps**urada.com,hi***al.com gibi (sizlerin bildiği güvendiği yerli sitelerde olabilir) gece gündüz işimi görücek mümkünse arka kamerasıda olan marka model tavsiye eder misiniz?

tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Arkadaşlar önümüzdeki ay rusya'dan arkadaş geliyor, gelirken araç içi kamera getir dedim benden marka model istedi. Gerek gündüz gerekse gece çekim kalitesi iyi, hafıza kartı destekli, montajı kolay kaliteli bir kamera öneriniz varmı.

Ruslar da genelde Foxoffer, Eprance gibi yerlerden alıyorlar. Arkadaşınızın Rusya'da bulamama ihtimali yüksek.
  • arabanın ön tampon altına şu ir led modelden taktırsam,12 voltla çalışıyor,güzel bir model bulmam lazım,bu şekilde far açık yada kapalıyken kamera gündüz gibi kayıt yapar

http://www.youtube.com/watch?v=3CHykkkcgi4

http://www.youtube.com/watch?v=fAGY8vohbcY

http://www.youtube.com/watch?v=NHDdz7R6KBc

http://www.youtube.com/watch?v=ve9r0xBWY60

http://www.youtube.com/watch?v=J5S0fLyczqI

önceki sayfalarda konusu geçmişti sağlam satcı dahili kamera hemde ucuz

http://www.aliexpress.com/store/product/Hubsan-X4-H107C-2-4G-4CH-RC-Quadcopter-With-Camera-RTF-Transmitter-Battery/1080102_1792758158.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 19 Ekim 2014; 4:03:02 >

• merhabalar uzman arkadaşlar,

aldığım ürünün bataryası geldiği gibi iken usb ps takıp biraz bekledikten sonra açtığımda kameraları da igo8 navi de çalışıyordu.
    bataryayı takıp ertesi gün açtığımda
    "application failed to strat last hime. do you want to reset factory defaults and all your POIs, tracks and settings"
    yazıyor.
    sürekli denediğimde aynı uyarı çıkıyor. sol üst açılış tuşu orta reset tuşu ve sağda dvr tuşu var
    bir ara dvr tuşuna bastığımda reset tuşunun da oynadığını gördüm ayrıca reset tuşu biraz içeri göçük diğer tuşlara nazaran,
    zaten uyarı da bu yönde

şimdi merak ettiğim henüz dokunmadım ama reset tuşu tıkanıklığından mı dır yoksa daha önce ilk denemem de açıldığına göre farklı bir nedeni olabilir mi
    13 gün sürem kaldı aliexpres onayım için.
    gelmiş ürün eğer bir öneriniz var ise ona göre işlem yapıyım. yoksa üreticiye mail atıp durumu bildirip iade vb.çözüm mü arayım.
    bu konuda da hiç tecrübem yok.

arkadaşlar acil yardımcı olabilirseniz öneri anlamında
    ben de sizden gelen duruma göre müdahale ya da paketleme yapmak durumunda olacağım.

bekliyorum
    teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhabalar uzman arkadaşlar,

aldığım ürünün bataryası geldiği gibi iken usb ps takıp biraz bekledikten sonra açtığımda kameraları da igo8 navi de çalışıyordu.
    "application failed to strat last hime. do you want to reset factory defaults and all your POIs, tracks and settings"
    yazıyor.
    sürekli denediğimde aynı uyarı çıkıyor. sol üst açılış tuşu orta reset tuşu ve sağda dvr tuşu var
    bir ara dvr tuşuna bastığımda reset tuşunun da oynadığını gördüm ayrıca reset tuşu biraz içeri göçük diğer tuşlara nazaran,
    zaten uyarı da bu yönde

şimdi merak ettiğim henüz dokunmadım ama reset tuşu tıkanıklığından mı dır yoksa daha önce ilk denemem de açıldığına göre farklı bir nedeni olabilir mi
    gelmiş ürün eğer bir öneriniz var ise ona göre işlem yapıyım. yoksa üreticiye mail atıp durumu bildirip iade vb.çözüm mü arayım.

ben de sizden gelen duruma göre müdahale ya da paketleme yapmak durumunda olacağım.

bekliyorum
    teşekkürler

Walla bu model bana çok yabancı :(

• quote:

merhabalar uzman arkadaşlar,

yazıyor.
    zaten uyarı da bu yönde

bekliyorum
    teşekkürler

Sırf Scenicdaş olduğun için yardımcı olmak isterim de... Bir de ne demek isteiğini anlasam.

• cem_ari C kullanıcısına yanıt
    üstad kısacası ürünü ilk açtım biraz şarj ettim test için normal açıldı kayıt testi için dvr tuşuna bastığımda hemen solunda ki reset tuşunun da oynadığını farkettim, batarya tam dolu olmadığından kapanmalar olunca reset tuşuna kendi plastik kalemi ile bastım resetledim. sonra kapatım şarja taktım. 10 saat sonra makinayı açtığımda sürekli türkçesi resetlememi istiyor yani sürekli resetleme uyarı yazısı çıkıyor yes dersem resetliyor no dersem resetliyor.
    garantili olabilir ama benim şüphem reset tuşu içeri hafif göçük gibi ve takılı kaldı gibi.
    toplu iğne bile iş görmüyor. sökmeyi de ben istemiyorum
    emin olmadığımdan

wince.6.0 üzerine igo8 yüklü ve çift kamera var daha öncede bahsetmiştim renoda kullanacağım

1-çözüm söküp reset düğmesini kurtarmak, öyle değilse söktüğüm için iadesi zor olabilir
    2- aldığım yere şimdi yazı yazdım, iade mi etsem
    3- yurtdışı alışverişim ilk olduğundan tecrübe eksik ne yapabilirim bilmediğimden burada da acemice yazı yazıyorum

durum bu
    teşekkür ederim

• quote:

üstad kısacası ürünü ilk açtım biraz şarj ettim test için normal açıldı kayıt testi için dvr tuşuna bastığımda hemen solunda ki reset tuşunun da oynadığını farkettim, batarya tam dolu olmadığından kapanmalar olunca reset tuşuna kendi plastik kalemi ile bastım resetledim. sonra kapatım şarja taktım. 10 saat sonra makinayı açtığımda sürekli türkçesi resetlememi istiyor yani sürekli resetleme uyarı yazısı çıkıyor yes dersem resetliyor no dersem resetliyor.
    garantili olabilir ama benim şüphem reset tuşu içeri hafif göçük gibi ve takılı kaldı gibi.
    toplu iğne bile iş görmüyor. sökmeyi de ben istemiyorum
    emin olmadığımdan

wince.6.0 üzerine igo8 yüklü ve çift kamera var daha öncede bahsetmiştim renoda kullanacağım

1-çözüm söküp reset düğmesini kurtarmak, öyle değilse söktüğüm için iadesi zor olabilir
    2- aldığım yere şimdi yazı yazdım, iade mi etsem
    3- yurtdışı alışverişim ilk olduğundan tecrübe eksik ne yapabilirim bilmediğimden burada da acemice yazı yazıyorum

durum bu
    teşekkür ederim

araba çakmaklığa takıp dene,yoksa içinin açılıp reset düğmesini cımbızla çektirmen lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 19 Ekim 2014; 23:04:25 >

• Nen Barış.. Yine mi haklı çıktın nen?
  • ekranı jelatinsiz gelmişse üstünde kılcal çizikler varsa,geri dönmüş ürünü bu sefer buna satmışlardır banada oldu f90 2.el geri dönmüşü göndermişlerdi
    yazılım sorunu olunca geri iadeli ürünü bu sefer başkasına satıyorlar
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    cem ari ve barış bey teşekkür ederim.

çıkan yazıyı fotolayıp durumu anlatan bir yazıyı çinli satıcıya yazdım. 13 gün de aliexpres sürem var. yarın sizin dediğinizi yapmayı düşünüyorum.
    sökme işlemi olurda düzelirse sevinirim, olmaz ise iade şansım sökülmeden dolayı ortadan kalkarmı
    bir şekilde çözüm bulup kullanma yanlısıyım
    teşekkürler iyi akşamlar
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.