Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.379
Cevap
825
Favori
1.705.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

Orijinalden alıntı: baris195

rüyamda ördek saldırdı parmağım şişti

denizkenarındayım,baktım deniz kenarında yavru ördek var aç kalmış,gelmeye çalışıyor,bende yicek birşeyler atayım dedim yicek birşeyler yok,sonra çöpe gittim çöpten ekmek alıcam
    baktım yavru ördek sabırsız çöpün yanında bekliyor,sonra ekmek aradım yok yicek birşeyler aradım çöpü karıştırmam lazım
    o arada ördek sabırsızlandı havaya zıpladı benim elimdeki parmağı kaptı,bırakmıyor,parmak balon gibi şişti acıdı,o arada uyandım
    ciddi diyorum rüyama girdi

BABA BAŞLIKLA ALAKASI NE?

başlıkla alakası olmayan o kadar çok yazı varki,bunumu gördün
    yukarıya ördek eklemişler rüyama girdi işte

• Kısmet var kısmet.. Hadi hayırlısı
  • Cowon AW2 satıcısı kayıpsız video örnekleri istediğimde: Maalesef video yükleyemiyoruz, zaten ön ve arka kamera her ikisi de full hd kayıt yapmaktadır Youtube'da yüksek çözünürlükte izlediğiniz Cowon AW2 örnek videolarından farksızdır. şeklinde cevap yazmış.
    bir başka satıcıya daha soracağım bakalım o gönderecek mi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecno06

Cowon AW2 satıcısı kayıpsız video örnekleri istediğimde: Maalesef video yükleyemiyoruz, zaten ön ve arka kamera her ikisi de full hd kayıt yapmaktadır Youtube'da yüksek çözünürlükte izlediğiniz Cowon AW2 örnek videolarından farksızdır. şeklinde cevap yazmış.
    bir başka satıcıya daha soracağım bakalım o gönderecek mi:)

Ne uyuzlar ya :( peki dashcamtalk ta varmı ? Aslında direkt üreticiden istiyeceksin örnekleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olmazsa bir de üreticiye yazayım.

• Merhabalar,

almaya karar verdiğim aşağıdaki ürünler ilgili video istemiştim geri ve ön kamera için araçtan olmayan mağazada test edilmiş görüntü gönderildi, ekte paylaşacağım OLGU bey ve diğer arkadaşların incelemesi için

teşekkürler

http://www.aliexpress.com/item/4GB-5-LCD-HD-720P-Touch-Screen-Car-GPS-Navigation-Rearview-Waterproof-Camera-G5-with-Remote/1098444706.html

video ekledim video ekleden ama sanırım olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 15 Eylül 2014; 21:01:42 >

• BILGILI B kullanıcısına yanıt

• Eh. Diyorum bana pek kaliteli gelmedi kardeşim

• Berbat o parayi etmez.

• On kamera iki saat kendi bataryasi ile kayit yapiyorsa...ekran koruyucu ile ekran kapali olsa...gun icinde full sarj olsa..park halinde dort saat kayit yapsa....acaba harakey algilaciyi acsak...yolda giderken surekli kayit yapsa...yani yolda durunca haraket algilayici kaydi durduruyor..ona takildim....ve park modu acik olsa...o zaman araba birakip gidince.alti saatlik performans olmazmi...deneyen varmi..

• arkadaşlar, kamerada birinci sınıf ikinci sınıf görüntü istemedim ben, mecburen 2 kameralı ürün arıyorum, alwınner olmasın denilince ambarella ve novatec baktım, 50-100 dolar arası ürünleri inceledim, dashcam da olanları da inceledim örnek tek kameralı ürün gt680w güzel gösteriyor ama pil sorunu var diğer iki kameralı ürünlerde pil-sahte ürün vs. birçok sorun olunca madem para vereceğim iki kameralı bir ürüne bu olsun dedim, medyası-navisi-gps az da olsa işe yarar diye düşünüyorum asıl amacım olan da geri kamerasını reno scenic aracın ön ızgarasına monte ettirip kör nokta görüşü elde etmek, bunun için f70 gibi gece görüntüsü tamamiyle kötü olan 50 dolarlık ürün de var ben şansımı buna denemek niyetindeyim. bana gelen ve eklediğim görüntü firma düzgün gönderdi ise dükkan içi çekimi geri kamera dışarı çekimi ön kamera fena değil gibi benim açımdan,
    paypal yok sanırım aliexpresste 103 dolar vergiye düşer mi bunları netleştirip almak niyetindeyim.

• öne g1w takınca dar açıyla çekiyor
    öne g30 taktım geniş açıyla çekiyor..elde g1w illa olsun iyi kamera diye arkaya takmıştım...şimdi arkadan öne çekimi düşünüyorum...arkada 2 tane g1w yanyana olsa iyi olurdu ama arkadan öne sadece ön kapıları alıyor dar açı olduğundan dolayı...bu yüzden arkaya g30 alsam o zaman arkada 2 ayrı model kamera olcak..hemde tavandan sarkan model olacak...öndeki g30 u arkaya alsam ve arkadan önede g30 alsam o zaman olur...önede g1w takardım..ama ön dar açı çekerdi
    bu yüzden arkaya f70 almayı düşüyorum..180 derece olan f70 lerden..uzakları çekmesinede gerek yok..zaten ön ve arka kamera o işi görüyor...hemde tavanda ince durur

yada eldeki g1w yi satıp..öne g10w alıcam...arkayada g30 alıcam ve arkada 2 tane g30 olcak..

al sat al sat

alttaki modeli metro gros marketlerde gördüm 70 tl turuncu kutudan satıyorlar üzerine goldmaster yazmışlar..acayip kaba bir model..ayrıca örnek izlemeside yok şarjı bitik kamera takmışlar

http://www.aliexpress.com/item/1280-960-720-480-640x480-Cam-Camcorder/451847536.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 16 Eylül 2014; 9:33:16 >

• dolar artıyor...
    90 tl ye bu kamera arkadan öne çekim için iyi bence,uzakları çekmesine gerek yok zaten ön arka kameralar uzakları alıyor...
    kapı yanlarına takmak iyi değil çünkü oturan kişiler kamera engelliyor

http://www.aliexpress.com/item/1920-1080P-Full-HD-car-camera-with-170-degree-lens-wide-angle-4-LED-night-vision/850151345.html

bende vardı sattımdı şimdi yine aynısınımı alsam diyorum

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 16 Eylül 2014; 10:18:11 >

• arkadaşlar almak istediğim ürünler egos da var ama chrome çeviri yapmadığından bilemiyorum.
    burada ucuz gözüküyor, olgu beyin msj larını da okudum kargo pahalı olur demiş ama ben orada kargo ücreti bölümünü de görmedim,
    iki üründe diğer yerlerde pahalı
    bir bakıp paylaşırsanız sevinirim,

http://www.egos.cc/products/G7-Waterproof-Separate-Lens-Car-GPS-Navigator-Built-DVR-Black-Box.html
    http://www.egos.cc/products/NEW-Wireless-Reverse-Camera-with-Full-HD-Car-Blackbox-4-3-inch-Screen.html

• quote:

Orijinalden alıntı: seyfiacar

arkadaşlar bu kamera nasıl saygılar http://www.aliexpress.com/item/Dual-Lens-Camera-Full-HD-car-dvr-camera-Novatek-96650-1920-1080P-30FPS-G-Sensor-WDR/1923643895.html

SAtıcıdan örnek çekim isteyin. 96650 chipsette dual lens diye birşey yok sevgiler.
  • Teşekkürler saygılar

• 
Sayfa: önceki 569570571572573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.