Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.368
Cevap
825
Favori
1.704.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim g30,yani rx300 ün ikizi geldide,istanbulda bekletiyorlar...ayrıca başka ürünlerimde 5 gündür kendi ilime geldiği halde ortada yok...postacının dediği gibi istanbula geri gönderilmiş olmalı
    vergilendirilip geri gelcek,6 cı ürünüde geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BILGILI

merhabalar,
    yerli siteyi inceledim, yabancı sitelerde ki emsal ürünleri de inceledim, örnek : 89.99 dolar yabancı site ürünü artı gps seçmeli 19.99 dolar bu dolar bizde ki gibi kdv vs. olmadan net sipariş gönderme fiyatı ise toplam=109.98 dolar ediyor, =231.76 tl ediyor; yerli firma 116 dolar artı kdv diyor=290.99 tl.

bu örnekten de fiyatın ucuz olmadığını anladım ama bilmediğim başka bir konusu mu var da ucuz denildi, diğer ürünleri incelemedim

İşin içine Kdv karıştığında malesef Türkiye gerçekleri ortaya çıkıyor :)

Satıcı ile direkt iletişim kurup kdv ve fiyat konusunda esneme imkanı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

merhabalar,
    yerli siteyi inceledim, yabancı sitelerde ki emsal ürünleri de inceledim, örnek : 89.99 dolar yabancı site ürünü artı gps seçmeli 19.99 dolar bu dolar bizde ki gibi kdv vs. olmadan net sipariş gönderme fiyatı ise toplam=109.98 dolar ediyor, =231.76 tl ediyor; yerli firma 116 dolar artı kdv diyor=290.99 tl.

bu örnekten de fiyatın ucuz olmadığını anladım ama bilmediğim başka bir konusu mu var da ucuz denildi, diğer ürünleri incelemedim

Ben yurtdışından getiren ve kullanılan cihazları satanlar için değerlendirmeydi.

Satılan gt680w diğer sayfalara bakanilirseniz 300-350tl civarındaydı yani ikinciel ve sıfırıyla kıyaslama yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur4008 -- 18 Temmuz 2014; 20:52:00 >
  • teşekkür ederim.
    ürün hakkında karar verdiğimde yerli firmadan dediğiniz şekilde pazarlık yaparak sıfır ve garantileri dahilinde almayı düşüneceğim
  • Arkadaşlar benim araç kamerası hemen card full uyarısı vermeye başladı bu kendi kendine silmiyormuydu zamana göre.

Araç içi kamera Tavsiyesi

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan81 -- 18 Temmuz 2014; 21:14:53 >

• muratai kullanıcısına yanıt
    Merhaba vakit buldukça buradan sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım.dm atabilirsiniz ayrıca.
    Gt680w cps ile birlikte set halinde satışta . Fiyat konusunda özellikle forumdonanımhaber üyeleri özel fiyat alacaklar, ulaşırsanız satış ekibine bilgisini verdim, yardımcı olacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atakan81 A kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartını biçimlendirmeyi denedinmi ? Birde aldığın kart class kaç ? Bazı cihazlar cilass 10 u desteklemiyor bilgin olsun , eğer düzelmezse başka kart ile dene.
  • Bimden aldigim SanDisk marka 8gb lik kart

• atakan81 A kullanıcısına yanıt
    Biçimlendir kartını cihazdan , düzelmezse başka kartla dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Bimden aldigim SanDisk marka 8gb lik kart

Ben de aynı sorunu yaşadım, firmware update yapamadım.
    32GB lık kart takarak çözdüm. Dolduğunda Haftada 1 format atıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• quote:

merhabalar,

Yurtdışından getirmen daha karlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outcast33

quote:

merhabalar,

Yerli firma dediğimiz yer, donanımhaber kullanıcılarına özel indirimi olacak. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

quote:

merhabalar,

Yerli firma dediğimiz yer, donanımhaber kullanıcılarına özel indirimi olacak. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

aynı fiyata veriyorsa o zaman nasıl kar yapıyor
    bu durumda toptan ve ucuza alarak kar yapabiliyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

quote:

merhabalar,

aynı fiyata veriyorsa o zaman nasıl kar yapıyor
    bu durumda toptan ve ucuza alarak kar yapabiliyordur

Benim bildiğim 30.000 $ kadar yatırım yaptılar. Shadow gt680w çin sitesinde ana sayfada sağda aşağıda linkleri yer alıyor.

http://www.shadow-tec.com/

Konuştum firma ile yakında logoyu türkiye bayrağı ile birleştirecekler. Çin sitesinde bayrağımız olacak :)

• hadi hayırlısı olsun iyi olmuş yerli firma olması
  • Netteonline.com GT680W gps li modeli set olarak 230 liradan satarsa dh üyelerine özel olarak hemen siparişi geçmeyi düşünüyorum. Benim gibi düşünenler var sanırım...

Bir de sorum var arkadaşlar. Sandisk 32 gb class 10 micro hafıza kartı bu cihazda çalışıyor mu?

• ülkemize ucuz çin mallarını dolduruyorlar buna dur diyen yok geçen a101 de hd araç kamerası var 49.90 tl özelikler yazılmış makul hd çekim g sensör vb. bende aldım. Ama yok böyle bir rezillik hd çekim bir yana vga çekim bile yapamıyor hd ayarında çamur gibi görüntü Türkçe menü Türkçeden başka her şeye benziyor. Şaçmalıkları yazmakla bitmez. Ebay den alabilirdim ama mahallemde önüme kadar gelmiş diye aldım fakat dilim yandı. Götürdüm geri verdim neyse ki geri aldılar para iadesi yaptılar sağ olsunlar. Bende aldığım ürünün aynı kasasını EBay en aldım. Adamlar ürünün içini dahi açıp gösteriyorlar işlemcisine sensörlerine kadar. Ürün bu:

http://www.ebay.com/itm/310585954574?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Ürün geldi memnunum birebir gösterdikleri kamera. Fakat Ülkemizden aldığım ürünle bunun arasında dağlar kadar fark var. Hem kalite hem donanım hem aksesuar. Yazık bu millete, nasıl da kazıklanıyoruz. İnternete bir baktım aynı kasadan 29 tlye bile satılan ürünler var sahtecilik almış başını gidiyor. Birde örnek video diye bütün satıcılar aynı videoyu koymuşlar oda başka bir komedi. Millet kandırılıyor kimsede buna dur demiyor. İşin ilginci kimsede Ülkemize düzgün kaliteli ürün getirmiyor. Niye 5$ alıp 25$ veya 30$ satıyorlar 5 yada 6 katı kar 60$ ürününden bu kadar kar elde edemeyecek tabi.

• galatus kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam bende hepsiburada.com dan aldım 49 liraya ama ürün çakma çok kötü çekim yapıyor iade ettim...

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.