Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.298
Cevap
821
Favori
1.698.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: babadenizci

2.7 yüklü gt680w aldığım günden beridir donuyor, karttandır diyerek 3 kere kart değiştirdim, daha önce kullandığım kartlar 32 gb samsung, 16 gb toshiba ve 16 gb kingston, en son herkesin kullandığı sandisk 32 gb class 10 kart aldım ve yine donuyor, makinenin donduğu anı da yakaladım, ekranda gri font içinde memory error hatası veriyor, hata mesajı 3-4 kez ekranda beliriyor ve uyarı kayboluyor, cihaz donuyor, donduktan sonra ekranda görüntü sabit kalıyor, tuşların hiçbirine cevap vermiyor ve alttaki kayıt ışığı yanıp sönüyor, cihaza altta bulunan düğmesinden reset atıyorum kendine geliyor,
    sizce sorun nedir arkadaşlar, inanın soğudum kameradan, geçen park halinde aracın üstüne çıktılar, çamurluk, ön tampon ve radyatör ayakları kırıldı, kameraya baktım, kazadan 2-3 saat önce donmuş gitmiş. Allah rızası için yardım edin inanın soğudum.

Sorun çözüldü galiba ? Nasıl çözüldüğünüde açıklayın bizlere

Diğer forumdaki mustafa bey sizdiniz değilmi ?

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 18 Nisan 2014; 9:30:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

İyi günler olgu bey.
    Şu iki kamera arasında kararsız kaldım. hangisini ve neden seçtiğinizi söyleyebilirmisiniz?
    http://www.ebay.com/itm/190823406383?redirect=mobile
    http://www.ebay.com/itm...-16GB-GPS-/201052188471

Linkin biri açılmıyor. Diğeri ise incelemesini buldum : 2013 modelmiş aşağıdaki linkte örnek çekimler vs. var.

http://dashcamtalk.com/forum/threads/thinkware-fxd700-ces-2013.238/

• mecnunumm M kullanıcısına yanıt
    Gece çekimi sanki karanlık gibi geldi

• Bir arkadaşımın GT680W kamerasına yansıyanlar :

• İlginiz için teşekkürler. Akşam evde çekimlere bir bakayım diğer ürün ile aralarındaki fark 140 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

İlginiz için teşekkürler. Akşam evde çekimlere bir bakayım diğer ürün ile aralarındaki fark 140 tl.

Yapılan bir yorum :

I just don't like it.
    Too much grey metallic color. Hard to hide.
    Night mode is poor.
    Big.
    Too much work to take out the card.
  • Gw1h, ürünü Fox offer dan 16 Martta sipariş ettim, 18 Nisanda elime ulaştı. 2,60 TL. lik bir ptt tutar ödemesi oldu. Sıkıntısız bir şekilde Ptt teslimatı yaptı. Ürün resimlerini paylaşıyorum,

Hafta sonu da kısmet olursa araca bağlayacağım.
    Yine incelemelerimi mümkün mertebe buradan paylaşırım.

Sağlıcakla.

Araç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera TavsiyesiAraç içi kamera Tavsiyesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosx

Gw1h, ürünü Fox offer dan 16 Martta sipariş ettim, 18 Nisanda elime ulaştı. 2,60 TL. lik bir ptt tutar ödemesi oldu. Sıkıntısız bir şekilde Ptt teslimatı yaptı. Ürün resimlerini paylaşıyorum,

Sağlıcakla.

Bende bir G1W sipariş etmiştim bugün geldi :) Aliexpressten çok sağlam bir satıcıdan aldım 24 günde geldi. Bakalım nasıl netliği.

Ödeme 2.6 tl Postacı kapıya getirdi. Bu sene içinde almış olduğum 5. Kamera :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 18 Nisan 2014; 16:14:02 >
  • Güle güle kullanın, Olgu bey merak ettim neden fox offer dan almadınız fiyat farkı nedeniyle mi?
  • http://www.ebay.ca/itm/Samoon-GS6000-Ambarella-A7 Olgu bey bu kamerayı almayı düşünüyorum.Sebeblerden biri tek kablo olması.12 volt olması iyimi kötümü veya 120 derece olması.Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bndsk -- 18 Nisan 2014; 20:23:46 >
  • quote:

Güle güle kullanın, Olgu bey merak ettim neden fox offer dan almadınız fiyat farkı nedeniyle mi?

Alışverişi kızkardeşim yaptı. Onun arası Aliexpress ile çok çok iyi. Adminlerle fln konuşabiliyor orayı tercih etti

İngilizcesi iyi 50 $ uygun fiyata aldık geçtik.

• quote:

Orijinalden alıntı: bndsk

http://www.ebay.ca/itm/Samoon-GS6000-Ambarella-A7 Olgu bey bu kamerayı almayı düşünüyorum.Fikirleriniz bekliyorum.Kafama takılan bir soru ise 120 derece olması..

120 derece yeterli. Fiyat iyi. Satıcı iyi.

• siyah çift taraflı bant,sağlam bir ürün olsa herkesin işine yarar
  • kamerayı böyle takmayı düşünen,silecek yapısı cam silme açısına dikkat etsin

çinlilerin aklıyla iş yapınca böyle oluyor

silecek boyu yeterli değil,kamera önünü silmiyor,cam iyica çamur olursa yada sağnak yağmurda görmez

çin arabalarının silecekleri,sürücüden yolcuya doğru değil,tersi yönde yani yolcu tarafından sürücü tarafına çalışıyor

yine olmadı... şimdide siyah çift taraflı bant alıp dikiz aynası arkasına gizleme işi kaldı
  • arkadaşlar arka tarafı dikiz aynasında görmek için ne tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsock

arkadaşlar arka tarafı dikiz aynasında görmek için ne tavsiye edersiniz.

• http://www.ebay.com/itm/HD-7-Car-Rear-View-Mirror-Monitor-Bluetooth-MP5-SD-USB-Rear-View-Reverse-Camera-/111312533509?pt=US_Rear_View_Monitors_Cams_Kits&hash=item19eabe7805&vxp=mtr

şöyle bişey nasıl hocam. Tüm özellikler olsun istiyorum ama tecrübesizim. yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: redsock

http://www.ebay.com/itm/HD-7-Car-Rear-View-Mirror-Monitor-Bluetooth-MP5-SD-USB-Rear-View-Reverse-Camera-/111312533509?pt=US_Rear_View_Monitors_Cams_Kits&hash=item19eabe7805&vxp=mtr

şöyle bişey nasıl hocam. Tüm özellikler olsun istiyorum ama tecrübesizim. yardımlarınızı bekliyorum

teşekkürler

bunlar orjinal ayna üzerine geçiyor tırnakları var ordan geçiriyorsun
    yolda giderken takırtı oluyor,yaz sıcaklarında ayna ağırlıktan dolayı aşşağı eğiliyor,hergün elinle kaldırman yeniden ayarlaman lazım,arabanın içindeki sıcaklığı alırsan o zaman ayna sertleşir,yoksa yola çıkınca ilk 10 dakika arabadaki ayna,ağırlıktan dolayı tümseklerden geçtikçe eğiliyor
    orjnal aynasının kendi ağırlığı var,üstüne geçme ayna olunca ağırlığı sıcak havalarda kaldıramıyor,arka kısımdaki ayar topu sıcaklandığı zaman,ağırlıktan dolayı ayna aşşağı eğiliyor
    bende geçme ayna var hemde ince ve hafif olduğu halde bunlar oluyor ss atmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Gw1h, ürünü Fox offer dan 16 Martta sipariş ettim, 18 Nisanda elime ulaştı. 2,60 TL. lik bir ptt tutar ödemesi oldu. Sıkıntısız bir şekilde Ptt teslimatı yaptı. Ürün resimlerini paylaşıyorum,

Sağlıcakla.

Bende bir G1W sipariş etmiştim bugün geldi :) Aliexpressten çok sağlam bir satıcıdan aldım 24 günde geldi. Bakalım nasıl netliği.

Ödeme 2.6 tl Postacı kapıya getirdi. Bu sene içinde almış olduğum 5. Kamera :)

Olgu Bey, benim GT680'nin parası iade edildi. Bu siteden G1W yi alayım diye düşündüm. "çok sağlam bir satıcıdan aldım" dediniz. Kim bu? Ben bu sitede bir çok kişinin bu kamerayı sattığını gördüm ama kafam karıştı.
  • bellini kullanıcısına yanıt
    Yorumları, satış adedi, geri bildirimleri güzel bir satıcıdan aldım. Testlerini yapmadım ama menüler falan harika 100 % orjinal olduğuna eminim. Çekim netliğinde belli olacak o zaman tavsiyede bulunabilirim sizede

http://m.aliexpress.com/item/471032390.html?tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

Aldığım satıcı bu. Sadece yorumları okumak yetti satın almam için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 19 Nisan 2014; 1:21:36 >
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.