Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic 549 tl
36 Cevap5596 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

306 Mesaj
10 Mayıs 2013; 14:20:46 

http://urun.gittigidiyo...630#product-information
Normal fiyatı 800 tl civarında world kampanyası ıle bırlesınce 549 tl cıvarına gelıyor uzun suredır elektrık supurgesı arıyordum bu modelı bayagı ovmuslerdı

116 Mesaj
10 Mayıs 2013; 14:36:48 

bunun 2 alt modelini yaklaşık bu fiyata almıştım o 71db olmasına rağmen inanılmaz sessiz ve çok memnunuz, bu model 68db olması lazım performans açısından şiddetle tavsiye ederim

Bu mesajda bahsedilenler: @crazydentist

389 Mesaj
10 Mayıs 2013; 14:55:53 

Burada detaylı bir incelemesi var. Merak edenlere yardımcı olur sanırım.

PSN: yeni_dehliz

1453 Mesaj
10 Mayıs 2013; 14:56:12 

Kargosu çok tutuyorsa (ve World olmayanlara) fazla sıcak değil. Burada kargo dahil 557 TL:

http://www.sanalreyonum...998&ref=akakce&v=1.98.3

Bu forumda imzamı şikayet eden bu kadar şerefli insan olduğu sürece, imza kullanmayı reddediyorum.

306 Mesaj
10 Mayıs 2013; 16:29:41 

bıraz daha beklemek gerekebılır fıyat dusebılır

1384 Mesaj
10 Mayıs 2013; 16:47:55 

8 ay önce daha ucuza almıştım ben sanalreyonumdan.
Son derece mennunum tek sıkıntısı çok fazla güçlü emiş gücü var halı süpürür iken insan pert oluyor :)

Bir dağ bile beni sevse musibete uğrar.Hz.Ali(s.a.)

1505 Mesaj
10 Mayıs 2013; 21:49:51 

1 sene önce burdan almıştım fiyat hala aynı
http://www.deveyuku.com...e_51836.aspx?CatId=3275

havale 549tl

EDEP YA HUU

5597 Mesaj
10 Mayıs 2013; 22:53:42 

uzak durun çöp ürün görmeden kesinlikle almayın malzemeyi görseniz 250 tl vermezsiniz

sessiz diyorlardı pancar motoru gibi çalışıyor

1384 Mesaj
10 Mayıs 2013; 23:34:12 

quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

uzak durun çöp ürün görmeden kesinlikle almayın malzemeyi görseniz 250 tl vermezsiniz

sessiz diyorlardı pancar motoru gibi çalışıyor

Siz başka model aldınız galiba.
Bendeki dediğiniz gibi değil.
Gayet sessiz ve süper performans kalitesi de mükemmel.

yanlış yönlendirmeyin.

1923 Mesaj
10 Mayıs 2013; 23:47:58 

safsata yorumlara itibar etmeyin, 5-6 ay önce almıştım ve hem çekim gücü hem az elektrik tüketimi hemde sessizliğiyle harika bir süpürge.hanımdan çok dua aldım bu süpürge sayesinde..

260 Mesaj
18 Mayıs 2013; 21:07:37 

bugün medimarkttan 650 tlye aldım. inanılmaz sessiz ama çekiş gücü öyle aman aman değil. satıcı bayan da şaşırdı. deneme ürününü diğer süpürgelerle özellikle philips maraton ile karşılaştırınca. iyi mi yaptım bilmiyorum. ha ben hanımı ikna edemedim, bosch ürünleri, çok ama çok daha kaliteli malzeme duruyor...

1384 Mesaj
19 Mayıs 2013; 1:16:20 

quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

bugün medimarkttan 650 tlye aldım. inanılmaz sessiz ama çekiş gücü öyle aman aman değil. satıcı bayan da şaşırdı. deneme ürününü diğer süpürgelerle özellikle philips maraton ile karşılaştırınca. iyi mi yaptım bilmiyorum. ha ben hanımı ikna edemedim, bosch ürünleri, çok ama çok daha kaliteli malzeme duruyor...

Kesinlikle pisman olmazsiniz. Ben 8 aydir kullaniyorum o çekis gucunden rahatsiziz cunku haliyi kaldiriyor yapisiyor bence gayet yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2430 Mesaj
19 Mayıs 2013; 3:57:24 

kimi iyi demiş kimi kötü anlamadım gitti

260 Mesaj
19 Mayıs 2013; 8:18:29 

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Kesinlikle pisman olmazsiniz. Ben 8 aydir kullaniyorum o çekis gucunden rahatsiziz cunku haliyi kaldiriyor yapisiyor bence gayet yeterli

Ben bizim yolluklarda deneyebildim dün ama max derecede dahi halı kalkmıyordu ama toz haznesine bakınca baya birşey çıkmıştı

özgür

257 Mesaj
19 Mayıs 2013; 15:22:40 

biri memnun. biri değil. biri iyi çekiyo- halı kaldırıyo der, öteki kaldırmıyo..hanginize inanacaz kardeşim

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.

104 Mesaj
19 Mayıs 2013; 16:34:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

biri memnun. biri değil. biri iyi çekiyo- halı kaldırıyo der, öteki kaldırmıyo..hanginize inanacaz kardeşim

+1

Çalışarak ben de yaparım. Hayret bi şey ya

116 Mesaj
19 Mayıs 2013; 16:41:01 

evde anneme dyson dc37 animal turbo modelini almıştım , ben kendi evime bu rowenta silence force aldım daha ekonomik bir tercih olsun diye.
Emiş gücü hemen hemen aynı, bende turbo başlığı yok oyüzden dyson bir adım daha önde diyebiliriz ama rowenta inanılmaz sessiz ve max seviyesinde iken normal bir halıyı süpürmek için ciddi kas gücü gerekiyor, aksini yaşayan varsa süpürgelerini servise göndersinler bir hata olmalı, hele pancar motoru diyen olmuş ,hakkını hiç mi aramadın arkadaş 69db ses taahhüt etmiş adamlar sendeki okadar sesli ise neden göndermiyosun servise?

56 Mesaj
19 Mayıs 2013; 17:05:53 

Benim evde RO8049 modeli var.
Dikey sarjlı süpürge olarak rowenta aldım.

Her ikisinden de memnunum.

Halı süpürürken emiş gücü azaltırılırsa sorun çıkarmaz.Rowentanın bu silence force serilerinde ses duymak zor ufak bir vızıltı ve yanlardan hava çıktıgından bir rüzgar gelmekte o kadar.

Gerçekten çok sessiz ve iyi temizliyorlar.

Dikey sarjlı olan modelleri sesli çalışıyor gerçi.

37 Mesaj
21 Temmuz 2013; 22:35:12 

Arkadaşlar youtube tekno seyir tanıtımında sanki iyi çekmiyor gibi geldi bana gerçi yerdeki madde un ama 2400 watt bi makina bi seferde alır gibi geliyor bana şu 900 watt olayına ön yargım var hala bir de motoru hakkında bilgisi olan var mı sağlam mı ?

1384 Mesaj
22 Temmuz 2013; 9:35:29 

quote:

Orijinalden alıntı: dvrm155

Arkadaşlar youtube tekno seyir tanıtımında sanki iyi çekmiyor gibi geldi bana gerçi yerdeki madde un ama 2400 watt bi makina bi seferde alır gibi geliyor bana şu 900 watt olayına ön yargım var hala bir de motoru hakkında bilgisi olan var mı sağlam mı ?

9 aydır kullanıyorum ve şikayetçiyim kardeşim.
Ya bir halıyı süpürmek resmen işkence. Halıyı bir kavrıyor yapışıyor resmen bırakmıyor.
900 wat olduğuna bakma keşke 1600 olsa da az çekseydi.
Hızı en kısığa alıyorum yok abi fayda vermiyor.

Tek kelime ile alınabilecek en sessiz en kaliteli en uygun ürün bana göre.

37 Mesaj
22 Temmuz 2013; 15:33:09 

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

9 aydır kullanıyorum ve şikayetçiyim kardeşim.
Ya bir halıyı süpürmek resmen işkence. Halıyı bir kavrıyor yapışıyor resmen bırakmıyor.
900 wat olduğuna bakma keşke 1600 olsa da az çekseydi.
Hızı en kısığa alıyorum yok abi fayda vermiyor.

Tek kelime ile alınabilecek en sessiz en kaliteli en uygun ürün bana göre.

kardeş şikayetçiyim demişin ama 'Tek kelime ile alınabilecek en sessiz en kaliteli en uygun ürün bana göre' demişin ALAYIM MI ALMAYIM MI ? bu halı konusunda çok şikayetçi olanlar var çalışmazken bile başlığı halı üstüne kaymıyor diyorlar problem başlıkta sanırım ! Benim kafama takılan youtube da teknoseyir tanıtımını izledim yerde un vardı 3 4 defa aynı noktaya gitti geldi ancak aldı ama zemin sert zemindi halı değildi link: http://www.youtube.com/watch?v=dYLRyrB7XY0

494 Mesaj
22 Temmuz 2013; 15:34:38 

tavana tutunca tavana yapisiyor mu bu meret

devrim!

59 Mesaj
22 Temmuz 2013; 15:39:04 

ben 2-3 sene önce 900 liraya almıştım,
evde çalışırken çocuk uyanmıyor, torba yok, toz üflemiyor
daha ne olsun???

41 Mesaj
22 Temmuz 2013; 15:44:17 

Rowenta RO-4723 bu modeli 3 sene filan oldu alalı. 300 TL ye almıştım. Şimdi 400 TL ye satıyorlar :) İlk defa bir malın yıl geçtikçe pahalandığına şahidim.

Kullanımına gelince ;
Hayatta en nefret ettiğim ses süpürge sesidir. Reklamlarda görünce hadi oradan demiştim. Mağazada bizzat görünce hemen paket yapın dedim. Bir spürge bu kadar sessiz nasıl olabilir ? 2200 watt bide. Üzerinde güç ayarı var. Full güce getirdiğiniz zaman yani 2200 watt güce yükselttiğiniz zaman bile evin diğer ucundaki birisiyle gayet normal bir şekilde konuşa biliyor, odada açık olan televizyonun sesini gayet net duya biliyorsunuz.

Halıyı çekiyor diyenler doğru söylüyor, full güçte yerdeki halıyı sürükleye bilirsiniz. avcumu yapıştırdığım zaman neredeyse elimi içeri alacak. Gerçekten çok güçlü.

Tek eksi yanı ki o sorunu hallettik, toz torbası. Servisten alma gafletinde bulunmuştuk ilk sefer aldığımızda 4 tanesine 40 tl dediler. Ama sonra internetten süpürge torbası satan bir site buldum. Oradan 40 tanesini 20 TL ye almaya başladım

Tavsiyem, alın. Pişman olmazsınız.

Gıda Ambarı

35 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:02:00 

Bu bu konuda bahsedilen ürün toz torbasına ihtiyaç duymuyor sanırım birde bu ürünün zamanla toz haznesinin kendiliğinden yerinden düştüğü doğrumu , doğruysa çözüm bulan varmi . Bende rowanta 900w olandan almak niyetindeyim.

Birde watı bu kadar düşük olan tavsiye edebileceğiniz , güçlü başka marka varmı?

1384 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:23:37 

Kapağa vurup kafa atarsan düşer tabiki.
Ben henüz hiç düşürmedim düşsede üstünde koruma yeri var hemen dağılmaz toz zaten.
Bana göre mükemmel bir cihaz.
Yeni bir tane almayı düşünsem hiç tereddüt etmeden yeniden alırım.

35 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:36:11 

Kolayca düşmüyorsa sorun yok.

Toz torbası masrafı yok peki filtre masrafı ne kadar birde güç ayarı hiç mi kısılamıyor.

Bu mesajda bahsedilenler: By_C@BB@R

1505 Mesaj
22 Temmuz 2013; 16:43:24 

süpürge kolnun üzerinde max-min ayarı var halıyı kaldırırsa min alınca rahat çekiyor

EDEP YA HUU

0 Mesaj
22 Temmuz 2013; 18:58:55 

ben rowenta silence force süpürgemi size satabilirim eşim geçen yıl bana hediye almıştı herşeyi güzel ama ben küçük süpürge kullanmaya alışkın olduğum için bana biraz büyük geliyo alışamadım bi türlü. 1 yıl garantisi ve 2 yılda ek sigorta ve garantisi var.. @dvrm155

Bu mesajda bahsedilenler: dvrm155

99 Mesaj
28 Temmuz 2013; 17:32:23 

Dün rowenta 8221 modeline bakmak için media markta gittik eşimle.

Oradaki fiyatı 899 TL idi.

Watt olayı ile ilgili bir bilgilendirme yapayım. Cihaz 900 watt olarak gözüküyor. Süpürgenin altındaki etiketinde de 900W yazıyor. Fakat kendi kutusu üzerinde 2100 watt yazıyor ve %50 tasarruf sağladığı ifade edilmiş.

Yani benimde anladığı şu: 900 watt elektirik harcıyor fakat 2100 watt emiş gücünde.

Bu gün deveyükünden 549 TL ye sipariş vericem. Gelince yorumlarımı yazarım.

260 Mesaj
28 Temmuz 2013; 21:12:56 

Ben aldım bir kere denedim iade ettim makine süper sessiz ama çekişi az ayrıca toz haznesi mekanik olarak problemli tam oturmuyor hava kacırıyor dolayısyla güç düşüyor denemeden almayın derim

özgür

24 Mesaj
29 Temmuz 2013; 18:57:29 

quote:

Orijinalden alıntı: CrazyHunter81

Dün rowenta 8221 modeline bakmak için media markta gittik eşimle.

Oradaki fiyatı 899 TL idi.

Watt olayı ile ilgili bir bilgilendirme yapayım. Cihaz 900 watt olarak gözüküyor. Süpürgenin altındaki etiketinde de 900W yazıyor. Fakat kendi kutusu üzerinde 2100 watt yazıyor ve %50 tasarruf sağladığı ifade edilmiş.

Yani benimde anladığı şu: 900 watt elektirik harcıyor fakat 2100 watt emiş gücünde.

Bu gün deveyükünden 549 TL ye sipariş vericem. Gelince yorumlarımı yazarım.

Deveyükünden verdiyseniz siparişinizi ürünü teslim almadan mutlaka çok iyi kontrol edin , 2. el ürünleri 0 ürün diye satan bir firma aman dikkat edin...

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi

99 Mesaj
29 Temmuz 2013; 23:24:08 

Çok teşekkür ederim hocam. Pazar günü sipariş verdim. İnşallah dediğiniz gibi bir durum olmaz. Teslim almadan önce iyice bir incelerim. Daha önceden alış veriş yapmıştım bu siteden problem olmamıştı.

99 Mesaj
4 Ağustos 2013; 17:20:43 

quote:

Orijinalden alıntı: CrazyHunter81

Çok teşekkür ederim hocam. Pazar günü sipariş verdim. İnşallah dediğiniz gibi bir durum olmaz. Teslim almadan önce iyice bir incelerim. Daha önceden alış veriş yapmıştım bu siteden problem olmamıştı.

Bir haftada kargoya verdiklerine göre teşhir ürünü olmaz sanırım.

99 Mesaj
9 Ağustos 2013; 23:04:28 

Çok şükür ürün geldi. Herhangi bir sıkıntı yok. Kutunun üzerinde 2100 watt'a eşdeğer güçtedir diye yazıyor.

Bu mesajda bahsedilenler: CrazyHunter81

65 Mesaj
3 Ocak 2014; 12:32:15 

arzumun bu modeliyle arasında çok fark yok gibi.. arzum 200 lira. ARZUM AR 472 GALAXI NEO CYCLONE ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

58 Mesaj
18 Nisan 2014; 12:01:34 

Uygun fiyata bu ürünü alabileceğim yer var mı acaba

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git bıraz daha beklemek gerekebılır fıyat dusebılır crazydentist - 10 Mayıs 2013; 16:29:41 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Biten Sıcak Fırsatlar » Rowenta RO8221 Silence Force Extreme Cyclonic 549 tl
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422