Şimdi Ara

Sevgilimin ablasından hoşlanmaya başladım !!! Help help help !!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
9.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CODY

Bu işin en garanti yolu kardeşinden ayrılıp ablasıyla arkadaş olarak görüşüp zamanla arkadaşlığı ilerletmektir.

Tabi bunu yaparken kardeşini kötülemeyip aslında iyi bi kızdı ama ben onu haketmiyordum yada tam uyuşmuyorduk felsefesi yapıp aradığın kişi hakkında küçük sinyaller çakabilirsin. Sonra oda sana erkek arkadaşının ne kadar odun olduğundan bahseder çok değil birkaç zaman içinde aslında siz yanlış kulvardaymışsınız diyip birbirinize kardeşinin haberi olmadan flört edebilirsiniz.

Tabi bunun sonuçları risklidir mide meselesidir o ayrı bi konu

hocam benim aklımda olan tamda buydu . şu an çok fazla görüşme imkanım olmuyo ablasıyla ama ilerde olabilmesi için şuan sevgili olarak kalmaya devam etmeliyim . ayrılırsam ablasıda uçar gider. ama devam edersem çok çok samimi olma ihtimalim var . bunu çok net söylüyorum . çünkü gercekten cok rahat bir kız . kardeşinin (yani sevgilim ) ayrıldıgı eski sevgilisiyle hala çok samimiler bebegimli konusmalar filan . sevgilim suan ablasının eski telefonunu kullanıyo bende telefonunu kurcalıyodum ablasının eski mesajlarından bikaçına denk geldim orda çaktım durumu . ne iş filan dedim onlar hala konusuyo filan dedi . bende aynı samimiyeti yakalarsam çokta kanka muhabbetlerine girmeyip bilinçaltını etkilicek şeyler yaparsam flörte kadar gidebilcegini umuyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: çölde bir kum tanesi

Bu iş olmaz unut gitsin buraya konu açman bile saçma çünkü hiç olabilitesi yok bunun. Sebepler;
    -bahsettiğin kişi sevgilinin ablası. Yani o ikisi kız kardeş sen dışardan birisin abla senin için kız kardeşiyle arasını bozmaz.
    -Kız senden büyük
    -Zaten sevgilisi de varmış.
    -Örf adetlerimize yakışmaz. Bu düşüncelerini kendine sakla başkası duyarsa ve yayılırsa rezil olursun.

Bir de bu saatten sonra o kızla beraber olman doğru değil kıza bir yalan uydurup ondan ayrıl derim hem ablasıyla da irtibatı kesmiş olursun unutursun zamanla.

hocam dediklerin konuya yüzeysel bakarsan çok doğru . ama küçük ayrıntılar cok fark yaratıyo mesela sevgilimin 1-2 sene önceki eski erkek arkadasıyla hala çok samimi olması . yaş farkına gelirsek arada 2-3 yas var ama yas hersey degildir sonucta hayata bakıs acısı yaşanmışlıklardır insana olgunlugu kazandıran , yaş degildir . bende yeternce olgun oldugumu düşünüyorum. davranış olarak gecelim fiziksel olarakta bende 10-15 santim kısa ve benden 1 alt sınıfta okuyo . sevgilisi var ama en gec 1-2 aya ayrılcagını söylemş kardeşine sevgilisi çok ilgisizmiş kişilik sorunları varmış falan filan . örf ve adete gelirsek konu oraya kadar giderse bizim örf ve adetimizde flört diye birşeyde yok sonuçta . ama devir farklı. haa saygısızlık açısından bakarsak orası öyle . benim elimi kolumu baglayan konuda bu zaten . iyi kötü 8 aylık bir ilişkim var sonucta hernekadar çokta ileriye götürmmiş olsamda. beni düşündürende bu

• Bu stil bişey yaşadım ben de. 92'liyim. Kız 93'lüydü. Ablası 90'lı. Ben şakayla karışık "ablana şiir yazdım" falan gibisinden böyle işledim kıza bi süre. (6 7 ay) Kızla da aram iyi tabi, bozacak derecede hayvani asılmıyorum ablasına, bilinçaltına yatırıyorum ince ince. Sonra bi gün ablası aradı napıyon sıkıldım gibisinden kız benimleyken. Dedim o da gelsin, bana uyar. Önceden 1 2 kere görüşmüştük de merhaba merhaba. Öyle muhabbet falan olmamıştı. Geldi ablası, biz de yemek yemiştik. Sonra tatlı istedi canımız tatlıcıya gittik. Ablası istemedi tatlı. Benim sütlacı paylaştım falan. Ordan çay içmeye oturduk biyerde. Tatlıcıda tatlı istememesiyle kendisini geri plana atmaya çalışmıştı. Buna engel olmak için muhabbeti ablasına hitap edicek tarzda ilerletip kızı arka plana attım konuşmalarda. Hareketlerde ise kız ön planda tabiki de. Yanağını sıkmalar öpmeler falan. Kızın aklıma kurt düşürmemem lazım. E madem ablanın gözünde -'ye düşecek hareketler yapıyorum, bunu nasıl +'ya çeviririm diye düşündüm. Bu temasları hayvani derecededen, yavaş ve bir bayanın canını çektircek dozaja indirdim. Amacım bilinçaltındaki romantizm kısmına kendimi sokmaktı. Kendisini öyle bir pozisyonda benimle hayal etmesi yani. Buraya kadar olan kısım ablasıyla ilk "buluşmamız"dı diyelim. Bu buluşmanın sonunda evlerine bırakmıştım. Orda ilk kez yanak yanağa öpüşmüştük tabi.

Şimdi geri kalanını da anlatıcam da, kötü örnek olmak istemiyorum. Özet geçip direk şunu diyim. Değmez kardeşim. Değmez. Kendi karakterinden ve kişiliğinden kaybedeceklerinle kıyasladığında böyle işlere kalkışmana değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: WynTra

Hocam aynısı başıma geldi,

2 aylık bir birlikteliğimiz vardı, ablasının universitesi bitince evine döndü ve sevgilim tanıştırdı, böyle bir güzellik yoktu, gerçi sevgiliminde altta kalır bir yanı yoktu ama çekici gelmişti ablası. Tanıştık kaynaştık benden 2 yaş büyüktü, sevgilimde bir ara ablam sevgilisinden ayrılmış çok üzgün onunla ilgilenmeliyim dedi telden.

Diğer gün sevgilimin evine gittim, bir yere gitmiş o, ablası açtı kapıyı evde kimse yok diyince ben gideyim o zaman dedim, oda kahve içiyordum hadi sende gel dedi. Oturduk konusuyoruz bi dalgınlıgıma geldi kahve üstüme döküldü hemen kazagı çıkardım kışın oldu bu olay, çıkarıp hemen lavaboya koştum, tam sildim üstümü odaya gidiyorum kapıyı açtım salona giricem o sırada ablası dökülen yerleri silmiş mutfaga gidiyormus çarpıştık kapının orda, benimde vucut saglam 2 yıldır salona gidiyorum etkilendi sanırım dudaklarıma yapıştı, bende dayanamadım öpüşme kokuşma derken pantalonlar indi aşagıya malum :)

O gün bu gündür haftada 1-2 defa bulusup işimizi görüyoruz. Sevgilimden ayrıldım bunu haketmedigi için ama hiç işman degilim

başımdan buna benzemeyen ama çok ilginç bir olay geçmese inanmazdım ama baaşımdan gecen olay sonrası dünyada herşey olabilir diye düşünüyorum

• bırakın kardeşim böyle sapıklıkları, kendinizi adam sayıyorsanız, sevdanın da delikanlı olanını seçin. delikanlı sevda temiz olandır.
  • Biz ne dersek diyelim, sen kendi İstediğini yapacaksın.

Takıl kafana göre, fakat kendini cok kaptırma, arkadas tavsiyesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

@PossoPazzo & @Mü'min

Maalesef ne yazık ki Hayır arkadaşlar... Ömrümden bir parçamın da gittiği 2009 yılında ayrıldık.. Daha doğrusu Ayrılmak zorunda kaldık... 2009'dan 2011 yılına kadar psikolojik yardim aldım, Yeri geldi ruhsal bunalımlardan hastaneye yattım ilaçların anti-depresanlarin bağımlısı oldum... Unutabilmek ve hayatıma devam edebilmek için..

Hala bile eskisi kadar değil ama arada sırada rüyamda onu gördüğümde Kalbimin deli gibi atışıyla kan ter içinde uyanıyorum... Sanki Geçmişe gitmiş ve Her şey olması gerektiği gibiymiş gibi... Karşımda, yanımda, Eli avucumdaymış gibi... Bilmiyorum belki abartı belki yalan gelecek ama Gökten bi melek inse Vee '' Bir dilek dile '' dese, Tekrar ve Hayatimin Sonuna Kadar Sonsuza kadar İpekle olmayı diliyorum derdim.. Allah'ı Böyle bir şeye karıştırmak istemem ama Allah şahidim olsun ki bunu isterdim...

Her geçen gün hayatin devam ettiğine kendimi ikna ediyorum etmesine de............. İşte bazen bi An geliyo Her şey sil baştan geriye dönüyo.. Allah kimseye kaldıramayacağı yükü vermesin....

Butun dertlerinin cevabi "Allah'a guven" kadar basit abi. Zor oldugunu biliyorum ama nickimi dustur alirsan daha rahat olursun. Sen Aplah'a guven, ondan emin ol...

• Ablası karakterli biriyse senle birlikte olmaz, yani unut bu işi boş hayallere kapılma
  • Ben hoşlandığım kızın kardeşinden de hoşlanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gosphe11

quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

vay be 91 liler 22 yaşında oldu, şaka gibi.

ben ilkokul 2deydim bunlar doğduğunda
    diktiğim çamlar bile bunlardan yaşlı 4 tane hala ayaktalar 90 da dikmiştim

Adamlar malı götürüyor ama 90 lılar çok cesur çıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fotoyu bana yolla.ciddiyim.Sevgilinin birak kardesini arkadasindan bile hoslanmam dogru birsey degil. Hem ondan ayrilip ablasiyla cikacagini saniyorsan yaniliyorsun.

• yok olmadı annesıne de goz koysaydın nasıl ınsanlarsınız sız sızde utanmada yok bı de marıfetmış gıbı anlatıyon sevgılın babanla çıkmaya başlsında o zaman anlarsın ne demek ıstediğimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur0633

yok olmadı annesıne de goz koysaydın nasıl ınsanlarsınız sız sızde utanmada yok bı de marıfetmış gıbı anlatıyon sevgılın babanla çıkmaya başlsında o zaman anlarsın ne demek ıstediğimi

AĞLADIM GÜLMEKTEN

• quote:

Orijinalden alıntı: Nasus

quote:

Orijinalden alıntı: ugur0633

yok olmadı annesıne de goz koysaydın nasıl ınsanlarsınız sız sızde utanmada yok bı de marıfetmış gıbı anlatıyon sevgılın babanla çıkmaya başlsında o zaman anlarsın ne demek ıstediğimi

AĞLADIM GÜLMEKTEN

bunlar ıçın ana baba farketmoyor bulduklarını goturmeye bakıyorlar sokak kopeklerı var yaaa onlar gıbı aynen

• pardon ablanın dedıklerı sper haysyetlıymış sereflıymış onu demek ıstedımmm

• inceee
  • baldız baldan tatlıdır.
  • Ben olsam sevgilimden ayrılır aynı gün ablasına aşkımı ilan ederim kaybedecek bişeyin yok içinde tutacağına şansını dene

• bence ablasına ufaktan zarf at espri yaparmışcasına tepkisini ölç olumluysa otur konuş eğer rahat bi insansa kardeşinden gizli sürdürür bence ilişkisini:)
  • csb csb csb
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.