Şimdi Ara

HTC'nin Android 4.2.2 işletim sistemi ve Sense 5.1 arayüz güncellemesi görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC'nin Android 4.2.2 işletim sistemi ve Sense 5.1 arayüz güncellemesi görüntülendi

Yeni akıllı telefonlarını Ekim 2012'de dağıtımına başlanan Android 4.1.2 işletim sistemi versiyonuyla piyasaya süren HTC'nin Jelly Bean kod adı altında yayınlanan ikinci büyük yükseltme -4.2.2- ile alakalı çalışmaları olduğu biliniyordu. Hakkında herhangi bir açıklama yapılmayan yazılım nihayet gerçekleştirilen bir dizi sızıntı sayesinde detaylandı. Butterfly için geliştirilen Android 4.2.2'li bir deneme sürümüne ulaşmayı başaran Filipinli bir teknoloji sitesi, Tayvanlı üreticinin nasıl bir güncelleme üzerinde çalıştığını yayınladığı videoyla gözler önüne seren ilk kaynak oldu. OTA yoluyla dağıtılacak güncelleme paketi ve yeni üretici yazılımının tamamı ise, XDA-Developers forumlarında geliştirilerin kullanımına sunuldu.

Android 4.2.2'nin uyarı çubuğuna eklediği yeni ayar menüsü sayesinde işletim sistemi versiyonunu ele veren 2.02.709.1 yapı numaralı yazılım, HTC One ile çıkış yapan yeni Sense arayüzünün 5.1 sürümünü beraberinde getiriyor. Android kullanıcı arayüzlerindeki sıradan ana ekran görünümünün yerini alan Sense 5'teki BlinkFeed modu, Sense 5.1'in gelmesiyle devre dışı bırakılarak ana ekranları eski halinde kullanmak mümkün hale gelebilecek. Büyük çaplı bir yenilik getirmeyecek Sense 5.1 arayüzü ve Android 4.2.2'yi bünyesinde barındıran güncellemenin bu ay sonuna kadar resmen dağıtılmaya başlayacağı iddia ediliyor. Şuan için HTC Butterfly, Verizon DROID DNA, HTC One X ve HTC One kullanıcılarına ulaştırılmasına kesin gözüyle bakılan yeni üretici yazılımının ilk görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• o fon müziği ne alaka?

• HTC arayüz konusunda en iyi bence.
  • -Arayüzü htc nin, donanımı samsungun, tasarımı sony nin, işletim sistemini apple ın, kamerayı nokia nın yaptığı ortak bir telefon bekliyorum :):) hadi koçlarım bir olun birlik olun:)
  • s4 incelemesi istiyoruz!!!!!!!!!!!!!!!

• arkadaşlar htc one s'e sense5 geldi mi veya gelecek mi?

• Telif hakkı muhabetinden o müziği koymuşlardır.

• Sen EVO 3d sensetion i unut tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blinkfeed'i sense 5.0da da kapatıp normal ana menü gibi kullanma özelliği var ki? bişey değişmemiş yani

• Akıcı ve stabil gözüküyor..
  • Arayüzü güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: acmtncy

arkadaşlar htc one s'e sense5 geldi mi veya gelecek mi?

Gelecek dendi.Ama henüz gelişme yok...
  • Bugün arkadaş vodafone den tarifesine ek olarak 60 tl ye htc one aldı. Telefon çok hafif geliyor .htc one Galaxy S3'ten ağır olmasına rağmen daha hafif geliyordu.tasarım olarak müthişti.. ancak tarayıcı olarak galaxy s3 ten daha yavaşti. Orası niye öyleydi anlamadım.. Ayrıca ses ve kamera olarak çok iyiydi...

Kısaca verdiğiniz parayi hak ediyor. En azından rakiplerine göre...

• Dün mediamarkt ta S4 ve one ı aynı anda inceleme fırsatım oldu. İkiside çok iyi telefonlar ancak arayüz konusunda one açık ara önde. Touchwiz hala çok hantal ve laglı, sense 5 ise çok hızlı ve takılma yok resmen yağ gibi akıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix22

-Arayüzü htc nin, donanımı samsungun, tasarımı sony nin, işletim sistemini apple ın, kamerayı nokia nın yaptığı ortak bir telefon bekliyorum :):) hadi koçlarım bir olun birlik olun:)

bu yorum efsane olur ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: brci

quote:

-Arayüzü htc nin, donanımı samsungun, tasarımı sony nin, işletim sistemini apple ın, kamerayı nokia nın yaptığı ortak bir telefon bekliyorum :):) hadi koçlarım bir olun birlik olun:)

bu yorum efsane olur ;)

• resmi geliştirilsin die verilen yazılımmı bu arkadaşlar ?? ve ne zaman resmi olarak telefonlara dagıtım olacak one x plus telefon üretime 4.1.1 ile çıktı halen 4.1.1 ile duruyor şu sense 5 i neden vermiyorlar one nn satışlarını etkilemez korkmasınlar :D

• quote:

bunu yazan arkadaş o +'ları yorumları alınca pc başında zevkten dört köşe olmuştur asosyal arkadaş

• quote:

Cihazin adida VOLTRAN olsun o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zoe gelse keske one x e. :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.