Şimdi Ara

Milli Gurur Kaynağı 'ANKA İnsansız Hava Aracı' özel video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2004 yılında milli imkanlar ile üretilen insansız bir hava aracına sahip olmak için çıkılan yolda mutlu sona erişildi ve ANKA'nın seri üretimi başladı. Bu videomuzda Türk Silahlı Kuvvetleri'ne keşif ve gözetleme konusunda büyük katkılar sağlayacak ANKA hakkında bilgi alıyoruz.

• insan gurur duyuyor ama kullanmadıktan sonra hiç bir anlamı yok tabi.
  • Seviyorum sizi.
    Uçak bence emsalleriyle rahat bir şekilde kapışabilecek seviyede. Artı uçağın burnundaki imzayı görmek beni sevindirdi.
  • Vestel´in kinden iyi buldum.
  • helal olsun cok gurur duydum
  • Artık İsrail'in Heron nazını çekmek zorunda değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

Artık İsrail'in Heron nazını çekmek zorunda değiliz.
    merak ettim gercekden bunun fiyati ne hic mesut cevik sormuyor .
    almicam merak ettmeyin .
  • dünya genelinde ençok ajan barındıran ülke biziz şunları bi temizlesek daha neler yaparızda bi rahat bırakmıyor şerefsiz kafirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 9 Mayıs 2013; 20:51:57 >
  • Siyasi kararlilik olmadigi surece bos. Madem bu kadar yararli seyler yapabiliyoduk da bunca zaman aklimiz neredeydi. Cekilme sureci denen sacmalik ortada. Adamlar apoyu cikaricak biz hala sole gucluyuz bole gucluyuz diye ovunuyoruz. Dibimizdeki kandile girip teroru asil yuvasinda vuramadiktan sonra hic bisey ifade etmiyor.
  • Helal olsun.
  • Altay yok mu Altay? Bu arada böyle röportajlı inceleme videolarınız çok iyi değil! bunları zaten biliyoruz mesut bey koy yanına erdi bey i sizin yorumlarınızla katarak hazırlar mısınız adam heyecandan bile konuşamıyor.
  • Kullanmadıktan sonra isterse radara görünmeyen jet yapsınlar ne yararı var . Ülkeden eli kolunu sallayarak çıkmalarına izin veriliyor , yazık halimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkozyx

Kullanmadıktan sonra isterse radara görünmeyen jet yapsınlar ne yararı var . Ülkeden eli kolunu sallayarak çıkmalarına izin veriliyor , yazık halimize.

Konusmak kolay bu işler o kadar da kolay değil
    hergün insanlarin yasamini yitirdigi haberleri izleyip kahrolmaktan iyi oldugu acikca ortada degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirokzan

quote:

Orijinalden alıntı: darkozyx

Kullanmadıktan sonra isterse radara görünmeyen jet yapsınlar ne yararı var . Ülkeden eli kolunu sallayarak çıkmalarına izin veriliyor , yazık halimize.

Konusmak kolay bu işler o kadar da kolay değil
    hergün insanlarin yasamini yitirdigi haberleri izleyip kahrolmaktan iyi oldugu acikca ortada degil mi?

Hep aynı terane. Sende biliyosun ki bu is oyle kolay degil. 30 Yildir sure bu teror hicbisey vermeden bitmez. Zaten sorunda o. Insanlar nelerden taviz verildigini bilmek istiyor yoksa insanlarin olmesini isteyen kimse yok.
  • Herkese sesleniyorum.Lütfen ANKA'ya yerli Heron demeyiniz.Çünkü bu İHA'da türk mühendislerinin alın teri,emeği,gözyaşı ve kanı vardır.O heron değildir,ANKA'dır.Mühendislerimiz Hiç yoktan MALE sınıfı bir İHA üretmeyi başardılar ve dünyada MALE sınıfı üreten 3.ülke olduk.Şuanda Anka Cirit isimli yarı aktif lazer güdümlü füzemiz ile uçuşta.İleride tanksavarlarda taşıyabilecek SİHA yani Stratejik İha(Ankanın abisi) geliştirilecek.Çalışmalar sürüyor..

Donanımhaberi bu başarılı çalışmalardan dolayı kutluyorum..

Savunmaturk.net ten , savunma sanayi bağımlılarından hepinize kucak dolusu sevgiler,saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Herkese sesleniyorum.Lütfen ANKA'ya yerli Heron demeyiniz.Çünkü bu İHA'da türk mühendislerinin alın teri,emeği,gözyaşı ve kanı vardır.O heron değildir,ANKA'dır.Mühendislerimiz Hiç yoktan MALE sınıfı bir İHA üretmeyi başardılar ve dünyada MALE sınıfı üreten 3.ülke olduk.Şuanda Anka Cirit isimli yarı aktif lazer güdümlü füzemiz ile uçuşta.İleride tanksavarlarda taşıyabilecek SİHA yani Stratejik İha(Ankanın abisi) geliştirilecek.Çalışmalar sürüyor..

Donanımhaberi bu başarılı çalışmalardan dolayı kutluyorum..

Savunmaturk.net ten , savunma sanayi bağımlılarından hepinize kucak dolusu sevgiler,saygılar.
    Anka'yı Vestel Karayel ile kıyaslamak yanlış. Farklı sınıflarda ikiside.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Herkese sesleniyorum.Lütfen ANKAya yerli Heron demeyiniz.Çünkü bu İHAda türk mühendislerinin alın teri,emeği,gözyaşı ve kanı vardır.O heron değildir,ANKAdır.Mühendislerimiz Hiç yoktan MALE sınıfı bir İHA üretmeyi başardılar ve dünyada MALE sınıfı üreten 3.ülke olduk.Şuanda Anka Cirit isimli yarı aktif lazer güdümlü füzemiz ile uçuşta.İleride tanksavarlarda taşıyabilecek SİHA yani Stratejik İha(Ankanın abisi) geliştirilecek.Çalışmalar sürüyor..Donanımhaberi bu başarılı çalışmalardan dolayı kutluyorum..Savunmaturk.net ten , savunma sanayi bağımlılarından hepinize kucak dolusu sevgiler,saygılar.

Israil´i Gelip Satin alamayacakmi ?
  • Vay be sinyal kaybolunca bile gidip biryere iniyor çok sevdim ben bunu :)

Altay tank varsa onuda bekliyoruz mesut bey
  • quote:

Orijinalden alıntı: QMechanic

Vay be sinyal kaybolunca bile gidip biryere iniyor çok sevdim ben bunu :)

Altay tank varsa onuda bekliyoruz mesut bey
    ANKA'nın yapılmasına vesile olan ABD ve İsrail'e büyük bir alkış alalım

ABD Predator konusunda nazlanmasaydı ve de İsrail bize Heron kazığını atmasaydı ( Ki o kazığı yemeyi hak etmiştik ) ANKA diye bir şey varolmazdı.

Bırakın helikopteri, tankı, tüfeği! Bizim yerli, milli ve de öz gururumuz ANKA'dır. Ne kopyadır ne de devşirme. Türk mühensilerinin binlerce saatine mal olmuş safkan vatan evladıdır kendisi. Kimin kafasına saksı düştü de böyle bir işe girişiverdi hala nalmış değilim:)))))))

Bu arada, ANKA'nın silah taşıyan modeli İMHA 2015 gibi testere başlayacak. Kanat altında dört Cirit ya da 2 Hellfire taşıyan İMHA bir çıksın meydana siz görün cümbüşü:))))))))))))))))))))))))))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: CmSandman

Altay yok mu Altay? Bu arada böyle röportajlı inceleme videolarınız çok iyi değil! bunları zaten biliyoruz mesut bey koy yanına erdi bey i sizin yorumlarınızla katarak hazırlar mısınız adam heyecandan bile konuşamıyor.

Adam bilmedigi konuda ne yorum yapacak ne sacma sapan yorumlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.