Şimdi Ara

Grid 2'nin Yeni Oynanış Videosu Yayında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Codemasters'tan Grid 2 için yeni bir oynanış videosu. Chicago haritasını gördüğümüz bu videoda, yapımın kokpit kamerasına en yakın olan bakış açısı ön kameradan oyunu izleme şansını elde ediyoruz.

31 Mayıs'ta PC, Xbox 360 ve PS3 için çıkışını yapacak olan bu yarış simulasyonunun yeni videosu aşağıda, iyi seyirler.

• bekliyorum umarım iyi bir oyun olur.
  • Güzel görünüyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Daha öncede yazdim eger kokpit olsaydi orijinal alacaktim, ama kokpit olmadigi icin pc ye malum yerden indirip 1-2 saat oynar silerim

• parayı gt6 ya saklıyorum

• 1)Video stream çok yavaş
    2)Kalite seçmek için seçenek lazım
    3)Genelde mobil için videolar izlenmiyor
    4)Videoyu durdurup yüklenmesini beklemek gibi bir şans da yok durdurunca stream olmuyor

• keşke yasadışı yarış olsa. Şu pist mantığından gerçekten bıktım yandaki kırmızı şeritleri gördükçe daralıyorum

• Ya bu nasıl bir kamera açısıdır. Oyuncuların çoğu kokpit tercih etmiyor bahanesiyle kaldırıyorsunuz kokpiti, bu kaput kamerası neyin nesidir. Oyuncuların kaçı tercih ediyor bu kamerayı da oynanışı habire bu kameradan gösteriyorsunuz.

• Pc ye cikmasaydı keşke yine hile yapanların ucan arabalarını görecegiz??
  • NFS serisine rakip geliyor anlaşılan. Araçlar maşallah f1 araçlarından bile daha iyi viraj alıyor :(
  • Ben olsam elli kere çarpmıştım. Helal olsun iyi oynamış.
  • @VeilOfFire

Oyuncular en çok kaputtan sürüyormuş.

• oyunun sürüş dinamikleri olmamış gibi araba çok azla arakadan kayıyor yarış değil sanki dirift, adam tüm virajları yanlıyarak döndü. Neyse oyun bi çıksında o zman herşey daha net anlaşılır ama izlediğim tüm gameplay videolarında grid 2 ilk oyundan baya sapmış görünüyor o similasyon havasını sefil bir arcade çevirmiş gibiler. Ayrıca şu kaput kamerası olayına bende kıl oldum hadi kokpit kamerası koymadın bari dış kameradan kayıt yapsalarda arabayı falan görsek
  • öndeki araç bugatti sanırım pist yarışı ve bugatti araç içi görüntü yok pek beklentim yok açıkcası
  • bu oyun şimdi simulasyon öyle mi ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bu oyun şimdi simulasyon öyle mi ? :)

Değil zaten onlar da simülasyon demiyor .
  • Ah ah. Simulasyon oyunlarını mumla arar olduk. Keşke şöyle güzel bi simulasyon yapsan codmasters

• adam ne sürmüş arkadaş öyle yaa hayran kaldım helal olsun

• Grid 1 de sürüş dinamiklerin zerresi yok , Grid 2'de Arcade köklemişler şu olmaz olası casual bebişleri yüzünden ,videoda Kokpit yok buyrun Kaput'dan oynayın demeye çalışmışlar..İsminin değiştirsin CodeCasuals Racing yapımcısıdan iç burkan Grid 2 görüntüleri...

GRID tasviye edilen sürüş şekli Kokpit'dir. Kaput değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 10 Mayıs 2013; 7:42:54 >

• şimdi bu vidyoda kaput açısını kimse kullanmıyor zaten.eksi.kokpit olmalıydı bu da eksi.ve similasyon havası yok.vidyodaki kullananın alasını kullanırım eminim çoğu kişi zorlanmaz çünkü kolay oyun.nfs most wanted nerde bu nerde zorluk bakımından.vidyo da kötü gözüküyor.çünkü pist kötü ondan.kokpit olmaması eksi.ama çok iyi oyun.böyle oyunlar nadir çıkıyor.codemastars işi bilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.