Şimdi Ara

10 Saniyede Nasıl Adam Dövülür ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
14
Favori
52.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kapitalist bir sporl..
    hayatta kalmak için fikirlerin kabul görmedigi uzlaşmanın olmadıgında mahalle jargonu yaşayan ların doguştan içgüdüsel olarak yaptıgı bildigi hal..
    bebeklerin yüzme bilmesi gibi.
    .............sistem degişince demokrasi egitim olunca paran cebinde kalıyor kavgaya ne hacet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzarafet

kapitalist bir sporl..
    hayatta kalmak için fikirlerin kabul görmedigi uzlaşmanın olmadıgında mahalle jargonu yaşayan ların doguştan içgüdüsel olarak yaptıgı bildigi hal..
    bebeklerin yüzme bilmesi gibi.
    .............sistem degişince demokrasi egitim olunca paran cebinde kalıyor kavgaya ne hacet..

Yan baktın diye kavga cıkartan tiplerle karşılaşırsan o doğuşdan gelen yeteneklerin seni kurtarmayabilir :)
  • Videoların linki çalışsa bir de güzel olacak aslında.
  • wt nin en cok sevdigim yani yumruklaridir.icten acilir ve cok seri atilir.bokstun veya normal kavgadaki yumruklardan daha etkili ve daha seridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtdzdr

videonun sonundaki duruşu hep merak etmişimdir bir türlü nasıl pozisyonda duruluyor bulamadım . Ipman bu pozisyonda durduğunda her bacağından 2 kişi tutup çekmişler yine yerinden oynamamış .

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: ahmtdzdr

videonun sonundaki duruşu hep merak etmişimdir bir türlü nasıl pozisyonda duruluyor bulamadım . Ipman bu pozisyonda durduğunda her bacağından 2 kişi tutup çekmişler yine yerinden oynamamış .

O nasıl bi duruştur yahu,fizikçiler gelsin

• 10 saniye de nasıl adam öldürülür olmuş resmen direk gırtlağa çalışıyorlar

bir gün lazım olur diye öğrenilir tamam da , keşke hiç ihtiyacımız olmasa böyle şeylere
  • sanatmış pehhh...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeeHaw
    ben 3-4 ay kick-box yaptım,mavi kuşakta bıraktım
    iki sol direk bi sağ kroşe bi de kafaya tekmeyle yere yıkamayacağım adam az bulunur
    toplamı da 5 saniye sürüyo

boksta ne zamandan beri kuşak var
  • Bir ara okulda gıdıyorduk hocamız Korkmaz hocanın ögrencısıydı. Cok zor bır spor oldugundan bıraktım ama dedıgınız gıbı 10-15 sn de oldurucu bır hamle yapması kacınılmaz. Zaten yumrukları sanıyelerle yarısıyor.
  • Bu yaz buna başlıyorum.
  • Ee nasıl yapıoz bunu videolar silinmiş zaten
  • İpman filmini izledikten sonra bu spora yönelik ilgim arttı. Önümüzdeki yıl başlamayı düşünüyorum.
    Şu videolarda İPman filminden;

• Şu sahneye çok gülmüştüm zamanında

• Arkadaşlar merhaba

Yaklaşık 2007 yılından beri WT ile uğraşmıyorum, uğraşamıyorum.

4 sene içinde, Ip Man filmleri sayesinde bütün dünya Wing Tsun neymiş ne değilmiş öğrenmiş oldu. Tabi biz burda birilerine ne kadar güzel ve etkin bir sanat olduğunu anlatmaya çalıştık ama dalga geçtiler zamanında.

Korkmaz Hoca, ayrı bir sistem kurdu ve bütün Anadolu'da IKWTS adı altında okullar açıldı.

http://www.youtube.com/watch?v=kAGpr-FHBro

http://www.facebook.com/pages/Korkmaz-%C5%9Eim%C5%9Fek-Fun-Club/43219231789

buralardan gerekli videoları bulabilirsiniz.

Teşekkürler ilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMirliva

Şu sahneye çok gülmüştüm zamanında

tony jaa bu adamın dovus stılı kendıne aıt cok farklı ısler yapıyo gercekten

• En son dünyaca ünlü bir Wing Chun ustasını kafeste orta şeker bir MMA dövüşcüsü madara etmişti. Wing Chun filan boş işler , ya gidin bastırın parayı MMA yapın yada ucuza kaçın Boks yapın. Sokakta boksun ötesi yok , ring gibi düşünmeyin sokağı.
  • yarin pcde okuyacam
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.