Şimdi Ara

LG, 30 Mayıs'ta yeni bir Optimus G akıllı telefonu tanıtacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG, 30 Mayıs'ta yeni bir Optimus G akıllı telefonu tanıtacak

5.5 inçlik Full HD ekran ve Snapdragon 600 işlemcisi ile yavaş yavaş global olarak boy göstermeye başlayan LG Optimus G Pro modelinin ardından, firmanın asıl devam modelini ne zaman tanıtacağına dair pek çok iddia gündeme gelmişti.

LG'nin basın davetlerini göndermeye başladığı bir etkinlik ise tüm bu sorulara cevap verecekmiş gibi görünüyor. Davetiyede yan profilden bir akıllı telefon modeli görülürken, etkinliğine yeri ise Çin Makau özerk bölgesi.

Görseldeki renkli detaylar modelin yeni nesil bir ekran teknolojisi sunacağı tahminlerinin yapılmasına neden oluyor. Etkinliğin Çin tarafında yapılıyor olması da modelin ilk olarak Asya'da satışa çıkacağını ve sonrasında diğer ülkelere yayılacağını gösteriyor.

Bazı kaynaklar LG'nin Snapdragon 800 çözümü taşıyan yeni amiral gemi modeli Optimus G2'nin bu etkinlikte tanıtılacağını iddia ediyor. Şimdilik hangi modelin tanıtılacağına yönelik kesin işaretler olmasa da en azından Optimus G serisinin yeni bir modeli olacağına şüphe yok.

• Bu Lg HTC'yide geçti..

Optimus G3'ün lansman tarihi sızdırıldı. Takvimler 20 Haziranı gösteriyor bla bla bla

• Turkiyeye gelene kadar optimus g5 falan tanitilar.

Lg ye optimus g pro ne zaman turkiyeye gelir diye mail atiyorum bana cagri merkezlerinin numarasini verip burdan bilgi alabilirsiniz diyorlar , cagri merkezini ariyorum , 8 defa telafuzdan sonra telefonda ki kiz google da aratip hangi modelden bahsettigimi sonunda anliyor ve cevabi bize belirtilen bir tarih yok.

Al sana Lg nin uluslararasi calisma prensibi.

Galaxy s4 un tanitim gununde uzerine afis basmakla olmuyor bu isler Lg , adamlar cihazi turkiyeye dunya ile ayni anda getiriyor sen gecen senenin cihazini turkiyeye 1 ay once getiriyorsun.
  • Lg nin daha 40 fırın ekmek yemesi lazim.

• pazarlama,TR'ye getirme,ulaştırma ,reklam sıfır...tepkiler haklı...

• lg'ye birisi yav hehe desin lütfen

• LG Türkiye'ye bir jenerasyon önceki telefonları layık görüyor. Ülkemizde pazarlama alanında Apple, HTC, Samsung ve Sony'nin arkasından geliyorlar. Araç satmak için çaba göstermeyen Mazda Türkiye distribütörünü anımsatıyorlar.

• 2 yıl soonra gelir belki. Geldiğinde de hem saçma derecede pahalı, hem de eskimiş olur. Bakınız şuanki g serisi.

• LG mi ? Yav hehe

• Renkli figüre baktığın zaman kelebeğin bir kanadı gibi gözüküyor. Acaba LG, HTC Butterfly'a bir gönderme mi yapıyor!?

• Seneye ancak bize gelir Lg nin haberleri artık yayınlanmamalı

• Samsung çok telefon çıkarıyorda yalnız bir note birde galaxy s serisine yılda 1 kere amiral model çıkarıyor bune ya optimus g g pro new g yıl bitmeden 3 tane sony xperia z honami htc one çıkardı bakalım ne çıkaracak

• Bu gün xperia z ile s4'ü inceledim. Sony çok sağlam bir telefon yapmış kasa çok estetik, tasarım çok güzel ama ekran bu kadar mı kötü olur... rezalet yani ekrana az biraz egim verin görüntü hemen igrençleşiyior. Yan yana s4 ile denedim s4 harika tabi. hatta s2'im ile denedim onun egim görünüşü bile z'den daha iyi. s4 ise tam bir plastik havası var ya telefon güzel ama resmen soguyorsunuz plastik ya bendeki s2'nin verdiği his bile çok daha güzel.

Gönül isterdi ki LG'yi de inceleyim ama yok abi telefonları ortalıklarda yok yani gerçekten de satmak istemiyor adamlar herhalde asusun padfone 1 leri 2 çıktıktan sonra türkiyeye kakalaması gibi adamlarda cidden telefon falan getirmiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

Bu gün xperia z ile s4'ü inceledim. Sony çok sağlam bir telefon yapmış kasa çok estetik, tasarım çok güzel ama ekran bu kadar mı kötü olur... rezalet yani ekrana az biraz egim verin görüntü hemen igrençleşiyior. Yan yana s4 ile denedim s4 harika tabi. hatta s2'im ile denedim onun egim görünüşü bile z'den daha iyi. s4 ise tam bir plastik havası var ya telefon güzel ama resmen soguyorsunuz plastik ya bendeki s2'nin verdiği his bile çok daha güzel.

Gönül isterdi ki LG'yi de inceleyim ama yok abi telefonları ortalıklarda yok yani gerçekten de satmak istemiyor adamlar herhalde asusun padfone 1 leri 2 çıktıktan sonra türkiyeye kakalaması gibi adamlarda cidden telefon falan getirmiyor...

Saçmalamışsın ! senin gözlerinde sorun var, alışmışsın gerçek olmayan renklere onun için xz sana biraz kötü gelmiş gözündeki sorundan dolayıda "rezalet" ifadesi kullanmışsın.
  • LG, 30 Mayıs'ta yeni bir Optimus G akıllı telefonu tanıtacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

quote:

Bu gün xperia z ile s4'ü inceledim. Sony çok sağlam bir telefon yapmış kasa çok estetik, tasarım çok güzel ama ekran bu kadar mı kötü olur... rezalet yani ekrana az biraz egim verin görüntü hemen igrençleşiyior. Yan yana s4 ile denedim s4 harika tabi. hatta s2'im ile denedim onun egim görünüşü bile z'den daha iyi. s4 ise tam bir plastik havası var ya telefon güzel ama resmen soguyorsunuz plastik ya bendeki s2'nin verdiği his bile çok daha güzel.

Saçmalamışsın ! senin gözlerinde sorun var, alışmışsın gerçek olmayan renklere onun için xz sana biraz kötü gelmiş gözündeki sorundan dolayıda "rezalet" ifadesi kullanmışsın.

bilgilendirdigin için teşekkürler, senin sayende gözümdeki "sorunlar" için rabbime şükrettim malum beynimde de olabilirdi değilmi neler varmış meğerse.
  • Tanıtılacak model LG-F320S
    2 ghz işlemcili
    https://www.bluetooth.org/tpg/QLI_viewQDL.cfm?qid=20819
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

quote:

bilgilendirdigin için teşekkürler, senin sayende gözümdeki "sorunlar" için rabbime şükrettim malum beynimde de olabilirdi değilmi neler varmış meğerse.

Rica ederim ne demek, eğimli bir kullanma tarzın olduğu için başka bir yerde sorunun varmı? tabi bir şey diyebilmem zor, ama ALLAH korusun kendine dikkat et gözle başlayıp devam edenlerde varmış. Neyse şükredecek kadar sorun yoksa idare eder yine

edit.imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunay -- 16 Mayıs 2013; 13:22:47 >
  • Arkadaşlar, LG yetkilisi bir arkadaştan Optimus G II ile ilgili bilgiler aldım. Biliyorsunuz cihazın haftaya perşembe lansmanı yapılacak. Arkadaş cihazı uzaktan görmüş (Toplantıda LG yöneticisi cebinden çıkartarak cihaz bu demiş) ve bana aktardıklarına göre telefon en fazla SIV boyutlarında. Ekranı 4.7 - 5.0" civarı bir büyüklükte olacakmış. Özellikleriyle ilgili ise yönetici hiçbir bilgi vermemiş. Arkadaştan aldığım bu bilgilerden sonra hemen aşağıda linkini verdiğim haberdeki sızdırılan prototip cihazın görüntüsünü gösterdim ve bana G II'nin böyle bir cihaz olmadığını, Optimus G'ye benzer bir dizayna sahip olduğunu aktardı. Ayrıca Optimus G Pro'nun Temmuz ayında, G II'nin ise Eylül gibi ülkemizde satışa sunulacakmış. Bilginize arkadaşlar..

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-Optimus-G2ye-ait-ilk-prototip-goruntusu-sizdi.htm
  • Büyük gün yarın, beklemeye devam..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.