- x
Kickbox ve Vücut geliştirme aynı anda olur mu ?
3 Cevap476 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

659 Mesaj
8 Mayıs 2013; 20:38:24 

Beyler 3 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum.Gittiğim salonda aynı zamanda kickbox var ve aynı anda 1 ay kickboxa gittim. Haftada 3 gün vücut geliştirme 3 gün kickbox yaparsam vücudumda gelişme olur mu. günler şöyle

Kickbox:Pazartesi,çarşamba,cuma
Vücut geliştirme: salı,perşembe,cumartesi

Dediğim gibi 1 ay ikisine birden gittim pek zorlanmadım ikisini birden yapabilirim yani ama vücudumda gelişme olur mu onu sormak istiyorum. 3 gün az mı kalıyor ?

Telefonu bilgisayarından hızlı olan adam

427 Mesaj
8 Mayıs 2013; 20:52:33 

Şu sıralar bende Kick Boks yapmayı düşünüyorum ama şuanda spora haftanın hergünü gidiyorum. 2 gün normal antreman 3.gün full kardio şeklinde enerjim pek kalmıyor yeni başladığımdan. Biraz geçsin eve kum torbası alıp ter atmayı düşünüyorum. Soruna tam cevap veremem belki ama Kick Boks'a gitmen gelişmene faydası olur hani gelişme olmasa bile dayanıklık kazanırsın

249 Mesaj
8 Mayıs 2013; 21:02:34 

Kardesim BB antremanların gittikçe set ve agırlık olarak artacagı icin uzun vadede ikisine enerjin yetmez gibime geliyor

Ronnie James Dio(1942-2010)
Devil horns!
Metal müzik nefes almak gibi, damardaki kan akışını hızlandırmak, hayata yeniden bağlanmak gibi ruhun derinliklerine kadar işleyen bir kültürdür..
Heavy metal ; ilk çağlardan bugüne hala yaşayan ve damarlarındaki kan delice akan onurlu insanlar var oldukça yaşayacak olan en asil duygudur...
Kısacası Metal ve bünyesindeki türleri isyanı,sertliği,belirli bir duruşu,asiliği,agresifliği anlatan bir müzik türüdür...

520 Mesaj
18 Mayıs 2013; 11:56:18 

Beslenme , dinlenme, uyku, ayaklarını iyi yapabilirsen amacinda atletik bir fizikse cok da guzel olur.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Spor] » Diğer Sporların Gündemi » Vücut Geliştirme (Body Building) » Kickbox ve Vücut geliştirme aynı anda olur mu ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313