Şimdi Ara

Sony'nin Yayınladığı Yeni Video, GT6 Kokuyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Geçtiğimiz saatlerde internette dolaşmaya başlayan Gran Turismo'nun 15. yıldönümü etkinliğinin davetiyesi, Gran Turismo 6 ile ilgili bizleri düşündürürken, Sony cephesinden adeta bu düşünceleri onaylayan bir video yayınlandı.

Serinin 15. yıldönümü adına yayınlanan bu videoda ilk başta etkinliğin yeri ve tarihi veriliyor. Ardından ise bir araç, gaza basarak GT1 plakalı başka bir aracı geçiyor. Videonun sonunda ise Gran Turismo 1'den Gran Turismo 5'e kadar sayılan kısımda GT5 logosundan sonra boşluk olarak biraz beklemesi, adeta Gran Turismo 6'nın sinyalini bize veriyor. İşte video;

• Bu videodan sonra GT6'ya veya GT6P'a kesin gözüyle bakabiliriz. Eğer PS4 için çıkarsa PS4'ün ilk hafta satışları ciddi derecede yüksek olacaktır. Killzone, inFamous gibi excler şimdiden duyuruldu, bir de E3'de UC4 duyurulursa çok iyi olur.

Bu arada 34 ila 37. saniye arası bana PS4 duyurusundaki şu sahneyi hatırlattı:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu adamın araba sürdüğü sahneler bir gün oyun içi olursa ...

• 15 Mayıs...
  • Yeni nesil geldi geçiyor hala aynı şeyler gt5 den farkı olucakki ps4 de çıksa neyse bi ümitle beklerdik

• çıksın da yarış oyunu göreh artık microsoft da forza motorsport 5 duyurursa ooooohh

• PS Türkiye'de alt yazılısı paylaşmış.

https://www.facebook.com/photo.php?v=516917945032931
  • Anlaşılan gt6 da da capon araçlara devam edeceğiz

• Valla Gt6 Ps4e çıksın hiç beklemeden direk alırım, elime fırsat geçsin yeter ;)

• Şimdi bu drive club'un bu resimlerinden sonra, kim gt6'yı ps3'te görmek ister.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 8 Mayıs 2013; 21:49:27 >

• Her PS ver. 2 dene GT oyunu gelir tezini doğruluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 8 Mayıs 2013; 22:30:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Ps4´e GT6- veya 7 cikdiginda daha kaliteli cikmayacagi garanti edermsin.
    simdilik DC :) tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 8 Mayıs 2013; 22:32:18 >
  • Ben ps3 için çıkacak olan bir gran turismo dedim.Ps4 değil.
  • Oyun kaç kere listelendi. GT6 PS3 e gelir.
  • Bence 6 yerine Drive Club yazabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: popkolik25

Bence 6 yerine Drive Club yazabilir...

PS4'de duyurulan bir çok devam oyunu,sayı yerine değişik adlarla duyurulmadı mı?bu neden " Gran Torismo : Drive Club " olmasın.

• alıntılı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 9 Mayıs 2013; 3:08:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocoloccomaya

bence bu sefer bir farklılık yapıp 2 konsolada gelebilir.. benim şahsi fikrim ve isteğim PS4'e mutlaka geleceği yönünde..

Çünkü Sony Gran Turismo'yu en son 2010 yılında çıkardı.. Fakat GT 2006 yılında HD, 2007 yılında da Prologue olarak duyurulmuştu..

Ve her yeni nesil konsolu duyurduğunda Sony yeni bir GT oyunu ile geldi..Bu yüzden alışılmışın dışında her konsola 2 GT yine belki devam eder fakat 2 farklı konsoloda aynı anda çıkan ilk GT olur..

Örneği Rockstar'da görebilirsiniz.. GTA-V her iki nesil konsolada gelecek.. GT için verilen her istatistik GTA içinde verilebilir..

GT6 veya adı ne olacak ise kesinlikle PS4 olarak duyurulmalı/duyurulacak! ( İnşallah )

X86 ile Cell çok farklı mimariler olduğu için ben böyle bir şeye imkan vermiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch
    X86 ile Cell çok farklı mimariler olduğu için ben böyle bir şeye imkan vermiyorum.

zaten bende belki dedim fakat ps4 için duyurulacağını hissediyorum içimden ve yüreğimden böyle geçiyor umarım yanılmam

• çok heyecanlandım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.