Şimdi Ara

AMD'den 5GHz FX işlemci gelecek mi, HD 8000 serisi ekran kartları ne zaman çıkıyor? [Özel Video]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
2.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD, 5GHz hızında çalışan FX işlemci modeli duyuracak mı, Radeon HD 8000 serisi ekran kartları iddia edildiği gibi seneye mi kaldı, PlayStation 4'teki gibi GDDR5 bellek kullanan masaüstü ve dizüstü işlemcileri olacak mı? Jaguar mimarisini kullanan Temash platformunun oyun performansı nasıl? Tüm bu soruların cevapları, Kanada'dan bildirdiğimiz özel vidvp?eomuzda. 

• önlerden kombine bilet
  • kapalı kapılar ardında izliyoruz :D

• Oh be bilgisayar haberi olsunda taş olsun çamur olsun güzel gelir bize.

• Erdi bey nerden geldiniz ? ( video baslangici )
    Nereye gittiniz kücücük otel odasinda :) ? ( video sonunda )

Bu aralar Amd´ye Sempati duymaya basladim Hadi hayirlisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimon52 -- 8 Mayıs 2013; 17:59:49 >
  • güzel haber olmuş elinize sağlık.
  • Amd den gidenler geri dönüyor. Vardır Bi hikmeti.

• daha çok işlemci kısımları ilgi çekici...!

• eve gecince izleyecegim, merak ettim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mimari degismis geliyor insallah yikar nvidiayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam, arka fon müziğini öğrenebilir miyiz acaba ?

• Yani yakın gelecekte masaüstü platformunda DDR3'ten direkt DDR5'e mi geçilecek? DDR4 hiç gelmeyecek mi?
  • Amd 8000 serisinin bu sene çıkması çok iyi haber nvida'nın 700 serisi 600 serisine göre çok fazla artış sağlmayacak yine ama ben amd hd8000 sersinden daha umutluyum daha büyük itimalle 4. çeyrek çıkacak gibi

• Hem işlemciler, hem de VGA'lar için iyi haber.
    Ancak, PC'ler için DDR5 belleklerin önümüzdeki sene çıkacağını sanmıyorum.

• Hadi Hayirlisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Yani yakın gelecekte masaüstü platformunda DDR3ten direkt DDR5e mi geçilecek? DDR4 hiç gelmeyecek mi?

O dediğin ram, Erdi Bey başka bir şeyden söz ediyor. :)

• Nvida ya da Amd Yeni Bilgisayar Toplayacaklar , Acelesi Yoksa Beklesin Mutlaka.
  • Gerçekten çok güzel ve tam merak ettiğim konular ele alınmış. Teşekkür ederim. Uygun bir zamanda izleyeceğim. Sormuşken bir de şu çipset ve soket değişimi olacak mı pci 3.0 desteği geliyor mu onları sorsaydınız. Ya da Inşallah sorulmuştur diyeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 ghz gelse süper olur

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Yani yakın gelecekte masaüstü platformunda DDR3ten direkt DDR5e mi geçilecek? DDR4 hiç gelmeyecek mi?

ddr4 gelcek tabiki birisi gddr birisi ddr farklı şeyler :) for more info:http://www.hardwaresecrets.com/article/168

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.