Şimdi Ara

▒░ HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] ░▒ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
22
Favori
62.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gemini05

supersu da unroot seçeneği var onunla root yetkisini kaldırabilirsiniz sanırım. güncelleme alıp alamayacağınızı bilmiyorum ama stock rom olduğu için alabilirsiniz diye düşünüyorum.

root u kaldırsam bidaha atabilir miyim acaba imei yüzünden diyorum , e root u tutup stock kursam güncelleme almaz heralde değil mi ? yani samsungta öyleydi
  • Her zaman rolf yapabilirsiniz ama güncelleme alıp almayacağını ben de bilmiyorum çünkü ben de yıllardır samsung kullandım ilk defa htc kullanıyorum çok da tecrübeli değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu unlock yaptım. Ancak root işlemini bir türlü yapamadım... Normal denemelerim ve kingo root da başarısız oldu. Supersu açmaya çalıştığımda yüklenmiş su kodlaması yok diyor. android 4.4.2 build 4.19.401.5 kurulu. Yardımcı olabilirmisini?
  • Sayfa M7 için ama M8 için Türkçe stok rom ya da içinde Türkçe dil paketinin olduğu avrupa stok romları nasıl bulabilirim?

Bir de M7 ile M8 in root işlemi farklılık gösterir mi?
  • Merhabalar. Telefonumda OS silinmiş durumda. HTC yazısından öteye gitmiyor. Rom yüklemem söylendi ancak telefonu bağladığımda bilgisayar görmüyor. Yüklemesini yapıyor ancak çıkarılabilir disk olarak görmemekte. Android yazılımını tekrar kurmak istiyorum. Ne yapabilirim?

EDİT: TWRP var içerisinde. TeamWin Recovery Project.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O1CanYucel -- 15 Nisan 2014; 16:35:59 >
  • yok arkadaş rootlamada ilk yöntemi yapıyorum device waiting diyor başka da bişi demiyor cmd kısmında!
  • Yedeklemeyi unuttuğum fotoğrafları geri getirmek için cihazı rootlamam gerekiyor.
    Root esnasında cihaz belleği tekrar silinecek mi?
    Eğer silinecekse bu silinme kazıma diye tabir ettiğimiz güvenli silme olmaz değil mi?
    Şuan kullandığım orjinal rom sabit kalacak mı?
    Yani root sonrası tekrar rom arayıp yüklemem gerekecek mi?

• ARKADASLAR ONEMLI....

En iyi telefon oylamasi icin anket yapiordum,belki bilirsiniz ..

Fakat bu gece inci sozluk tarafindan anket sabote edilip orada konu acilip,2500e telefon satip enayi arayan htcyi ucunculukten indiriyoruz diye topluca iphone 5s oylamasina giristiler..

Sizden ricam tekrar oylamaya katilmaniz..

Inanmayan olursa diye hem incisozlukteki dh nin entel dantel kullaniclarinin anketi diye dalga gectigi konunun linkni ayrica anketin linkini veriyorum tesekkurler...

http://ccc.incisozluk.cc/w/sikertme-var-ko%C5%9Funnnnn-beyler/

Buda anket..

http://anket.uludagsozluk.com/s/6897/

▒░ HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] ░▒

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 13 Temmuz 2014; 8:30:06 >

• S.A Arkadaşlar..

HTC one m7 802t cihazım var, bu cihazı daha önce s-off yapmıştım, ve istediğim gibi rom atabiliyordum. ve sd card'ı formatlayabiliyordum.. son işlemde cihaz sdcard formatlı iken s-on oldu, cihazım da FASTBOOT açılıyor ve RECOVERY Moduna giriyor.. Eski ROM unu sdcard'a atıp tekrar kurabiliyorum, yüklemeyi de yapıyor, telefon açılıyor ana ekran geliyor, ekran kilidini açınca beyaz font üzerine sadece HTC yazısı geliyor, sistemi tam açmıyor. Sorum şu
    1-) cihaz s-on iken rom atabiliyormuyum,
    2-) tekrar nasıl s-off yapabilirim. ( cihazımda sadece FASTBOOT açılıyor ve RECOVERY Moduna giriyo )

Arkadaşlar ben Kuzey Irak Erbildeyim ve burada bu konuda destek alabileceğim servis yada hiç bir kimse yok tek umudum sizlersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacFree -- 19 Temmuz 2014; 19:50:10 >
  • beyler benim 802t dual sim cihazımda gsm görmüyor wifi açılmıyor rehber arama ve kişilere girmiyor ve (com.htc.htcdialer işlemi yanıt vermiyor) hatası veriyor acil yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacFree -- 30 Temmuz 2014; 10:28:35 >
  • Benim cihaz kore midir çin midir nedir farklı bir rom var Türkçe oluyor ama bazı tuhaflıkları var mesela program hafızası 7 yüz küsür MB filan. Yükledikten sonra SD karta taşımak gerekiyor illa ki programları ama yine de yüklenemeyen programlar var. TR ROM'unu yükleyebilir miyiz? Veya root yapsam sorun çözülür mü? Ne dersiniz arkadaşlar, bu işin uzmanlarından bir yardım rica ediyorum. Herkese iyi forumlar.
  • Selamlar,

Htc one m7 telefonumda pembe kamera sorunu var, ayrıca yukarıdaki hoparlörden ses az geliyor. Bunların değişimi yapiliyormus ama ne derece sağlıklı olur bilemiyorum birde ne kadar tutar bu iki parçanın degisimi bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgw7 -- 11 Eylül 2014; 19:42:52 >
  • hgw7 H kullanıcısına yanıt
    Benimkinde de aynı sorun var, üst hoparlörden ses az geliyor )=
  • Telefon un kovasına düştü, hava kompresörüyle temizledim . Ondan sonra seste azalma oldu. kamera baştan beri pembeydi zaten ama son zamanlarda artık iyice pembe bordo mor renkler veriyor gündüz dışında kullanılmaz oldu. Garantisi yurtdışında ama fatura yok servise veremiyorum . Tr ye gelmişken yaptirayim dedim .undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgw7 -- 12 Eylül 2014; 19:59:06 >
  • Merhaba arkadaslar,
    Arkadasimin cihazinin ekrani çatlak fakat dokunmatik çalisiyor. Arka tarafinda biraz çizikler var.

Kasayi ve ekrani degistirmek istiyor. Biraz arastirma yaptim bazi firmalari aradim.
    650-560-420-340 Lira gibi fiyatlar verdiler.
    Ekranin ve kasanin degismesi gerekiyor. Daha önce yaptiran oldu mu ?
    Önerebileceginiz bir yer var mi ?

Iyi günler.
  • Merhabalar arkadaşlar ben forumda yeniyim dogru yere mi yazıyorum bilemiyorum. sorun su ki htc m7 yi aksam sarja taktım sabah cıkardıgımda telefon acılmadı bı arkadasıma gosterdim biliyor diye ses acma + power a bastı ve telefon forumlarda okudugum kadarıyla brick olmuş. ekrana su an her acıp kapadıgımda bu geliyor
    ***TEMPERED***
    ***LOCKED***
    ***security warning***
    yazıyor
    ve altında sadece

bootloader
    reboot
    rebootloader
    power down

secenekleri var. ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz ?
  • Merhabalar; root konusunda yeniyim bir konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum. Telefonumda kamerada morlaşma problemi var garantiye vermek istiyorum fakat yurtdışında olduğum için yaklaşık 3 ay sonra verebilirim bu süre içerisinde telefonuma kernel atmak istiyorum garantiye verirken bir sıkıntı olur mu?
  • Merhaba HTC ONE M7 kullanıyorum. rootluydu fazla anlamam bu işlerden telefon güncelleme yaptı bugün otomatik ve şuan sürekli kapanıp açılıyor bana yardım edebilirmisiniz ?
  • merhaba htc one m7 cihazıma hard reset attıktan sonra turkce si kayboldu cihaz yurt dısı 4.4.3 yuklu dil nasıl cozebilirim bu sorunu.google playden bikac dil paketi programı yukledim ama calısmıyor 4.4.3 oldugu icin
  • İyi günler arkadaşlar m7 4.3.3 sense 6.telefonumda ses sorunu yaşıyorum yaptığım gorusmelerde ne ses alabiliyorum ne de sesim karşıya gidiyor durduk yere böyle bi sorun çıktı henüz 1 yılını doldurmadi telefonum. Kulaklikla denedim yine devam ediyor aynı sorun. Çözümü ne olabilir sizce? İyi akşamlar.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.