Şimdi Ara

▒░ HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] ░▒ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
22
Favori
62.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba size bi sorum var.bu cihaza otg kablosu ile usb flash bellek bağlanabiliyor mu? klavye falan.çok merak ettim yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismet8018

arkadaşlar merhaba size bi sorum var.bu cihaza otg kablosu ile usb flash bellek bağlanabiliyor mu? klavye falan.çok merak ettim yardımcı olursanız sevinirim

Evet bağlayabilirsin.

• arkadaşlar root yapılmış cihazı tekrar unroot yapmak için gerekli adımlar nelerdir ? biraz araştırdım ama tam anlayamadım karışık geldi. ses ayarı tuşuyla güç düğmesine basılı tutup açtığım menüde ***TAMPERED*** ve altında ***UNLOCKED*** yazıyor. HTC One telefonumda bazı uygulamalar silindi şu aşamada. ses kaydedici ve hesap makinesi gib... eski orjinal haline getirmek mümkün müdür acaba ? root dışında rom filan hiçbir şey yüklemedim cihaza.
  • superboot kısmına kadar geldim ancak waiting for device dedi takıldı. yardımcı olabilecek var mı?
  • Arkadaşlar selam,

Çok büyük bir sıkıntım var. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim... HTC One yeni aldım dün... Bugünde unlocked yaptım.TWRP recovery attım telefona ama bir hata yaptım ve sd kartta duran herşeyi sildim.. Sanırım yanlışlıkla format attım ve sd de bulnan custom rom da gitti...
    Şimdi ise recovery üzerinden usb kablo ile pc'ye bağlanamıyorum. Telefonu görmüyor..Bir kaç farklı reovery denedim yine görmedi... Çıldırmak üzereyim.. telefon romsuz birşekilde duruyor...

Bana yardımcı olabilecek olan biri var mı?

Tşk.ler
  • Hallettim ok
  • Beyler bu telefonda çok yeniyim ve büyük bir sıkıntıyla karşı karşıyayım. Telefonu aldığımda root s-off vs işlemlerinin hepsi yapılmıştı. İlk rom yüklemeye çalışmamda telefon şu an %0 da takıldı kaldı. Ne ileri gidiyor ne de geri. Hiç bir şekilde kapatamıyorum ve çıkamıyorum. Lütfen acil yardım. Power ve ses kısma tuşlarını da denedim lakin olmadı. Bilen biri acil yardım ederse çok sevinirim.
  • Root sonrasi ota guncelleme alabilir miyiz?

• Merhaba açıklamalarını merakla okudum. Hollandadan vodafone uk çıkışlı bir hte one m7 getirttim. iki sey sormak istiyorum.
    - cihazım S-OFF olarak geldi. Bu herhangi bir rom yükleyebilirim anlamına mı geliyor?
    - 1.29.161.11 stock romu nerden bulabilirim
    yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    zira şu an güncelleme alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Ota rom var elimde fakat ota nın nasıl yükleneceği ile ilgili bir kaynak bulamadım. Yardımcı olurmusunuz?
  • selam arkadaslar kimseden cevap gelmeyince kendi göbeğimi kendim keseyim dedim. Teleonu super CID yaptım ve güncelleme aldım.
    Yardımlarınız !!! için çok teşekkürler.
  • arkadaşlar telefonu bi türlü root yapamadım olmuyo yardımcı olabilirmisiniz
  • ibrztrk89 İ kullanıcısına yanıt
    Önce bootloader ı açacaksın Htcdev üyeliği lazım. Sonra twrp recovery i kur all in one toolkit ile. Sonra recovery ile açıb reboot dediğinde cihaz rootlu değil root yapayımmı diyor twrp. Yap diyince root oluyor.
  • mephistoles M kullanıcısına yanıt
    Ben yapamadım işte 1.54.0000 bende s-off olmuyor revone çalışmıyor o yüzden.
    Şanslısın baya.

Not : bu konu acaip ıssız kalmış. Ben elimden geldiği kadar ile yardım etmeye çalışacağım burdaki sorulara bundan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedlam -- 9 Eylül 2013; 18:14:51 >
  • mrb arkadaşlar telefonuma dün TrickDroid 10.0.0 yükledim ama tek sorun şimdilik sim karttaki kişiler çıkmıyo ne ypatıysam olmadı telefon ayarlarından başka bi çözümü varmı yardımcı olabilirmisiniz
  • ibrztrk89 İ kullanıcısına yanıt
    Kişiler i aç kişileri yöneti seç 3 nokta menüsünden. Kişileri içe dışa aktardan halledersin.
  • bedlam kullanıcısına yanıt
    sim karttaki kişiler hiç gözükmüyo ordanda olmadı
  • bedlam kullanıcısına yanıt
    benim telefon s-off geldi. şansmı değil mi çok emin değilim ama şimdilik memnunum. @bedlam
  • 4.3 için root nasıl yapılıyor ?
  • merhaba arkadaşlar

Çin'den bir adet M7 Htc one geldi. Çift sim kartlı olması beni şaşırttı. Lakin HTC yetkililerini aradım konuştum ürün orijinal ve sadece Çin'e özel üretildi dedi. Benim sorunum şu üründe Türkçe dil desteği yok. MoreLocale2 programını kurdum Türkçeyi seçtim fakat bazı yerler hala çince. Örneğin cihazda GooglePlay yok HTC Marketplace diye bir uygulama var. İçerik tamamen çince. Bunu düzeltmemin bir yolu var mı ? Yardımcı olursanız çok memnun kalırım.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.