Şimdi Ara

Assassin's Creed Tasarımcısı Ubisoft'tan Ayrıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Bu neslin en önemli serilerinden birisi olan Assassin's Creed'in ilk iki oyununu Patrice Desilets tasarlamıştı. 2010 senesinde Ubisoft'tan ayrıldıktan sonra yeniden firmanın çatısı altına giren Patrice Desilets, bir kez daha Ubisoft'tan ayrılıyor.

2010 yılında Patrice Desilets, Ubisoft Montreal'den ayrılarak THQ Montreal'e geçmişti. THQ'nun iflasından sonra Ubisoft'un satın aldığı THQ Montreal stüdyosuyla birlikte Desilets'in yolu böylelikle bir kez daha Ubisoft'la kesişmişti. Fakat Kotaku'nun raporuna göre Patrice Desilets, Ubisoft'la bir anlaşmazlık yaşadı ve firmadan yeniden ayrıldı. Patrice Desilets, 1666 ismindeki henüz duyurulmamış bir proje üzerinde çalışıyordu.

• Bi arkadaşa bakıp çıktı anlaşılan. :D Sevinmiştim ben bua damın geri dönmesine olmadı şimdi bu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın en çok oyanan oyununu arıyordum nereye geldim la
  • 1666.. Hey gidi THQ hey..
  • 1666.. Hey gidi THQ hey..
  • Bu adam facemde ekli anasını satim :D
  • assasin creed deki kaliteyi bozdular sonra adam bir is yapsin gel ona da karis
    sanane ya yapimcilarin tepesinde böyle mindar bir firma varsa olmaz tabi.

• Son oyunun AC ile alakası kalmamış zaten, korsan oyununa çevirmişler. Bence adı AC: Pirates of the Caribbean olarak değiştirilmeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.