Şimdi Ara

Paypal Onaylama|Yurtiçi-Yurtdışı Ödemeleri|Sanalkart VCC|Kontör Alımı|Tüm Kart Ödemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
7
Favori
2.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Bankalar Arası Transfer | Yurtiçi-yurtdışı ödemeleri | Fatura ödemeleri | Vcc Hizmeti | Kontör Alımı | Paypal Onaylama ( Verified ) ve Tüm Kredi Kartı Işlemleriz Yapılır
    Merhabalar arkadaşlar bankacılık işlemlerinizde uygun komisyon oranlarıyla çalışmak koşuluyla bu hizmeti sunmaya karar verdim.
    Bu konuda ihtiyaç duyan arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
    Seçenekler fazla olduğu için detaylı okuyun lütfen tüm işlemler yapılır.

Online Alışveriş

- Kredi kartı olmayıpta PayPal üzerinden veya direk kredi kartı ile yapılan alışverişler için aracılık yapıyorum. Bana gönderdiğiniz paradan komisyonumu alırım ve kalan parayla istediğiniz yerden alışveriş yapabilirsiniz..
    - STEAM , Gamersgate ,GreenGaming , Amazon , Ebay , Humble Bundle den oyun alacak arkadaşlara oyunları %100 güvenli sorunsuz olarak teslim ediyorum.

Online Alışveriş Yapma İşlemi Nasıl Yapılır

- İlk önce alışveriş yapacağınız siteyi, fiyatı bana ulaşarak bildirirsiniz.
    - Size hesabıma ne kadar yatırmanız gerektiği belirtirim. Anlaşırsak ödemeyi geçersiniz.
    - Ödemeyi teyit ettiğim zaman gerekli üyelik bilgileriniz ile pm atarsınız bende sizin adınıza hesabınıza alım yaparım.
    - Ben PayPal hesabımla veya kredi kartımla alışverişi tamamlarım ve işlem tamamlanır.

Aliexpress , Ebay , Amazon , Sanalpazar , Gittigidiyor , Sahibinden , Hepsiburada , N11 ve tüm online alışveriş sitelerinden işlemleriniz yapılır.

Paypal Onaylama|Yurtiçi-Yurtdışı Ödemeleri|Sanalkart VCC|Kontör Alımı|Tüm Kart  Ödemeleri

HGS ve OGS Bakiye yüklemeleriniz yapılır.

Paypal Onaylama ( Verified ) Işlemleriniz Yapılır

Paypal Onaylama|Yurtiçi-Yurtdışı Ödemeleri|Sanalkart VCC|Kontör Alımı|Tüm Kart  Ödemeleri

? Evet arkadaşlar Paypal Onaylama işlemine başlamış bulunmaktayım..

? Paypal onaylama işlemi için sizlere VCC ( Virtual Credit Card ) yani sanal kredi kartı sağlayarak bu işlemi gerçekleştiriyorum..

? Yapılan bu işlem için 15 TL gibi bir ücret almaktayım. ( Ödemeyi ilk almaktayım. Ödemeniz gerçekleştiği an işleminiz yapılır. )

? Paypal hesaplarınızı kısa süreliğine 15 TL'ye onaylıyorum. Onayladıktan sonra kesilen 3 TL sizin paypal hesabınıza geri gönderiliyor. Bu yüzden sizden 18 TL ödeme alıyorum ve size toplam maliyeti 15 TL oluyor.

? Ücretin 13 TL olduğuna bakmayın onaylama işlemi gerçekleştikten sonra 3 TL Paypal hesabınıza aktarılacaktır..

? Böylece siz onaylama işlemini 10 TL gibi çok cüzzi bir fiyata yapmış olacaksınız

Sanal Kart :=>Banka hesabıma ödeme yaparak, sanalkart sahibi olabilirsiniz.

BANKA ÖDEMELERİ VE BANKALAR ARASI ÖDEMELER ( Bankalar Arası Transfer | Yurtiçi-Yurtdışı Ödemeleri | Fatura ödemeleri )

Kontor yükleme => 1 TL Komisyon ile kontör yükleme işlemleriniz yapılır. (Şu anda sadece Turkcell)

Fatura Ödeme => Fatura ödeme işlemleriniz 1 TL komisyon ile yapılır. (Su, doğalgaz, elektrik, telefon vs.)

TÜM İŞLEMLERDE ÇALIŞDIĞIM BANKALAR ve ÖDEME ALDIĞIM KANALLAR

Tüm kesinti havale ücretleri size aittir.

Dikkat etmeniz gereken noktalar. Bunlara uyulmazsa işlem yapılmayacaktır

Yanlış verilen "paypal adresi" "telefon numarası" "abone numarası" "üye numarası" vb hatalardan sorumlu değilim. Tüm işlemler kayıt altında olacaktır.

Tüm İşlemlerde Duruma göre red hakkım vardır.

DOLANDIRICILIK UYARISI!!!ÖNEMLİ!!!

Bazı Dolandırıcılar benim skype adresimi kullanmaya teşebbüs edip insanları dolandırmaya çalışıyor.
    Lütfen ben dahi olsam işlem güvenliği adına donanımhaber'den pm(özel mesaj) onayı almadan iş yapmayınız.
    Bu Tarz durumlarda ve üstte yazılan yazılar haricinde yapılan tüm işlemlerden sorumlu değilim
    BİLGİNİZE.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehanist -- 6 Haziran 2014; 19:59:50 >

• Hızlı alışveriş güvenilir satıcı
  • 2 kez yardımcı oldu hızlı ve güvenilir
  • 5-6 defa sağolsun oyun alımlarında yardımcı oldu.Güvenilir ve çok efendi bir arkadaşımız.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
  • Çok yardım sever bir arakdaş kendisi çok ilgili biri herkese öneririm.
  • Gerçekten çok güvenilir ve iyi bir satıcıdır gönlünüz rahat olsun
  • Gerçekten güvenilir ilk alışverişimiz ama son olmayacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmediğim için arkadaşı gece yarsı o kadar mesaja boğdum resmen sağ olsun tüm sorularımı yanıtladı . çok iyi niyetli bir arkadaşımız ben eftyi gerçekleştirmeden kodları bana gönderdi güveni için sonsuz teşekkür ederim ve düşünüyorum ki tekrar alışverişimiz olacaktır..
    saygılar.
  • Paypal'ın kredi kartı için kestiği para bakiyede duruyordu.Sayesinde atıl duran paramı değerlendirdim.
    Dürüst,güvenilir ve hızlı bir arkadaşımız.Saygılar...
  • Kendisiyle alışverişim oldu. Dürüst, güvenilir ve hızlı bir arkadaş.
  • hızlı ve guvenilir bir arkadaş. Tesekkur ederim tekrardan
  • Çok yardımsever ve güvenilir bir arkadaş. Tekrardan saol .
  • Dürüst ve güvenilir bir arkadaş, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
  • Arkadaş gayet yardımcı ve hızlı birisi. Gönül rahatlığıyla iş yapabilirsiniz. :)
  • Çok yardımcı oldu kendisi, kesinlikle güvenebilirsiniz
  • Kesinlikle, güvenebilirsiniz. Ödemeyi yaptığım gibi istediğim oyunun keyini gönderdi.
  • hızla devam ediyoruz :)
  • Hiç tereddütsüz güvenebileceğiniz bir arkadaş.Belkide 10 defadır alım yapıyor adıma.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andelip

Hiç tereddütsüz güvenebileceğiniz bir arkadaş.Belkide 10 defadır alım yapıyor adıma.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Teşekkür derim hocam aynı duygular içindeyim sizin adınızada güvenle alışveriş yapılıcak ender kişilerdensiniz
  • Güvenilir ve hızlı bir arkadaş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.